Jump to content

80’ler Temalı Düğün


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Siz ve eşiniz de 80!li yılların unutulmaz ve çok eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız 80 ‘lerin temasını düğününüz de kullanabilirsiniz.

 

 

80 ‘li yılları düğününüzde yaşatmak istiyorsanız ilk işe davetiyenizden başlamalısınız. O döneme ait davetiyeler den yararlanabilirsiniz ve davetiyenizi 80 ‘lerin nostaljik havasını taşıyan bir davetiye konuklarınızı davetinize çağırabilirsiniz. Konuklarınıza özellikle düğününüzün 80’li yıllara özgü olacağını bu nedenle buna uygun olarak giymelerini rica edebilirsiniz.

 

80ler-moda-trendleri-monostilo-635x479.jpg

 

Davetiyeden sonra sıra sizin gelinlik ve damatlığınızda. Bu döneme ait gelinlik modellerinden seçmeniz de fayda var. Yine de gelinlik seçiminde dönemsel olarak çok takılmadan istediğiniz bir gelinliği de tercih edebilirsiniz. Gelinliğin taşıdığı anlam itibariyle asla modası geçmez. Damatlık modalleri de yine günümüze uyarlayarak giyinebilirsiniz. Damatların da çok şık görünüme sahip olacaklardır Pantolon askıları ile de damatlığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

Daha sonrasında düğün pastanıza sıra geldiğinde bu dönemin ışıltılı olduğunu unutmadan pastanızda çok katlı ve ışıltılı bir pasta seçebilirsiniz.

 

 

Düğün pastanızdan düğün alanınız olarak seçtiğinizin yerin süslemesin de 80’lerin hakim olduğu parlak renkleri tercih edebilirsiniz.

 

 

80’ler temasını daha iyi bir şekilde yansıtmak için düğününüzde çalışanan müzikleri 80’ler tarzında seçebilirsiniz. Ayrıca bu dönemin kıyafetlerini giyinmiş bir müzik grubuda düğününüze eşlik edebilir.

 

80ler-trt1_640-635x318.jpg

 

Bu dönemim olmazsa olmaz disko müzikleri ve büyük parlak disko topu da yine 80’lerin olmazsa olmazıdır.

 

 

Dekorasyonunuz da yine bu dönemin reklam afişleriyle de düğün salonunuzu süsleyebilirsiniz. Hem komik hem de konukların ilgilisini çekebilecek afişlerle de 80’ler temanızı daha da netleştirebilirsiniz.

 

 

80’ler de ve 90’lı yılların vaz geçilmezleri arasında olan ateri gibi oyunlara da düğününüzde yer verebilirsiniz. Böylece nostaljik ve eğlenceli bir düğün düzenleyerek siz de konuklarınız da eğlenebilirsiniz.

 

m80lertemal%C4%B1d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-635x227.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...