Jump to content

Hırsız İle İlgili Rüyalar Boşa Değildir


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Durduk yere kimse rüyasında hırsız ile uğraşmaz. Rüyada hırsızı yakalamaya çalışmak, hırsızı görüp bağıramamak, hırsızı itip düşürmeye çalışmak gibi genel hırsız rüyalarını çok sık görmeye başladıysanız aman dikkat!

 

 

Özellikle iş hayatında ya da maddiyatın hakim olduğu mal mülk konuları gibi işler esnasında haksızlığa uğramak, yanlış insanlarla yola çıkmak rüyanızda hırsızlarla uğraşmanıza sebep olacaktır. Genelde onu ihbar etmeye, yakalamaya, ondan korkup saklanmaya çalışırken kendinizi bulacaksınız. Hırsızı gördüğünüz mekan ve yanınızdaki kişiler bu dost olmayan kişilerin adresini de söylüyor olacaktır.

 

 

Rüyanızda birisini hırsız sandınız ve aslında olmadığını gördüyseniz bu kişiler hakkında yanlış yargıya varıyorsunuz demektir. Hırsızı yakalattıysanız bir şekilde o kişilerden kurtulmanın yolunu bulacaksınız. Hırsız size zarar verdiyse artık size zarar verecek noktada duruyor ve siz o insanları engellemiyorsunuz demektir. Tabi daha da önemlisi çok sık hırsız görmeye başladınız ve her seferinde onunla uğraşırken buluyorsanız kendinizi aman dikkat derim. Çünkü gerçekten sizi dikkatli olmaya bir hırsız tehlikesinin etrafınızda dolaştığını söylemeye çalışıyor olabilirler.

 

 

Birebir yaşanmış bir deneyim olarak farklı olaylar çerçevesinde bir camdan içeri girmeyen hırsız rüyaları yaklaşık 1 sene sonra o camdan içeri girilerek hırsızlık yapılması ile son bulmuştur. Cama tırmanma mesafesi aslında oldukça yakın iken rüyayı gören olaya bu noktadan hiç bakmamış ve sonunda hırsızın içeri girmesi ile o rüyaların bittiğine şahit olmuştur.

 

ALINTI

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende gecen gece rüyamda hirsizlik yaptim ve uyanınca cok korktum gercek sanip,kuruşu kuruşuna haram yememeye dikkat ederim çünkü,,aradan üç beş gün gecmemiştir sanırım,arabamı soydular :/ bu yazıyı okuyunca dikkatimi cekti kendi rüyam ve arabamın soyulması,ilginç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...