Jump to content

Balık Burcu Yıldıznamesi


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Balık kadını yıldızname kitabına göre su grubunda yer almaktadır. Uzun ve ya orta boylarda, esmer tenli, gözünde bir iz bulunan, kaşları düzgün bayanlardır. Yüzünün herhangi bir yerinde bir beni vardır. Safra kesesi iltihabı ve sinir bozukluğu gibi hastalıkları çekme ihtimalleri yüksektir. Özellikle bahar aylarında soğuk havalara dikkat etmelidirler. En büyük idealleri rahat etmek olan balık burcu kadınlarının, yıldızname bakımı ön görüsüne göre, otuz yaşından sonra kısmetleri açılır. Uğurlu ayları olan martın ortalarında karşılarına çıkabilecek, talibine karşı tedbirli davranmalıdırlar. Talibinin ettiği tekliflere dikkatli cevap verip iyice düşünmelidirler. Söz konusu erkekler olduğunda çok fazla dikkatli olmalıdırlar. Çünkü aralarında kendini sevenler olduğu kadar, düşmanlık besleyen ve kıskananlar da vardır. Düşmanları genellikle yakın akrabaları ve erkeklerdir. Aynı zamanda ikizler burcu olan kişiler en büyük düşmanları arasındadırlar. Onlara çok dikkat etmelidirler. Buna karşın da, boğa burcu insanları, kendisi için mükemmel dostturlar. Onlarla daima iyi geçinmeli ve dostluklarına güvenmelidirler.

Yıldızname kitabı balık burçlu kadınların, aşk hayatında haziran ve ocak ayında şanslı olduğunu belirtir. Yıldızname bakımı balık burçlu bayanların kardeşlerinden fayda göreceğini söyler. Kardeşleri kendisini çok sever ve her fırsatta onunla muhabbet edip konuşmak için fırsat kollarlar. Aynı zamanda babasında kendisinin hep iyiliğini düşünür. Kendisine fayda sağlamak için elinden gelen çabayı harcar. Balık kadını yıldızname bakımı balık burçlu bayanların çok sayıda çocuğunun olacağını, bu çocuklar arasından erkek evlatlarının kızlara oranla daha çok kendisine bağlı olacağını ve onlardan hayır göreceğini ön görür. Yıldızname bakma sonucu balık çıkan kadınların anne ve babaları kendilerini çok sever. Akrabalarının bir kısmı kendisine saygı duyar ve hürmet ederler. Yıldızname kitabı balık burcu kadınının, her gittiği yerde sevgi ile karşılaştığını söyler. Sempatik yapısı sayesinde herkese kendini kolayca sevdirir. Bu burçlar sevilen insanlar oldukları için, son derece geniş bir sosyal çevreye sahip olurlar. Yıldızname kitabına göre, dara düştüğünde bir tanıdığı ona yardım edecek ve işlerini düzeltecektir.

Yıldızname bakımına göre 5-6-12-20-24-37-40 yaşlarında ölüm tehlikesi olan olaylar geçirecektir. Bunları atlatırsa 80 yıl yaşayabilir. Kendisini sıkıntıdan dertten tasadan ve kötülüklerden mutlaka korumalıdır. Kazandığı malı kaybederek bir süre fakirlik ve yoksulluk içinde kalabilirse de, sonra işleri düzelir. Eski mal ve itibarını kısa sürede kazanır. Uğurlu günü Perşembe, ayı marttır. Önemli bir işi olduğunda bu zamanlara denk gelmesi işinin daha kolay hallolmasını sağlar. Cumartesi ve pazartesi günleri ile Çarşamba geceleri onun için yararsızdır. Bu günlerde hastalanmamaya dikkat etmelidir. Temizliğine önem vermeli ve imkânı varsa sık sık hamama gitmelidir. Yılda bir kez kan aldırması onun için iyi gelir. Balık kadınının yıldızname kitabına göre, kış aylarında ve salı günü doğuya yapacağı kara yolculuğu işlerinin açılmasına ve genişlemesine öncülük eder.

