Jump to content

Tecavüzcü Yeğenine Sessiz


rihan

Önerilen Mesajlar

Cinsel istismar iddiaları üzerinden Ensar Vakfı ve hükümete yüklenerek iftiralar atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Star gazetesinin, yeğeni hakkında ortaya çıkardığı tecacüz skandalı ve karartma haberine karşı sessizliğe büründü.

 

Kişisel hesabından ‘taciz/tecavüz’ temalı sayısız tweet atan Kılıçdaroğlu, dünkü manşetin ardından kayıplara karıştı. Star’ın ortaya çıkardığı tecavüzde karartma haberinegöre, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun yeğeni Hıdır Çakmak, 2010 yılında 4 kız çocuğuna defalarca cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. 11-14 yaşları arasındaki M.D, Ö.N.K, A.Ö. ve M.E.’ye cinsel istismarda bulunduğu tespit edilen Kılıçdaroğlu’nun yeğeni Çakmak, Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nce 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ancak cinsel istismar, soruşturma davası ve Çakmak’ın dayısı Kemal Kılıçdaroğlu ile akrabalığı gizlendi. Akrabalık bağına dair tüm bilgi ve belgeler CHP’li bürokratlar ve Paralel Yapı üyesi polisler tarafından karartıldı.

 

Star dün Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeğeninin tecavüz olayındaki karartmayı manşetine taşımıştı.

Tecavüz skandalına karşı CHP sözcülerinden hiçbir açıklama gelmezken sus-pus olan Kılıçdaroğlu, dün twitter adresinde saat 10.11’de sadece “Bu akşam saat 21.00’de @cnnturk’te Tarafsız Bölge programına konuk olacak, son dönemde yaşananları ve gündemi değerlendireceğim” diye yazdı. Takipçilerinden, Kılıçdaroğlu’na verilen ilk yanıt ise oldukça manidardı: “Altına yatmak, önüne yatmak gibi mevzulardan konuşacaksan çoluğu, çocuğu ekrandan uzak tutalım.”

 

 

 

http://haber.star.com.tr/guncel/tecavuzcu-yegenine-sessiz/haber-1103932

140420160223365699483.jpg

150420160031145560613_3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nobel Arsızlık Ödülü olsaydı eğer buna ambargo koyacak insanlar da varmış bu ülkede demek ki. İşte Suphi denen sapığın sözde ülkücü olduğu yönündeki habere hamfendünün tepkisi. Düştüğü çelişki bir tarafa, Kılıçdaroğlu'nun yeğenini kararttığı haberi de düpedüz yalan.

 

g8gDkZ.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sapıklıklarını kapatmak gündemi değiştirmek için ne kadar acizane yalanlara başvuruyorlar,bırakın bu saçmalıklarıda,çocuklara tecavğz eden sapıklarla uğraşın eğer insansanız,öve öve bitiremediğiniz ensar ve benzeri yerlerde neler oluyor ,zavallılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi adıma konuşuyorum kimseyi savunmak veya yermek değil amacım. Ensar tabiki karartılmasın herkes cezalandırılsın veya vakıf kapatılsın tabiki. Ama kılıçdarın yeğenide karartılmasın onunkide 1 değil tam 4. Bu işte sayı önemli değil zaten. Bir çocuk gelir dünyayı kurtarır. Çocuklara sahip çıkalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...