Jump to content

Hayatta İstediğiniz Şeye Ulaşmak İçin...


Renan

Önerilen Mesajlar

Hayatta İstediğiniz Şeye Ulaşmak İçin

 

Var olan durumunuzdan artık yoruldunuz mu? Başka bir şey yapma kapasitesiniz olduğunu biliyor musunuz? Daha az sıradan bir yaşam ister misiniz?

 

İnanın, bundan sonrası benim hikayem. Hayatınızın bir anda değişebileceğinin kanıtıyım ben. Babamın karaciğer kanserini yenişine ve iyileşmesine tanık olunca, tam bir dönüşüm geçirmeyi başardım. İşte siz hayatınızda kalıcı ve pozitif değişiklikler yapmanıza yardım edecek, benim de kullandığım birkaç teknik…

 

Ama Önce… Her Şeyin Mümkün Olduğuna İnanın…

 

Gautama Buddha yüzlerce yıl önce şunu söylemiş. “Siz düşüncelerinizin sonucusunuz”. Her şeyin mümkün olduğu dünyada, siz de kendiniz için istediğinize ulaşabilirsiniz. Ama önce o yöne doğru düşüncelerinizi değiştirmelisiniz. Bir kere yapabileceğinize inandınız mı, güzel günlerin silueti görünmeye başlayacak.

 

Hayatınızda ciddi değişiklikler yapmak elbette ki zaman alacak. Ama ilk yapılması gereken konfor alanınızı genişletmek ve durgunluğunuzu kırmak için bir istek geliştirmeniz.. Çünkü doğal yapımız itibariyle, bizim için en iyi olan şeyden önce, bize tanıdık ve kolay gelen şeye eğilimimiz var. O yüzden bu yapıyı bozmak çok önemli.

 

Harekete Geçin ve Parçası olun

 

Bu sürecin bir parçası olarak, inanç noktasında sıçrayışlar yapmanız gereken anlar olacak. O sıçrayışı yaptığınızda yolun açılacağına emin olabilirsiniz. Kısa vadede rahatınızı bozarak, uzun vadede çok rahat olacağınızı fark edeceksiniz.

 

Kendimden şüphelendiğim, devam edemeyeceğimi düşündüğüm zamanlarım oldu. Sizin de olacak.

 

Önemli olan odaklanmış ve pozitif kalabilmek. Öyle olmasanız bile öyleymiş gibi yapın. Evet, başarana kadar gerektiğinde rol yapın. Başardığınızda nasıl olabileceğinizi hayal edin.

 

Hayatta İstediğiniz Şeye Ulaşmanın 3 Yolu:

 

1. Ne istediğinizi Belirleyin

 

Açık, net ve kendinize karşı dürüst olarak ne istediğinize karar verin. Zihninizde bunu canlandırın. Yaratıcılığınızın bu resmi tamamlamasına izin verin.

 

2. Hedeflerinizi Yazdığınız Bir Panonuz Olsun

 

Hedeflerinizin yazılı olduğu ve sürekli görebileceğiniz bir panonuz olması motivasyonunuzun devam etmesini sağlayacaktır. Hedefleriniz bu şekilde zihninize kazınacak ve vazgeçmenizi engelleyecektir.

 

3. Pozitif Olun

 

Kendinizi pozitif şeylerle besleyin. Şu anki durumunuzdan memnun değildiniz ve bir değişiklik yapmaya karar verdiniz. Artık geleceğe bakmalısınız. Hala değişmeyen, istemediğiniz birçok şey olabilir. Ama bunların sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin. Ve yapmaya devam edin, çıktığınız bu yolda ilerlemeye devam edin.

 

Alıntı

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sizlere defalarca kendi tecrube ettigim bir yontemi paylasmak isterim.

Cekim yasasini calistirmak icin

Bir kagida dileklerinizi olmus gibi yazin.dhemen sonrasinda okurkende mutlulugu hissederek ookuyun.ve o kagidi sonra biryere kaldirin ve artik o kagidi unutun hic bir sekilde acaba olurmu olmazmi diye bir dusunceye asla kapilmayin.evrene verdiginiz siparislerinizin gerceklesmeye baslamasina izin verin.tabiki aceleci olmayin sabredin ve bekleyip gorun.bu zaman bir gunde olur bir senede olur allahin izni ile.siz yeterki tam imanla hayirlisini isteyerek allaha guvenin ve inanin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу

Açık, net ve kendinize karşı dürüst olarak ne istediğinize karar verin. Zihninizde bunu canlandırın.

 

Devlet memurluğu. Sabah 09.00 akşam 17.00, cumartesi pazar yok, Kurban ve Ramazan Bayramı dokuz gün tatilin cepte.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...