Jump to content

Samsung Gear S2 iPhone'a Uyumlu Oldu!..


Renan

Önerilen Mesajlar

Samsung Gear S2 iPhone'a uyumlu oldu!

 

1461158802258.jpg

Güney Koreli telefon üreticisi Samsung’un akıllı saati Gear S2 için uzun süredir beklenen haber geldi. Gear S2’ye gelen son güncelleme sayesinde cihaz artık iPhone ile kullanılabilir oldu.

 

Samsung'un CES 2016 kapsamında tanıttığı akıllı saati Gear S2, kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştı. iOS desteği de sunacağı açıklanan Gear S2 için beklenen güncelleme sonunda yayınlandı.

 

Geçtiğimiz günlerde Gear S2 için iOS desteği geleceği açıklanmış ve bu açıklamadan sonra meraklı bekleyiş başlamıştı. Bugün gelen habere göre ise merakla beklenen güncelleme nihayet yayınlandı.

 

Belirtilenlere göre son yapılan güncelleme kapsamında Samsung'un akıllı saati Gear S2 kullanıcılarına iOS desteği sunmaya başlıyor.

 

Çok yakında dünya genelindeki tüm Gear S2 cihazları ulaşması beklenen güncelleme ile beraber iOS desteği akıllı saate kazandırılmış olacak. Böylece Samsung Gear S2 piyasada bulunan Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatlerin önüne geçmiş olacak.

 

Gear S2 için yayınlanan güncelleme ile beraber, cihazın sadece iOS 8.4 ve üstü işletim sistemine sahip iOS cihazlarda kullanılabilir olacağı açıklandı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...