Jump to content

Havuz Partisi Temalı Düğün


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Sizler de havuzun etkisi ve çekim alanından kurtulamayan bir çiftseniz daha modern ve gösterişli bir düğün istiyorsanız havuz kenarında havuz partisi temalı bir düğün organize edebilirsiniz.

 

 

Havuz Partisi Temalı düğünü iki farlı şekilde organize edebilirsiniz;

 

 

Merkezinde havuz olan bir yerde masaların havuz kenarında bulunduğu, havuzun sadece bir süs görsellik olarak kullanıldığı modern ve klasik tarzı bir arada bulunduran bir düğün olabilir.

Havuzu da düğününüzün içine katarak, konuklarınızın ve sizin nikahtan sonra havuz keyfi yapabileceğiniz bol aktiviteli bir düğün.

Havuz başında düzenlenecek havuz temalı bir düğünde ilk seçenekteki gibi klasik bir düğün tercih edecekseniz işiniz gayet kolay ekstra herhangi bir şeye gerek kalmadan ortam süslemeleri ve klasik süslemeler ile düğününüzü organize edebilirsiniz.

 

 

Fakat aklınızdan ikinci seçenekteki gibi bir düğün geçiyorsa. Yani gece sonunda havuza atlamanız gibi bir durum söz konusuysa bu durumda konuklarınıza yanlarında havuz kıyafetlerini getirecekleri bir notuda davetiyenize eklemeniz gerekebilir.

 

 

Havuz temalı düğünler de genel de mavinin hakim olduğu aksesuarlardan yararlanarak süslemelerinizi yapabilirsiniz. Masalara yerleştireceğiniz mavi boncuklar da yine parıltılı ve modern bir görünümde oluşturacaktır.

 

 

Havuza girenlerin yüzme bilip bilmediğinden emin olmadığınızdan muhakkak anlaştığınız yerin cankurtaran ekibiyle de anlaşmanız sizler için uygun olacaktır. Ailelerin çocuklarını da evde bırakmalarını rica eden bir notta ekleyebilirsiniz. Malum çocuklar bazen havuzda pek hoş olmayan dışkılama ve idrar alışkanlıkları olabiliyor. Böyle bir durumdan uzak durmak için çocuklarını getirmemelerini veya çocuklarını havuza sokmamalarını belirtmeniz gerekebilir.

 

 

Bir diğer ihtiyaçsa bol miktarda havludur. Yine anlaştığınız yerden temin edebilirsiniz ekstra bir masrafa girmeden hal edebilirsiniz. Eğer gündüz vaktiyse düğününüz bu durumda güneş kremi ve şemsiyeleri unutmamak da fayda var. Gelen konuklarınızın ve kendinizin de güneşten yanmasını ve zarar görmesini istemezsiniz.

 

 

Havuz Temalı düğünlerde menüler de bol aperatif içeren gıdalardan oluşmasında fayda var. Ayrıca dondurma standınıda ekletebilirsiniz.

 

 

Pastanızın da dondurmalı pasta olarak hazırlatıp, konuklarınıza da dondurmalı pasta ikram edebilirsiniz. Sıcak veya soğuk hiç fark etmez havuzda, suda sarf edilen enerjiden sonra şekerinizin ve tansiyonunuzun dengelenmesi için limonata da havuz partisi temalı düğünlerin vaz geçilmezlerinden olmalıdır.

 

 

Gelinlik seçiminiz de ise rahat çıkartabileceğiniz bir model tercih edebilirsiniz. Makyaj ve saçınızın modelini ise abartmamanızı veya suya dayanıklı makyaj yaptırmanızı tavsiye ederiz. Havuzdan çıktıktan sonra makyajınızın akması ile hoş olmayacak görüntüden böylece önlemiş olabilirsiniz.

 

 

Bir diğer olmazsa olmazda ayakkabılar ve terliklerdir. Sizin ve konuklarınızın da güzel kıyafetleri ve ayakkabıları çıktıktan sonrasında kayarak düşmeleri ve kazaları engellemek için terlik standı ayarlamayı unutmayın.

 

 

Köpük banyosu ve havuz kenarında gerçekleştirilebilecek diğer aktiviteler ile unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

 

mhavuztemal%C4%B1d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-635x227.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...