Jump to content

Rüyamı Yorumlayabilir misiniz, Rica Etsem?


filo
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyamda 7 ay önce ayrılmış olduğum erkek arkadaşım gördüm. Onun evinin kapısının önündeyim sözde. Kapı açık, o kapının önünde ve yanında da benim öğrencilerimden biri var 9-10 yaşlarında bir erkek çocuk. Bilal'e bir şeyler diyorum, elinde telefon var o telefona bakıyor ben hem konuşup hem de evin içine bakıyorum. Ama onunla ne konuştuğumu hatırlamıyorum. Sonra halk koşusu yapılan bir alanda görüyorum kendimi, yüzlerce insan bana doğru koşuyor bende kollarımı açarak onlara doğru koşuyorum yine içlerinde benim öğrencilerim var hepsi erkek çocuğu, ve bağırıyorum teşekkür ederim canlarım, teşekkür ederim iyi ki varsınız canlarım diye bağırarak onlara doğru koşuyorum. Ne ki acaba bu? :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyada gördüğünüz eski sevgili, İlişkinizde hala sorguladığınız şeyler olduğunu, çözmeye ve anlamaya çalıştığınız duygularınız bulunduğunu gösterir. Mesela, haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz bir konuya takılmış kalmış olabilirsiniz. Kalbinizi kırdıysa eski sevgiliniz hala onu affedemediğinizi gösterir. Karşı cinsle iletişim problemleri yaşıyor iseniz onu çözeceğinize işaret ediyor rüyanız. Yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Yüzlerce insanın size doğru koşması, sizin iyi bir konuma gelebileceğinizi, bir sıkıntıdan kurtulacağınızı, varolan bir borcunuzu ödeyebileceğinizi anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyamda Bilal'in patronunu gördüm, patronu kadın, iyi bir kadın, beni de gıyaben tanır yani sevgimizi bilirdi. Ama ikimizde hiç karşılaşmadık ve tanışmadık. Onunla bir yolda yürüyorum sözde, onunla uçağa binip bir yabancı ülkeye gideceğim Bilal ve ekibinin semineri varmış. Sanki kadın gelmemi çok istiyor canın filan sıkılmaz izleriz onları seninle diyor. Kadın bana çok iyi davranıyor yani arkadaş gibi muhabbet ediyoruz çok sıcak bir yaklaşımı var sanki 40 yıllık dostu gibi. Gülerek şakalaşarak yol yürüyoruz. Kadına ben gelmesem mi acaba demek istiyorum, biz Bilal'le küsüz o yüzden gelmek istemiyorum demek için düşünüyorum, hatta bizi barıştırır mısın demek istiyorum ama o arada uyanıyorum. Dün gece 209 Ya Muksit 812 Ya Habir çekip uyumuştum.

 

Rüya yorumum için yardımcı olur musunuz rica etsem, lütfen

 

Ne olursunuz rüyama bir yorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüya yorumu için yardımlarınızı rica ederim.

Rüyamda ablam annem ve ben inşaat alanı gibi bir yerdeyiz, yollar bozuk çamurlu tahtalar ve çukurlar var yani iyi bir yer değil. Annem ve ablam benimle bir konuda tartışıyor hatırlamıyorum ama, annem o arada elimdeki makyaj çantamı alıp koşmaya başlıyor ne için yaptı bunu bilmiyorum bende annemin peşinden koşuyorum yenisini alacağım işte istersen verme alacağım göreceksin diyorum. Annem koşarken bir binanın yanında bulunan boşluğa düşüyor bende arkasından gidiyorum eğilip bakıyorum ama görmüyorum, hani bir insan acı çektiğinde çığlık atar ya acılar içinde 4-5 defa kötü çığlıklar atıyor. İçimde hissettiğim his korku, üzüntü, ve derin bir acı. Annem öldü annem öldü diyorum içimden. O arada erkek kardeşim ile ablam geliyor yanıma bana bir şey sormuyorlar çünkü herkes anlıyor olayı. Elimde cep telefonum tedirgin ve korkak bir şekilde bir yerleri aramaya başlıyorum, tuşlara bir erkek kardeşim basıyor bir ablam basıyor ama hiç bir yere ulaşamıyoruz. O an yağmur yağıyor cep telefonum ıslanıyor ve ekran görüntüsü kapanıyor. :( Gecenin 2'sinde sıçrayarak uyanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rica etsem rüyamı yorumlayabilir misiniz?

      rüyamda evimizin kapısının çaldığını gördüm ama açmak istemedim gelen kişiye çünkü güvenmiyordum sonra kapının deliğinden evimizin içine baktığını gördüm kara büyük gözleri vardı bir kadındı ama kim olduğunu görmek istemiyordum o her delikten baktığında benim onu gördüğümü farkediyoru rüyamın anlamı nedir şimdiden teşekkür ederim

      , Yer: İstihare Bölümü ve Yorumlar

×
×
  • Yeni Oluştur...