Jump to content

Oğlak Burcu Yıldıznamesi.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Oğlak kadını için yıldızname kitabı toprak grubunu işaret etmiştir. Saçları kumral olan bu bayanlar çekicidir. Pembemsi tene sahiptirler. Orta boylu minyon tipli güzel yüzlü bayanlardır. Saflardır kalpleri temizdir ancak sır saklayamazlar. İyilik yapmayı severler oğlak burcu kadınları, parasını malını mülkünü kaybetse de bir define, miras veya piyango gibi şeylerle kaybettiğinin fazlasını alarak, hayatının sonuna kadar iyi geçinebilir oğlak kadınları. İnsanlara değer verirler gittikleri yerlerde de bu değerin karşılığını alırlar Herkes onları sever herkes hizmet etmek ister. Ve en çok oğlak burcu kadınları ilgiyi erkeklerden görür. Erkekler oğlak bayanlarına hizmet etmekten mutluluk duyarlar.

Genellikle hastalıkları soğuktan ve rutubettendir. Müthiş ağrı yaparlar ve oğlak kadınları bundan çok zarar görür çok canları yanar. Ağır yağlı yemekler midesini çok çabuk bozabilir bu yüzden ağır yağlı yemeklerden kaçınmalıdır midesini bozacak yemeklerden yememelidirler. Ölüm tehlikesini 3 -10 -34- 40 lı yaşlarda yaşar, atlatırsa 77 yıl kadar yaşar.

En büyük düşmanları kadınlardır. Oğlak kadınlarını çekemez diğer gruplar. Esmer yüzlü orta boylu bayanlardan çekinmelidirler. En büyük düşmanları olabilir çok dikkat edilmelidir.

Yıldızname bakımına göre oğlak burcu kadınları amaçlarının çoğuna erişir. Erişmek için çok caba harcar, bir şeyi istediği zaman onu almandan veya yapmadan vazgeçmez. Amaçlarına ulaşması onun için çok değerlidir ve bu değeri kaybetmemek isterler.

Oğlak kadınının yıldızname kitabına göre basından iki veya üç evlilik geçebilir. İlk eşinden vefat suretiyle ayrılabilir. İkinci ve üçüncü eşiyle güzel geçinebilir, hayatının sonuna kadar devam edebilir. Birçok talibi olsa da evlenemem ister. Evliliğe 25 yasında adım atmıştır. Erkeklerden beyaz yüzlü olanlar iyidir. Genellikle kız olmak üzere 5 çocuğu olur bunlardan birçoğu ölür, erkek çocuğu faydalı olur oğlak kadınına.

 

Oğlak burcu kadınları erkek ve kız kardeşleriyle geçinemez ve pek hayır görmez. Annesi kendisini babasından daha çok sever. Babası annesinden önce vefat eder. Miras kalsa da, pek fayda görmez daha çok zararını görmekten korkar oğlak kadını. Bu yüzden pek miras kalmasını istemezler.

Yıldızname bakımı verilerine göre oğlak burcu kadınları toprak tabiatından dost seçmeli havai olanlardan uzak durmalıdır. Yani dost seçerken balık grubundan seçmelidir ve koç grubundan uzak durmalıdır. Çünkü koç grubu onların bir numaraları düşmanıdır tehlikeli olabilirler.

Oğlak bayanlarının en zayıf noktası dar zihinli olmasıdır yanı farklı bakış acılarına sahip olmama ve inat olmasıdır. Birçok zararını görseler de vazgeçmedikleri bu huy bazen hayatlarını karartabilir. En belirgin özelliği olan sadakatiyle insanların beğenisini toplamayı başaran oğlak kadını en büyük arzusu olan yöneticiliğe ulaşmak için çabalamaktan çekinmemiştir.

 

Beyaz ve mavi renkli elbiseler giymekten hoşlanan oğlak kadını, siyah inci ve yeşil taşlı yüzüklerden çok hoşlanır. Müzik konusunda tereddüt yaşamaz her türlü müziği dinler ve eğlenir. Onun için eğlence her yerdedir. Her şeyden zevk almayı bilecek kadar hayat doludur. Yolculuk yapmaktan hoşlanan oğlak burcu kadınları, kara yolculuğu yerine, deniz yolculuğunu tercih ederler. Bu yolculuklar iş içinde olsa, bu onun için eğlence sayılabilir. Oğlak burcu kadınları çok rüya görür. Ancak kalktıklarında hiç birini hatırlamazlar. Gene de yorumlamaya çalışabilirler.

 

 

Yıldızname kitabı içerisinde toprak grubunda bulunan oğlak burcu erkekleri güçlü sadakat özellikleriyle dikkat çekmektedirler. Beyaz ve sarı ten rengine sahip oğlak erkekleri, orta boylu ve güzel yüzlüdürler. Yüzlerinde, göğüslerinde veya karınlarında iz bulunur. Safradan, mideden ve soğuktan hasta olurlar. Safra sebebiyle sık sık baş dönmesi yaşarlar.

