Jump to content

Bu Karışım Kırışıklıklara İyi Geliyor...


Renan

Önerilen Mesajlar

Bu karışım kırışıklıklara iyi geliyor

 

1451382108392.jpg

Yıllara meydan okumak isteyen kadınlar dikkat! Keten tohumu, sarımsak, limon ve balla hazırlanacak iksir güzelliğinize güzellik katıp, zamanın izlerini silecek...

 

Kadınların korkulu rüyası kırışıklıklar tarihe karışıyor. Uzmanların verdiği tarif gençlik ve güzelliğin kapılarını açıyor. Bu gençlik iksirinde birçok hastalığa iyi gelen keteh tohumu, sarımsak, limon ve bal kullanılıyor.

 

Mucizevi iksir 100 mililitre organik ve soğuk preslenmiş keten tohumu yağı ile soyulmuş 2 limon, 1 diş sarımsak ve yarım kilo balın karıştırılmasıyla hazırlanıyor. Soyulan sarımsak ve limonun üzerine keten tohumu yağı ile bal ilave edilip tüm malzeme karıştırılıyor. Bu karışımı günde 3 kez yemeklerden yarım saat kadar önce bir çorba kaşığı tüketmek gerekiyor. Uzmanlar, sadece cilt değil,tepeden tırnağa etki eden bu karışımdaki malzemelerin faydalarını şöyle sıralıyor:

 

KARACİĞERİ TEMİZLİYOR

 

Keten tohumu yağı, balık yağından 12 kat daha fazla Omega 3 içeriyor. Limon ile birleştiğinde ise karaciğeri temizliyor. Karaciğer birikmiş toksinlerden arındığında kısa sürede gençleşme süreci başlıyor. C vitamini zengini limon da son derece güçlü bir antioksidan kaynağı. Kan damarlarını güçlendiriyor. Sarımsak da damarları temizleyip besliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...