Jump to content

Eşler Sevdiklerini Nasıl Gösterebilir?


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Bu durum genel olarak bilinen bir olgudur. Kadın ve erkek birbirinden farklı da severler ve bu zaman zaman ilişki içerisinde karışıklığa neden olur. Sevildiğini hissetmek isteyen her insan için, birlikte zaman geçirmek, sohbet etmek ve dokunmak, üç olmaz olmazsa aktivitedir. Dıştan gelen sebepler nedeniyle ( ikinizin de çalışması, faturalarla ilgilenme vb.) birbirinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz, ama şimdi ölümsüz aşkınızı eşinize göstermenin tam da sırası.

 

 

Kocanızla dalga geçmek, onun kendisine saygı duyulmadığını düşünmesine neden olacaktır. Onunla başkalarının önünde asla alay etmeyin ve fikirlerini yok saymayın. Bunu kapalı kapılar arkasında yapmak da zaten yeterince kötü ama başkalarının önünde ona patronluk taslamanız; onun kendisini sevilmiyormuş, saygı duyulmuyormuş istenmiyormuş gibi hissetmesine neden olacaktır.

Kocanıza onu sevdiğinizi göstermenin bir yolu, ona hayran olduğunuzu göstermektir. Ona, onun hakkında neleri sevdiğinizi söyleyin. Hatta, daha iyisi onun hakkında neleri sevdiğinizi gösterin.

Eşinize özel ilgi gösterin. Sevilmiyormuş gibi hissetmekten daha da kötüsü istenmiyormuş gibi hissetmektir. İkiniz de çalışıyorken zaman bulmanın zor olduğunun bilincinde olun ama aynı zamanda, birlikte zaman geçirmenin de gerekli bir şey olduğunun farkına varın.

Onu affedin. Herkesin problemleri vardır, hem kadının hem de erkeğin. Onun problemlerini ve zayıflıklarını ona karşı kullanmak, onun kendisine saygı duyulmuyormuş ve değer verilmiyormuş gibi hissetmesinden başka bir sonuç doğurmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...