Jump to content

Karnaval Temalı Düğün


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Eğlencenin doruklarına varıp, birbirinize gözlerinizi asla yummayacağınıza dair sözler verdiğiniz evlilik yemininizi dostlarınızla doyasıya kutlamak için karnaval temalı bir düğün organize edebilirsiniz.

 

 

Karnaval temalı düğünü iki şekilde düzenleyebilirsiniz;

 

 

Karnavallarda akla ilk gelen içerisinde gösteriler yapılan kocaman bir çadır ve türlü gösterilerin yer aldığı eğlencelerdir. Sizler de hayatınızda görmediğiniz sihir numaraları ve cambazlıkları görmek için karnaval çadırı içerisinde dizayn edilen bir gösteri düzenleyebilirsiniz. Farklı gösteriler yapabilecek kişilerle de anlaşarak düğününüzde bunlara yer verebilirsiniz.

Yine karnavalların olmazsa olmazları, şekerli ve limonatalı içecekleri ile de karnaval çadırınızı süsleyebilirsiniz. Şık ve aynı zaman dada gösterişli bir karnaval gösterisi ile evlenmek isterseniz kendiniz ayarlamaları yapabilir veya bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

 

 

İkinci seçenek ise yine karnaval havasında açık hava da düzenleyebileceğiniz bir düğündür. Bu tarz bir düğünde ortada konukların masaları yer alırken çevresinde küçük karnaval çadırları ve bu çadırlarda türlü eğlencelerle de konuklarınızla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Atlı karıncanın, top atışının ve farklı yetenekleri ile insanları eğlendirebilen insanların bulunduğu bir açık alanda düzenleyeceğiniz bir düğün organizasyonu da yine sizler için eğlenceli ve renkli olacaktır.

 

 

Karnavalların olmazsa olmazları arasında yer alan atlı karıncalara masa süslerinizde yer verebileceğiniz gibi pastanızın dizaynında da atlı karıncayı kullanabilirsiniz.

 

 

Karnaval temalı bir düğünde düğün davetiyenizde düğün temanızı belirtmeniz konuklarınız açısından da heyecanlı ve katılımı arttırıcı yönde olacaktır. Konuklarınızın sizler için getirdiği hediyeleri bırakabileceği bir köşe de ayarlayabileceğiniz gibi eğlencenizin geç saatlere kadar devam etmesini istiyorsanız akşam ortam aydınlatması kullanmalı ve konuklarınızın üşümemesi için de önlemler almanız gereklidir. Eğer gündüz ve sıcak bir mevsim de düğün gününüzü ayarladıysanız o halde serinleticileri ve güneş kremlerinin olduğu bir bölümde hazırlayarak konuklarınızın güneşten rahatsız olmalarını da engelleyebilirsiniz.

 

 

Karnaval temalı bir düğün de gelinlik seçiminiz ise çok önemldir. Günümüzde renkli gelinliklerde kullanıldığından gelinliğinizin duvağını renkli karnaval alanının hakim olduğu renklerden yaptırabilirsiniz. Özellikle dikkat etmeniz gereken bir diğer unsursa kabarık ve klasik bir gelinlik yerine daha modern bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

 

mkarnavaltemal%C4%B1d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-635x227.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...