Jump to content

Kova Burcu Yıldıznamesi


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Kova kadınları için yıldızname kitabı hava grubunu işaret eder. Kova kadınları beyaz tenli olurlar Yüzü ve gözleri güzeldir dikkat çekerler. Orta boylu minyon tipli ancak geniş göğüslü olurlar. Uykuyu çok seven tembel tiplerdir. Unutkandırlar. Kalbi temizdir saftır, ömrünün sonuna kadar rahat yaşamayı isterler bu amaç doğrultusunda hareket ederler.

İyilik yapmayı seven kova burcu bayanlarının eli açıktır. İnsanlara yardım etmekten hoşlanırlar paraya değer vermezler. İnsanlara çok değer verir onları gereğinden çok severler bu onlara zarar verir. Asla emanete ihanet etmezler çok güvenilirlerdir. Erkek ve kadın düşmanı çoktur, Dostunu iyi seçmesi lazımdır. Yıldızname bakımına göre dost gruptan olan koç grubundan seçilen arkadaşlar, daha güçlü bağlarla birbirlerine bağlıdırlar. Akrep grubundan uzak durmalıdırlar sürekli kötülük ve hainlik peşinde olacaklardır. Dost görünmeye çalışabilirler, dost görünüp hakkında bilgi alıp dedikodu yapabilirler dikkat edilmelidir. Beyaz yüzlü bir kadın ona kotu davranarak büyüler yaparak onun hayatını mahvetmeye çalışabilir tehlikeli olabilir.

Genellikle hastalıkları mide ve göğüs ağrılarıdır. Bunların getirdiği baş dönmesi de olur bunun için daima hayata pozitif yaklaşmalı ve kendini sakin tutmalıdır kova kadınları. Ölüm korkusunu yaşar 8 - 14 - 20 - 30lu yaşlarda bu tehlikeyi yaşar, bunları atlattığı takdirde 85 yıl ömürleri vardır. Hava grubuyla dost olmalı Toprak grubundan kesinlikle uzak durmalıdır. İşbirliği yapma özelliği onu toprak grubuna yakınlaştırsa da uzak durmayı tercih eden kova kadını tehlikeyi savuşturabilir.

Evlenme teklifi çok alır kova kadınları yıldızname kitabına göre başından 2 veya 3 evlilik geçebilir. İlk eşinden vefat sonucu ayrılabilir. İkinci eşi onun daha çok parasıyla ilgilenir ve parasına sahip olmaya çalışır geçinemezler, parasını ve malını her şeyini aldıktan sonra boşanırlar, üçüncü eşi iyidir iyi geçinirler ve hayatını onunla devam ettirir. Erkekler ona büyü yapmaya kalksa da, kova burcu kadını bundan kurtulur. En zayıf yanı olan kibirli bu yapılan kötülüklerin intikamı için çalışır.

 

Otuz beş yaşından sonra eli bollaşır. İkinci kocasından aldığı paraların üstüne tekrar eli rahata çıkabilir. Gittiği yerlerde Saygı görür ikramlarda bulunurlar değer verilen bir bayandır kova kadını. Genellikle kardeşleri erkektir kova kadınının geçinemezler ve kardeşlerden hiç hayır beklemez. Beklememelidir Aksine ona her zaman zarar vereceklerdir. Çocuklarından pek fayda görmez kova kadını ancak yıldızname bakımına göre tek bir erkek çocuğu ona yardım edecektir.

 

Her ne kadar denizden korksa da tehlikeli şeyler yaşasa da kova kadını denizi ve en çok denizin mavisini sever. Elbiselerinde denizin mavisini siyahın asaletini papatya sarısını kullanmaktan büyük zevk alır. Yüzük olarak gümüş veya zümrüdü tercih etmeleri kendini rahatlatır. Erkekleri etkilemek için yasemin kokusunu severek kullanır. Modern müzikler onun için oluşturulmuştur. Bir şeyler icat etmekten hoşlanır ve hayatının her alanında çekinmeden kullandığı uğurlu rakamı yedidir. Kır çiçekleri arasında koşmaktan hoşlanır eşleriyle yapmaktan zevk duyar, İnsanlara her zaman daha fazla yardım etmek en çok istediği şeydir amacına ulaşmak için çok çabalar.

