Jump to content

Rüyamı Yorumlar misiniz?


Cansu098

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar lütfen ALLAH rızası icin yardım . Rüyamda (esim ve ben Deniz'de yüzüyoruz . Deniz'de bir koli buluyoruz içindede bişeyler var . Birlikte karakola götürüyoruz . Benimde ayakkabımın üstü yırtılmış . Ve pembe çoraplarım görünüyor . Içimden diyorum gidince değiştiririm . Sonrada yeni elbiseler aldım 1tAnede çanta aldım .) Arkadaslar bu aralar yuvam huzursuz esimle boşanma noktasına geldim . Kaynanam beni hic istemedi gelin olarak benide o beğendi . Bu rüya cok aklıma takıldı ALLAH rızası icin yardım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyamda evimizin tuvaleti yıkılıyor icinden ördek 3tane kuzu çıkıyor . Benim ayağımdan tuvaletteki kaka bulaşıyor . Binamızın icinden sular merdivenlerden akıyor. Bende ayağımı öyle yıkıyorum . Misafir geliyor hamile bayan evde bisey ikram etmek istiyorum . Mutfağa giriyorum mutfak lavabosunda kaka var tuvaletteki pislik tıkanmış . Ikram edemesem yolluyorum . Esimede telefon acmak istiyorum bir türlü açamıyorum tuvaletin yıkıldığını . Tuvalet tası ters donmuş . Diyorlar çıkan hayvanlar çatlatmış .pislik kapıdan koridora azıcık çıkıyordu . Yorumlarsanız sevinirim arkadaslar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
sessiz nehir

İki rüyanıza da hayırlara çıksın diyeceğim ama iyi rüyalar değil. Rüyada deniz, ayakkabı, çorap, pislik, balık, diş ve inşaat olayları bir yerin yıkılması gibi, karanlık hava, yalın ayak yürümek hiç iyi değildir ve haberci rüyalardır bunlar. Bu tür rüya gördüğünüzde yorumlamak değil de başka işlemler yapılmalı ki rüya ya hiç gerçekleşmesin ya da en az hasarla gerçekleşsin. Birazdan bir konu açacağım herkes faydalansın diye oraya yazacağım ne yapılacağını.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de rüyamı yorumlar mısınız Allah rızası için :(

Rüyamda yetimhane, çocuk yuvası gibi bir yerdeyim. Sözde oraya evlatlık çocuk almak için gitmişim. Bir sürü çocuk var ama ben 4-5 yaşlarında bir kız çocuğu ile çok ilgileniyorum. Çocuklar dışarıya oynamaya gitmiş benim ilgilendiğim kız çocuğu da üstü başı eski, yırtık, saç baş darmadağınık kıyafetler içinde. Onu görünce kızıyorum hafiften. Ne bu hal, neredesin kaç saattir, hemen yıkanmaya gidiyoruz diyorum, o kadar tatlı dil o kadar konuşan ki aklınca bana serzenişte bulunuyor bıdı bıdı konuşuyor. Çok tatlı dilli çok sevimli bir kız çocuğu. Bende ona hadi bakalım olmaz yıkanman lazım bu şekilde yanımda yatamazsın diyorum. Annem yanımda ve bana şaşkın bir halle sanki çocuğu bu kadar sahiplenmeme sevinmiş ve yıkama isteğime de şaşırmış gibi bakıyor. Annem öyle bakınca,dünde yanımda yattı anne, bugünde yatacak bu yüzden yıkanması lazım diyorum ve sabah da uyanıyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...