Jump to content

Haziran Ayı Burç Yorumlarınız


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel'den aylık burç yorumunuzu öğrenin!

 

 

KOÇ

21 Mart - 20 Nisan

 

Aya yaz aylarının iç ısıtan enerji veren havasında başlıyorsunuz. Göreceğiniz yerler, öğreneceğiniz şeyler veya tanışacağınız insanlar sizde merak uyandırabilir. Hayata pozitif yaklaşabilirsiniz.

 

3 Haziran civarında yanıltıcı etkilere ve aldatıcı kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. 8 Haziran civarında, akrabalarınız(uzaktakiler veya yakındakiler) ya da aileniz ön plana çıkıyor. Aile üyeleriyle iletişim kurmanızda fayda var. Bilişim, yayıncılık, halkla ilişkiler, pazarlama, satış, reklam, yazılı sözlü iletişim alanlarında yenilikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

 

17 Haziran civarında nedensiz şekilde sinirli hissedebilirsiniz. Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmenizde ve düşünmeden konuşmamanızda fayda var. Zira, sözlerinizin uzun süreli etkileri veya sonuçları olabilir. Yabancılarla veya aileyle ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler ya da ticaretle ilgili konular isteneni vermeyebilir veya stres nedeni olabilir. Aile üyeleriyle daha fazla zaman geçirebilir ya da evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.

 

20 Haziran dolunayı yine aynı başlıklarda sonlanma ve sonuçlanma enerjilerini devreye sokuyor. Uzaktaki tanıdıklarla iletişime geçebilirsiniz.

 

22 Haziran civarında, kazanmak veya ilerlemek için kural tanımayabilirsiniz. Etik davranmaya çalışmanızda fayda var. Ayın son günlerinde bazı engeller veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, ama hepsini bertaraf etme şansınız olacaktır. Ayın son haftası yenilikler, yeni kişiler, aile ilişkileri, evle ilgili alım satım kiralama, tadilat, dekorasyon v.b konular ve keyifli diyaloglar ön planda.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

BOĞA

21 Nisan - 20 Mayıs

 

Ayın ilk haftasında bonkörlüğünüz üzerinizde. İhtiyacı olan kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz. Ancak, yapacaklarınızın karşılığı olmasını bekliyorsanız, bu biraz zor görünüyor ya da sizi maddi anlamda yanıltan veya sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan kaygan ya da uğraşı gerektiren bir zemindesiniz ay boyu veya maddi başlıklı konularda dikkatli olmanız gerekebilir.

 

5 Haziran(+/- 15 gün) parasal konularda yenilikler ve yeni başlangıçlar vaat ediyor, ama giriş paragrafını lütfen unutmayın! 10 Haziran civarında da, güzel şeyler ortaya koyduğunuzu veya kendinizle gurur duymanızı sağlayacak şeyler yaptığınızı düşünürken, bazı kişiler sizi kibirli veya ukala olmakla suçlayabilirler.

 

13 Haziran civarında, işle ilgili veya parasal konulardaki görüşmeler artabilir ya da bazı olanaklar yüzünü gösterebilir. 17 Haziran civarında, ilişkileriniz ön planda ve etrafınızda korumanız gereken kişiler olabilir ya da yakın çevrenizdeki kişilerin (kardeşler, teyzeler, akrabalar, komşular v.b) sabrını zorlayabilirsiniz, ama ardından ilişkiler samimileşiyor. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda tartışmalar söz konusu olabilir. Sosyal ilişkiler dikkat gerektiriyor.

 

20 Haziran dolunayı, maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmeyi, yanıltıcı etkilere veya kişilere karşı yine dikkatli olmayı gerektiriyor. 24 Haziran civarında otorite konumundaki kişilerle ilişkileriniz gerilebilir. Bazı tepkiler vermeden önce sonuçlarını doğru hesaplamanızda fayda var.

