Jump to content

Günün Farkındalık Sorusu.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Farkındalık çok önemliymiş meğer. Farkındalığın artması, hayatımıza, kendimize, çevremize değer katacak. Kendimizi ve çevremizi anlayabileceğiz. O zaman her gün bir farkındalık sorusu soralım kendimize. Ve o gün o soru üzerinde çok kısa da olsa düşünelim.

 

Bugünün sorusu: Bugün düşüncelerini ne meşgul ediyor. Ençok neyi neden düşündün?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
İη¢ιѕєℓ

Bugün düşüncelerimi en çok merak ettiklerimin aslında beni hiç merak etmedikleri,başıma ne gelip gelmediğinin umrunda bile olmadıkları meşgul ediyor.Ortadan kaybolsan nerdesin diye soracağına sen beni neden aramadın diyen bencil insanları sırtımda ne çok taşımışım.Ne kadar verdiysem o kadar mutsuz olmuşum.Bunun farkına vardım.:thumbsup:

 

çok güzel konu olmuş canım takipteyim....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle cok güzel bir konu olmuş bunu söylemeliyim tebrikler :)

Bugünkü Cuma toplantısında hoca ölümü anlattı,ve farz olan namaz dışında ne götürüceksiniz yanınızda azrail gelince hiç düşündünüzmü dedi,bende bütün gün bunu düşündüm,bazen boş işler boş diziler peşinde oldugumuzu,boşa cok vakit harcadığımızı düşündüm ve daha cok nafile ibadetler yapıp rabbimizi anmamız gerektiğinin farkına vardım..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
İη¢ιѕєℓ
Beğenmenize sevindim. Bugünün farkındalık sorusu: sevdiğiniz kişilere onları sevdiğinizi yeteri kadar söylüyor, hissettiriyor musunuz?

Gercekten sevdiklerime,aileme vs. sevdiğimi her zaman söylerim,söylemekten ziyade de fazlasıyla hissettiririm.Zaten sevgi sadece sözle ifade edilecek bir şey değil ki.Sevdiğinizi kuru kuru söylemeyin bir insana hissettirin her durumda,hissettiremiyorsanız dilden çıkan o sözün ne anlamı var ki :) Sonra bir bakmışsınız hayatınızdan gitmişler "ama ben onu çok severdim" demek için çook geç olabilir :thumbsup:Bunun farkında olarak yaşamalı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[h=3]Farkındalık sorusu sormamızın temel amacı, yapmadıklarımızı ama yapabileceklerimizi farkedip hemen yapmaya başlamak aslında. Çok geç olmadan hissettirmekte lazım:)

 

Yarın gününü nasıl planlıyorsun? Ve ne öğrenmek istiyorsun?[/h]

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...