Jump to content

Vodafone Arena Çevresinde Taraftarlara Polis Müdahalesi


sessiz nehir

Önerilen Mesajlar

sessiz nehir

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena çevresinde polis, taraftarlara biber gazı kullanarak müdahale etti.

 

56 dakika önce

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun 28. hafta kapanış maçında Bursaspor'u ağırlayacak olan Beşiktaş'ta taraftarlar stada akın etti. Siyah beyazlı taraftarlar Beşiktaş Çarşı'da toplanıp ardından da stada hareket ettiler.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Beşiktaş'ta taraftarlar, tarihi maçın heyecanını yaşamak için geldikleri stat önünde ise polis müdahalesine maruz kaldılar. Taraftarlar bir an evvel stadı girmek için ilerlemek isterken, polisler toma ile müdahale edip su sıktı ve biber gazı kullandı, barikatlarla da taraftarların geçmesini engelmeye çalıştılar.

vodafone-arena-cevresinde-taraftarlara-polis-8348399_6336_m.jpg

STAT İÇİNDEKİ TARAFTARLAR DA GAZDAN ETKİLENDİ

Stat dışında sıkılan biber gazının etkisi, stat içine kadar geldi. İçerideki taraftarlar ve basın mensupları gazdan etkilendi.

vodafone-arena-cevresinde-taraftarlara-polis-8348399_9875_m.jpg

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Jean Tigana ve eski futbolcusu Daniel Amokachi gazdan etkilenip konuşmakta zorlandı. Gazdan etkilenen Daniel Amokachi röportaja devam edemedi.

vodafone-arena-cevresinde-taraftarlara-polis-8348399_3749_m.jpg

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMIŞTI

Ligin 28. haftasında Beşiktaş'ın yenilenen stadı Vodafone Arena'da ağırlayacağı Bursaspor maçı öncesi Dolmabahçe ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri dikkat çekti.

Ülke genelinde son dönemde yaşanan terör olayları sebebiyle ligin bitimine kadar İstanbul'da oynanacak lig maçları öncesi İl Güvenlik Kurulu maçların başlamasına 3 saat öncesinden statların çevresindeki yolların kapanacağını duyurmuştu.

 

 

http://www.sondakika.com/haber/haber-vodafone-arena-cevresinde-taraftarlara-polis-8348399/

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...