Jump to content

Nihat Doğan'ın 8 Mart Paylaşımına Tepki Yağıyor!


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

кυвiŁαу

[h=1]Nihat Doğan'ın 8 Mart paylaşımına tepki yağıyor![/h][h=2]Özgecan Aslan'la ilgili sözleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Nihat Doğan'ın Kadınlar Günü'nü kutladığı paylaşımların altına "Mini etekliler mi yoksa mini eteksizler mi?" yorumları yapıldı[/h] fft2mm7631842.jpg

 

 

08 Mart 2016

 

 

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın Mersin'in Tarsus İlçesi'nde öldürülmesi sonrasında attığı tweet'ler nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan, hatta hakkında suç duyurusunda bile bulunulan Nihat Doğan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü sosyal medya hesabından kutladı.

Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesinin ardından "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklinde bir tweet atan Nihat Doğan, bir anda eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Birçok kesim tarafındna sert sözlerle eleştirilen Ünlü Türkücü, kendini izah etmeye çalışsa da başarılı olamadı.

 

fft31_mf7631838.jpeg

 

Her seferinde kendisine tuzak kurulduğunu belirten Nihat Doğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

 

Mesajında Hz. Muhammed'in "Kadınlar size Allah'ın emanetidir" sözünü paylaşan Doğan, "Kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

 

fft31_mf7631839.jpeg

 

Bu mesajının ardından takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutulan ünlü türkücüye "Hangi kadınlar? Mini etekli mi mini eteksiz mi?" soruları yöneltildi.

 

Kaynak: Nihat Doğan'ın 8 Mart paylaşımına tepki yağıyor! - Posta

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın"

 

Bu kadar uzun cümleyi onun kurabileceğini sanmıyorum:) Kuramamışta zaten:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yıl olmuş 2016 hala daha mini etek,baş örtüsü,bu dallama seda tesettürlüykenmi jigololuk yapmış,önce ettiği lafa göre adam olmayı öğrensin sonra kendine baksın gene,kimse kimsenin pantolon etek vs ne varsa karışması kadar saçma sapan küfür gerekli burda gece gece kontrolden çıkaracak salak ya ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...