Jump to content

Yeniay ve Dileklerimiz


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Ayın üzerimizdeki etkisini hepimiz biliriz, fakat olumlu etkilerinden nasıl faydalanacağımızdan çoğumuzun haberi yok…

Ay Zodyak’ın etrafındaki yörüngesini yaklaşık yirmisekiz günde tamamlar ve her ay bir burçta Yeniay doğar.

 

 

Yeniay günü, dileklerimizi gerçekleştirmeye yardım eden çok büyük bir güce sahiptir. O gün dileklerimiz birer tılsıma dönüşebilir. Her ay Yeniayın doğduğu burca ve yıldız haritamızda denk geldiği alana bağlı olarak, hayatımızın farklı alanlarındaki dileklerimizi dile getirebilir ve gerçekleşmeleri için enerjimizi odaklayabiliriz.

 

 

Bu sihirli günde yapmamız gereken dileklerimizi yazmak… Ondan sonra arkamıza yaslanıp rahatlayarak evrenin bize dileklerimizi gerçekleştirmemiz için nasıl da fırsatlar sunduğunu izleyebiliriz…

Öncelikle güzel bir defter edinin. Dileklerinizi bu deftere yazacaksınız. Kalbinizde yatan en derin arzuları bölük pörçük kağıt parçalarına yazıp da sonra kaybetmek istemezsiniz…Hem daha önceden yazılmış dileklerimizi zaman zaman açıp yeniden okumak da olumlu etki yapar. Bu nedenle, size hoş görünen, gözünüzü okşayan, sayfalarını mutlulukla dolduracağınız bir defter edinin.

Her ay en fazla on dilek yazın.

 

 

Yazarken mümkün olduğunca net ve gerçekçi ifadeler kullanın. Örneğin “araba almak istiyorum” yazmaktansa “araba almak için gereken maddi kaynağı bulmak istiyorum” daha doğru.

 

 

Bir başkası için dilek dileyemezsiniz. Örneğin “X’in sağlığı düzelsin istiyorum” değil, “X’in sağlığının düzelmesi için ona gereken yardımı yapmak istiyorum” yazın. Ya da “Sevgilimle barışmak için gereken şekilde davranayım” “Hayatıma giren kişilerin benim için uygun olup olmadıklarını kolaylıkla anlamak istiyorum” gibi ifadeler kullanabilirsiniz.

Dileklerinizi kağıda dökerken, kelimelerin gücünü daima hatırlayın. İstediğiniz şeyi ifade ederken “sağlıkla” “mutlulukla” “stressiz bir şekilde” gibi kelimeler eklemeyi unutmayın. Bazen çok istediğimiz bir şey gerçekleşirken, hayatımızın diğer alanlarında hiç de beklemediğimiz gelişmeler olabilir ve pişman olabiliriz.

 

 

Yeniayın ilk sekiz saati dilekleri yazmak için en güçlü zamandır. Ancak yirmidört saate kadar yazabilirsiniz. En önemlisi, Yeniay doğduktan sonra yazın, öncesinde değil.

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Yeniay ve Dileklerimiz

      Ayın üzerimizdeki etkisini hepimiz biliriz, fakat olumlu etkilerinden nasıl faydalanacağımızdan çoğumuzun haberi yok… Ay Zodyak’ın etrafındaki yörüngesini yaklaşık yirmisekiz günde tamamlar ve her ay bir burçta Yeniay doğar.     Yeniay günü, dileklerimizi gerçekleştirmeye yardım eden çok büyük bir güce sahiptir. O gün dileklerimiz birer tılsıma dönüşebilir. Her ay Yeniayın doğduğu burca ve yıldız haritamızda denk geldiği alana bağlı olarak, hayatımızın farklı alanlarındaki dileklerimizi dile

      , Yer: Çekim Yasası

×
×
  • Yeni Oluştur...