Jump to content

Apple'ın Yeni Saati Böyle Olacak...


Renan

Önerilen Mesajlar

Apple'ın yeni saati böyle olacak

 

1460195764843.jpg

Drexel Hamilton analisti Apple'ın yeni ürünleri hakkında rapor yayınladı.

 

Brian White sağlam bağlantıları bulunan ve gerçek çıkan tahminleriyle tanınan bir analist. Yeni araştırma raporu da bir haylidikkat çekici.

 

White'a göre iPhone 7'nin üretimi temmuz ayında başlayacak ve 2016'nın 2. yarısından sonra Apple'ın tedarikçileri büyüme yaşayacak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan farklı bir raporda daApple'ın şu anda siparişlerini azalttığı ve yılın 2. yarısından itibaren bu durumun değişeceği belirtilmişti. Bu manada analistin düşünceleri şaşırtıcı değil.

 

Drexel Hamilton analisti tüm bunlarla birlikte Apple Watch'un önümüzdeki 2-3 ay içinde yenileneceğine inanıyor. Ayrıca Apple Watch 2'nin orijinal Apple Watch'a göre %20-40 arasında daha ince olacağını ve haziran ayında WWDC etkinliğinde tanıtılabileceğini düşünüyor. WWDC'nin 13-17 Haziran ayında gerçekleceğini de not düşelim.

 

Geçtiğimiz eylül ayında başka bir analist olan Timothy Arcuri de,Apple Watch 2'nin ince tasarıma sahip olacağını ve 2016'nın ortasında açıklanacağını ileri sürmüştü. Arcuri ve White'ın öngörüleri aynı doğrultuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...