Jump to content

Vampir ve Kurt Adam Temalı Düğün


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

İη¢ιѕєℓ

mvampirtemal%C4%B1d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-635x227.jpg

 

 

 

 

 

 

Vampirler ve kurt adamlara ait efsaneler yüzyıllardır insanların ilgisini çekmeye devam ederken bu ikili arasında geçen ve aşk ilişkisine dair de bir çok efsane ve hikaye mevcut.

 

 

Düğününüzde konuklarınıza farklı bir eğlence ve hava yaşatmak için efsaneyi gerçeğe dönüştürüp vampir ve kurt adam temasını düğününüzde işleyebilirsiniz.

 

 

Düğününüzde iki şekilde uygulayabileceğiniz bu tema da;

 

 

Davetiyenizden pastanıza kadar bu efsaneyi gerçek gibi gösterecek görseller kullanıp maskeli balo havasında fakat kadınların vampir, erkeklerin de kurt adam olduğu bir düğün töreni düzenleyebilirsiniz. Bu durumda konuklarınız da size uymak için kostüm tarzında kıyafet giymeleri için de bir not eklmeyi unutmayın.

İkincisinde ise biraz daha mütevazi bir şekilde sadece süsler ve görsellik olarak birkaç küçük obje ile bu temayı yansıtıp gelen konuklarınıza vampir dişleri ve kurt adamı anımsatacak sakallar, tırnak ve eller için eldivenler dağıtabilirsiniz.

İlk unsurda gelinlik ve damatlık seçiminde çok da rahat olamayabilirsiniz. Konuklarınızın da kostüm partisine dönen bu tür bir düğünde belki tam olarak eğlenemeyebilirler bu nedenle de ikinci seçenek daha uygun olabilir.

 

 

Düğününüz de kullanacağınız unsurlar arasında efsaneler de yer alan bir dolunay simgesi yer alabilir. Açık veya kapalı ortamlarda rahatlıkla organize edebileceğiniz vampir ve kurt adam temalı düğünde içeceklerinizin kan kırmızı olması hem ilgiyi hem de görselliği arttıran bir başka etkendir.

 

 

Bu tarz bir düğün düzenlerken dikkat etmeniz gerekenler ortam süslemeleri ve masalara yerleştirilecek küçük objelerdir. Masa süslerinde özellikle yansıtmak istediğiniz temayı daha rahat yansıtabilmek amaçlı Temalı düğünler yazımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Sizin de aşkınızın efsanevi olması dileğiyle, mutluluklar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...