Jump to content

Yaratım Üzerine Bir Sır...


Guest faceofface

Önerilen Mesajlar

Yaratım üzerine bir sır...

 

Aslında durmadan yaratıyoruz, bilerek bilmeyerek. Aklımıza gelen başımıza geliyor değil mi? Önemli olansa bu yolda bilinçli bir uygulayıcı olabilmek. Yaratımın olması gerekenlerini bildik mi herşey daha kolay olacak bizim için. “The Secret” çok önemli bir kapı araladı. Ama bir şeyler eksikti. Bu eksik olan noktaları da kuantum fizikçiler birer birer dolduruyor. “Sırrın Ardındaki Sır” kitabının yazarı Kuantum Fizikçi Doktor Eric Amidi ufak ufak sırlar veriyor. Aşağıdaki uzun da, hepimizin yaptığı önemli bir hatayı görebilirsiniz. Bu olumlu düşünce kadar coşkulu duyguların da çok önemli olduğunu ortaya koyuyor.

 

İşte Amidi’ye gelen bir soru ve cevabı…

Soru: Evimizi satma aşamasındayız. Ama piyasa çok yavaş ve fiyatlar düştü. Biz evimizin ederini almak istiyoruz. Evimizin uygun fiyattan satılması için ne yapmalıyız?

 

Eric Amidi’nin yorumu: Erika, aslında bu soru, yaratımın, bir evi satmaktan çok daha öte bütün isteklerine uygulayabileceğin bir görünümüyle alakalı. Bu mesajı sonuna kadar okursan, bunu bütün arzularına nasıl uygulayabileceğini göreceksin. Buna biraz derinlemesine gireceğim ki burada üçlü sistemin nasıl çalıştığını göreceksin. (Bilinç, bilinçaltı ve yüksek benliğine olan inancın) Bir soruyla başlayalım… Sormak üzere olduğum bu soru çok önemli çünkü sana üçlünün hangi elementini kullanman gerektiğini anlatıyor.

 

İşte soru…

 

Evini satmak senin tutkun mu? Bu senin için neşe veren bir aktivite mi? Muhtemelen değil…

 

AMA

 

Eminim ki evini sattıktan sonra, buna bağlı olarak gelecek bir “Coşkulu sonuç” var. Evini sattıktan sonra olacak olan o “Coşkulu sonuç” ne? Bunu resmet. Bu yeni bir ev mi? Evi sattıktan sonra kazandığınla yapacağın bir şey mi? Her zaman istediğin gibi yeni bir yere taşınmak mı? Bu kendine sorman gereken soru. Evini satmak kendi başına eğlenceli bir aktivite olmasa da, çok çekici olabilecek bir “Coşkulu sonuç” var. O, resmedip hayal ettiğinde, içinde coşkulu duyguları kıpırdatan bir şey. Yaratım için yaptığın seanslarda ve imajinasyon yaparken, bu “Coşkulu sonuç”a odaklan. Ne olursa olsun… yeni bir ev mi? Güzel bir yere taşınmak mı? Sevdiklerine daha yakın olabilmek mi? Bir kez bilinçaltın bu “Coşkulu sonuç” ile etkilendiğinde, seni oraya ulaştırabilmek için evrendeki en ETKİLİ GÜÇLERİ açığa çıkaracaktır. Ve tahmin et? Süreç boyunca evin satılır, çünkü bilinçaltın seni “Coşkulu sonuç”a götürebilmek için evin satılması konusunda inanılmaz yollar bulur. Bunlar, bilincinin hayal bile edemeyeceği yollar olur.

 

AMA

 

Burada anahtar, bilinçaltını o coşkulu duygularla etkileyebilmektir. Ve şunu hep aklında tut: Eğer bilinçaltını, evini satmakla ilgili imajlarla etkilersen, kendini sürekli evini satmaya çalışmakla meşgul olarak bulabilirsin. Evini satma pozisyonunu yaratmış olursun. Bu evinin satılmayacağı anlamına gelir… bunu istemiyorsun değil mi? Bu nedenle bilinçaltını her zaman Coşkulu sonuçlarla etkile, aradaki zor adımlarla değil… Şimdi şöyle bir soru sorabilirsin, “Aradaki zor basamakları ne yapacağım?” Güzel soru! Bu basamakları bilinçli zihnine bırak. Evini satmak için bilinçli adımlar at…

 

AMA

 

Örneğin endişe duyarak bilinçaltını etkileme… Yaratım seanslarında Coşkulu sonuçla ilgili imajinasyonların olsun, evi satmakla ilgili değil. Bu bazı insanların yaptığı bir hata. Aradaki zor, eğlenceli olmayan adımları imajine ediyorlar ve bu zor adımları daha çok yaratıyorlar. Şu an itibariyle bunu yaratımlarında nasıl uygulayacağını bildiğine eminim. Aktivitelerin sırasında içinde duyguları kıpırdatan şeye odaklan. Yaratım için yapacağın bir iki seanstan sonra, Çoşkulu sonucun çekim gücü öyle güçlü olacak ki aradaki zor basamaklar da zahmetsizce halledilebilecek. Ve her zamanki gibi senin Yüksek Benliğine olan inancın bütün süreci güçlendirecek.

 

((()))

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...