 

 

Kova erkeği için yıldızname kitabı hava grubunu işaret etmiştir. Kova hava grubunun özelliklerinin hepsini taşır. Pembemsi veya esmer bir tene sahip olan kova burcu erkekleri orta boylu olurlar. Çok rahattırlar. Hoş sohbetlidirler. Hile yapmaya meyillidirler. Uzun süre bir yerde durmaktan çok hoşlanmazlar. Müzikten ve süsten hoşlanırlar. Musiki onlar için yaratılmıştır. Süslü elbiseler onları yansıtır. Hastalanmaktan hoşlanmazlar ancak soğuk ve rutubet onları hasta eder. Kalbi onu tersler, sancı yapar. Güneşli ferah yerlerde oturmalıdırlar. Sağlıklarına dikkat etmelidirler.

 

Yıldızname kitabı kova erkeklerinin saf ve temiz olduklarını belirtir. İyilik yapmasını sevdiklerini bazen bunun yüzünden kötü şeylerle karşılaşsa da, refah ve saadetli bir yaşam onları bekler. Temiz iyi niyetlidirler. Bu saf ve temizlikleri yüzünden çoğu kişiye sorunlarını açarlar. Ancak bundan zarar görürler. Yaşları ilerledikçe daha da iyi olurlar. Değer vermeyi daha da çok öğrenirler, güler yüzlülükleri daha da artar. Çevresi tarafından sevilirler. Saygı duyulan iyi kişilikleriyle tanınırlar. En büyük ideali olan icat konusu da, iş konusunda ilerlemesini sağlar ona yardım eder. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır, insanları sevindirmeyi ve mutlu etmeyi kendine amaçlar. Hayatının iyi zamanlarında insanlara yardım eder ancak onun durumu kötü olduğunda bu yardımı göremez.

 

Çocukları erkek olur. Bundan mutluluk duyar. Hastalanmalarından çok korkar ve korumak için çabalar kova erkeği. Ancak çocukları onun kadar sadakatli ve koruyucu olmaz onlardan fayda gelmez. Yıldızname bakımı babasının ve annesinin bıraktığı paranın hemen biteceğini söyler. Kardeşlerinden de çok fayda görmez. Hatta çoğu zaman yük de olurlar. Kadınlar tarafından çok sevilirler, hatta bu sevgi başlarına kötü şeylerde getirebilir. Gayri meşru ilişkiler yaşayabilir. Karısına bile bütün sırlarını açmamalı ve onunla gezmektense, evde oturması daha iyidir. Kova burcu erkeleri kadınlardan korkmalıdırlar.

 

Ölüm korkusu yaşarlar. 1 yaşından 34 yaşına kadar ancak bu süreyi atlattıklarında, 74 yaşına kadar yaşarlar. Başından 1, 3, 5 nikâh geçer, yeniden başlangıçlar ömürlerini uzatabilir. Kurşun madeni yüzük taşıması onun için iyidir. Para ve aşk konusunda şanslıdırlar. Yasemin kokulu parfümlerden kullanmayı sever. Limonata gibi içeceklerden hoşlanırlar.

 

Çevresi tarafından sevilmesi ve çalışkanlığı sayesinde yüksek mertebelere yükselirler. Bununla beraber düşmanlıklarda başlar. Bu düşmanlıkların en büyük nedeni kıskançlıktır. Çoğu kişi ona zarar vermeye çalışsa da, başarılı olamazlar. Hepsini halt eder ve başarısına devam eder. Ancak ona düşmanlık besleyenlere karşı kibirlenmesi onun en zayıf noktasıdır. Bunu yenmeye çalışır.

 

Yıldızname bakımına göre Kedine dost seçerken Koç burcundan seçmeye özen gösterir Koç burcu kendi özelliklerini taşıdığı için onlarla ılımlı ilişkiler kurabilirler. Ancak kova Akrep grubundan uzak durmalıdır. Çünkü Akrepler bir numaralı düşmanlarıdır. Kova erkekleri bir numara seçmek isteseler, seçecekleri bu numara uğurlu sayıları olan 7 olacaktır.

 

Sık sık yolculuk etmekten hoşlanırlar, bundan yararlanırlar. Kara yolculuğuna karşılık deniz yolculuğunu tercih ederler.

İş için de olsa eğlenmeyi bilirler . Yaptıkları her ne olursa olsun zevkini çıkarmasını bilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...