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında yolculuk yapmaktan kaçınmalıdır. Zira kendileri sıkıntıya hiç gelemez. Eski yıldızname kayıtları elbiseleri için yeşil, mavi, açık renkli olanları tavsiye eder. Bu renkler onu açar, güzel ve şirin gösterir. Yüzük seçiminde yeşil zümrüt taşlı yüzük takmalıdır. En kötü huyları boş boğazlıktır. Hep dünyayı dolaşmayı arzular ve bunun olabildiğince rahat olmasını isterler. Zambak ve limon kokuları rahatlamasını sağlar ve bir sayı seçmesi gerektiğinde 4 rakamını seçmelidir. 4 onlar için uğurludur.

 

 

Balık erkeği yıldızname kitabı içinde su grubunda bulunmaktadır. Merhametli oluşlarıyla dikkat çeken balık erkekleri, orta boylu, esmer ve ya sarışındırlar. Kürek kemiklerinin arasında siyah bir ben olduğu gibi, ellerinde ve ayaklarında bir takım izler bulunabilir. Yıldızname kitabına göre balık burcu erkekleri sıcağa tahammül edemezler. Yaz aylarında ekşi şeyler yemeleri vücutları için iyi gelir. Bahar aylarında sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Yıldızname bakımı balık erkekleri için, safra ve kabızlık hastalıklarının olma ihtimali en yüksek hastalıklar olduğunu söylemektedir ve bu durum için önlem almalarını önermektedir.

Yıldızname bakımı en büyük ideali rahat etmek olan balık erkeklerinin boşboğaz olduklarını da söylemektedir. Sırlarını bazen gereksiz insanlarla paylaşırlar. Güler yüzlüdürler fakat kimi zaman iyilik ettiği insanlardan hıyanete uğrayabilirler. Orta halli olan balık erkekleri, daima ellerinin emeğiyle geçinirler. 30-35 yaşlarında para yönünden dara düşseler de, çabucak atlatırlar ve ömürlerinin geri kalanı saadet içerisinde geçer. Ailesinin ölümüyle kendisine küçük miktar bir miras kalır. Kendileri 20.30.35 yaşlarında ölüm tehlikesindedirler. Bu yaşların atlatılması durumunda ortalama 85 yıl ömürleri vardır. Yıldızname bakımı balık erkekleri aile içerisinde sevilen kişilerdir. Annesi ve babası kendisini sever, hatta babası onu annesinden fazla sever. Büyükleri yanında muteber, hatırı sayılır kişilerdendir.

Balık erkeklerinin başından 3 veya 5 kere nikâh geçer der yıldızname bakımı. Mavi gözlü ve sarışın eşinden memnun olur, onunla iyi geçinir. Deniz mavisi ve yeşil uğurlu renkleridir. Diğer 2 karısını boşar, diğerleri de vefat eder. Genellikle kız çocukları olur fakat çok zahmet çektirir. Erkek evlat balık erkeği için ferah getirir. Balık erkeklerinin yıldızname kitabı ön görüsüne göre en büyük idealleri rahat etmek, en büyük arzuları ise dünyayı dolaşmaktır. Salı günü doğu tarafına yapacakları deniz seyahatleri hayırlıdır. Sık sık seyahate çıkarlar ve sonucunda bir çok olumlu olayla karşılaşırlar. Yıldızname bakımı balık erkekleri için olabilecek en iyi elbiseyi keten, yün veya pamuktan imal edilen beyaz veya mavi renkte olanlar olarak verir. Uğurlu rakamları 4, çiçekleri ise beyaz gül ve zambaktır. Balık erkekleri zambak ve limon kokularını tercih etmelidir. Rahatına düşkün balık erkeklerine yatıştırıcı hafif müzikler de uğurlu gelecektir. Parmağında yüzük taşırsa gümüş madenli ve yakut taşlı olmalıdır.

 

Yıldızname kitabı balık erkeklerinin devlet adamları yanında mertebesinin iyi olacağını öngörür. İsteklerine ulaşır ve sonu hayırlıdır. Balık erkeklerinin düşmanlarının çoğu da hükümet tarafındandır. Esmer yüzlü bir şahıs ona kötülük etmeye çalışmaktadır. Su tabiatlı erkek ve kadınlarla dost olmalı, ateş tabiatlı olanlardan uzak durmalıdır. Dost burçları boğa, düşmanları ise ikizler burcudur. Martın ikinci haftası para işlerinde şanslıdır. Uğurlu günü Perşembe, uğursuz günü ise pazartesidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...