Hayatı refah ve zenginlik içinde geçen oğlak burcu erkeklerinin yemesi içmesi iyidir. Yaşamasını bilirler. Yıldızname bakımı sonucuna göre, nimet ve saadet içinde vefat eder. Bu bolluk içerisinde yaşamını sonlandıracak olan oğlak erkeklerinin küçük yaşlarında malı az ve fakirlik içindedir. Yaşı ilerledikçe durumu düzelir ve serveti artar. Oğlak erkeklerinin en büyük hatasıysa dar zihinleridir.

Yıldızname kitabına göre annelerine ve babalarına bağlı olduklarından, anneleri ve babaları onları diğer kardeşlerinden daha çok severler. Kardeşlerinin çoğu kız olur. Sık sık kavga ederler. Birbiri ile mahkemelik olacak duruma gelirlerse, oğlak brcu erkekleri davayı kazanır. Erkek kardeşlerinden biri ve kız kardeşlerinin tamamı kendinden önce ölür. Babası, annesinden önce ölür. Oğlak erkekleri ailesinden kalan mirası yese de fayda görmez. Har vurup harman savururlar ve paralar mutlaka suyunu çeker.

Yıldızname bakımı biri erkek ikisi kız olmak üzere üç tane çocuğu olur. Oğlak burcu erkeği de ömrü boyunca çocuklarından hayır görür. Çocukları ona sevinç verir ve mesut eder. Bu yıldızda olanlar evlenmek için 12 Şubat ile 18 şubat arasını ve uğurlu günleri olan cumartesi ve Çarşamba günlerini tercih etmelidir. Ocak ayının başından 15’ine kadar olan devresi de şanslı günleridir.Yıldızname bakımı oğlak erkekleri 3-8-36 yaşlarında ölüm korkusu yaşar. Bu tehlikeli dönemeçleri atlatmaları durumunda 80 yaşına kadar yaşarlar.

 

Oğlak erkeklerine 9 rakamı uğurlu gelecektir. Yıldızname kitabına göre her türlü müzik de onlar için uğurludur. Beyaz ve açık renkleri tercih ederler. Bu renk elbiseler de onlara fayda sağlayacaktır. Üzerlerinde biraz kurşun madeni bulundurmaları da iyi gelir. Birisinden bir iş istemek veya herhangi bir arzusunu dile getirmek için, cumartesi günü sabahleyin başvurmalıdır. Zira cumartesi oğlak erkeğinin uğurlu günüdür. Perşembe günü ise onlar için yaramayan bir gündür.

Yıldıznameye göre oğlak erkeği bir yere gitmek istediğinde veya uzun bir seyahate çıkması gerektiğinde, yine cumartesi gününü tercih ederse, işleri selametle sonuca ulaşır. Bu yıldızda olan kişilerin hacca gitmesi de mümkündür. Deniz yolculuğu, karadan daha iyi gelir.

Yıldızname bakımı en büyük ideali, inanç büyüğü olmak olan ve yöneticilik arzusu barındıran oğlak burcu erkekleri nereye gitse hürmet görür. Mertebesi yüksektir ve kendisini çevreye sevdirmiştir. Yalnız okuma yazma bilen ve esmer tenli olan kadınlardan düşmanları vardır. Yabancılardan dost edinmek ona akrabalarından daha yararlı olacaktır. Yüzünde her hangi bir iz bulunan beyaz tenli erkekler oğlak erkeği için düşmandır. Toprak tabiatlı erkek ve kadınlarla dost olmalı, hava tabiatlı olanlardan kaçınmalıdır.Yıldızname oğlak erkeği için dost burcu balık, düşman burcu koç olarak görür.

 

Yıldızname yattığı zaman sol tarafına yatmasını tavsiye eder. Böylelikle rahat ve endişesiz bir uyku uyur. Hayatının bazı devrelerinde darlık çekecek olan oğlak erkeklerinin eline birçok malın geçmesi muhakkaktır zira talihleri oldukça açıktır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En büyük düşmanları kadınlardır.

Esmer yüzlü orta boylu bayanlardan çekinmelidirler

Beyaz ve mavi renkli elbiseler giymekten hoşlanan oğlak kadını..

Oğlak burcu kadınları çok rüya görür

Saçları kumral olan bu bayanlar çekicidir. Pembemsi tene sahiptirler.

 

Bunlar yüksek ölçüde tutuyor.

Pek inanmazdım öyle fal mal.

Ama esmer bir kadından zarar görme konusuna gelince

dost sandığım esmaer bir arkadaşım bir numaralı düşmanım çıktı.

Kadınlardan zarar gördüm hem de arkadaşlarımdan.

Son konuma bakabilirsiniz, yazdım paylaştım biraz.

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...