Jump to content

Ağaoğlu'nun O Sözlerine Soruşturma


berresu

Önerilen Mesajlar

"Gecelik ilişkilerden hoşlanmam. Hoşlansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı" sözleri nedeniyle işadamı Ali Ağaoğlu hakkında 'halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçundan resen soruşturma başlatıldı.

 

agaoglu-nun-o-sozlerine-sorusturma-6981233.Jpeg

 

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, iş adamı Ali Ağaoğlu hakkında söylediği sözler nedeniyle ''halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçundan soruşturma başlattı.

 

 

 

 

<style type="text/css">#inread { overflow:hidden; }</style>

Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Sarıyer, 2 Mayıs 2016 tarihli Hürriyet Gazetesi'nin 4. sayfasında yer alan Ahmet Hakan Coşkun imzalı yazıda, yer alan Ali Ağaoğlu'nun sözleri olduğu iddiasıyla verilen ''Gecelik ilişkilerden hoşlanmam. Hoşlansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı'' sözlerine resen soruşturma başlattı.

Ağaoğlu hakkındaki soruşturma ''halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçunu kapsıyor.

 

Ağaoğlu'nun o sözlerine soruşturma

 

Ağaoğlu'nun o sözlerine soruşturma

 

Bu kadarda olmaz artık pes...!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağaoğlu şu sıralar dengeyi bozdu biraz.

 

Ben zenginlerin hiçbir aşırılıklarını yadırgamam, çok paraları var ne yapacaklarını bilemezler, ama bu adam artık haddini aştı. Yesin içsin 1-2-3 kadınlarıyla gezsin tozsun ama artık saldırmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saldırmaya başlamasının sebebi, artık eskisi kadar geniş takılamıyor olması. Zamanında canlı yayına bağlanıp açık açık deniz kumu kullandığını gayet rahat bir şekilde dile getirebilen bir insandı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...