 

26 Haziran ise, uzlaşmacı ve ilişkilerde anlayışlı olabileceğiniz, telafi unsuru taşıyan bir gün. Ayın son günlerinde, pazarlık yapmayı gerektiren işlerle uğraşmanız gerekebilir. İşinize yarayan pazarlıklar yapabilirsiniz, ama riskli adımlar atmamanız lazım. Zor bir ay geride kalıyor sonunda.

 

İKİZLER

21 Mayıs - 20 Haziran

 

 

Ailenizle ilişkileriniz ve genel anlamda ilişkileriniz açısından hassas bir aya giriyorsunuz. İlişkilerde uyumu korumak için gayret göstermeniz gerekebilir. Her ne kadar istediğiniz alanlarda istediğinizi alamıyormuş hissine kapılsanız da, ayın ilk haftasında önemli kişilerle, gruplarla veya çevrelerle yapacağınız konuşmalar ön plana çıkıyor. Sunumlar esnasında veya kalabalıklar karşısında yapılacak konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Aynı zamanda yanıltıcı ve aldatıcı kişilere de dikkat etmeniz gerekecek. Yeni girişimler, yenilikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

 

12 ve 20 Haziran civarında, bazı konuların detaylarına inebilir veya çalışmalarınızı detaylı şekilde ele almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Detayları gözden kaçırmanız ise, iş hayatınızda problemlere neden olabilir. İmajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda zorlayıcı durumlara açıksınız.

 

20 Haziran civarında, düşmanca tavırları olan kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Hakkınızda yapılan konuşmalara kulak kabartmalı ve tedbir almalısınız. Özel yaşamınızda önemli kararlarınız söz konusu olabilir, ilişkiler dikkat gerektirecek.

 

23 Haziran sonrası maddi anlamda olumlu bir akış göze çarpıyor. Ayın 27’si civarında ise, hayalgücünüz yüksek veya rüyalarınızda artış olabilir. Hayal kurmak güzel, ama hayallere dalıp gerçekle bağlantıyı kopartmamak da fayda var. Ayın son günlerinde ise, ani veya beklenmedik tavırlarınız size zarar verebilir. Dolayısıyla, belli çizgide ilerlemekte yarar olacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

YENGEÇ

21 Haziran - 22 Temmuz

 

 

Ayın ilk günlerinde egzersiz bisikletinde pedal çeviriyor ve çok yorulmanızı rağmen hiçbir yere ilerleyemiyor hissine kapılabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanız gerekecek. İşiniz veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerle ilgili olumsuzluklar sizi yorabilir. 5 Haziran yeni ayı, diğerlerinden farklı. Yeni başlangıçlar yapmak veya ani kararlar almak doğru olmayabilir.

 

8 Haziran civarında birden fazla yerde aynı performansı göstermenizin beklenmesi sizi yorabilir. Hayatınızın çok farklı alanlarında bambaşka bir kişiymişçesine davranmanız beklenebilir.

 

14 Haziran civarında ani değişikliklere veya durumlara adapte olmanız gerekebilir, ama zorlanmayacaksınız. Farklı şeylerle uğraşmak size keyif verebilir. Bu tarihlerde, bazı olayları tarafsız şekilde ele alabilmek için daha fazla soru sormalı ve araştırmacı olmalısınız. İki tarafın söylemleri birbirini tutmayabilir. Farkına varacağınız bazı durumlar nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlamanızı zorlaştırabilir.

 

21 Haziran sonrası, sağlığınızla ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz. 22 Haziran civarında yanlış anlaşılmalara açıksınız, kendinizi doğru şekilde ifade edebilmek için gayret göstermeniz ve vazgeçmemeniz gerekiyor ya da tam tersi sizi yanıltmaya veya aldatmaya çalışan kişiler olabilir. İmzalar atmak veya bağlayıcı sözler vermek doğru olmayacaktır. Hayal kırıklıkları yaşanabilir.

 

28 Haziran civarında tutarsız veya saygısız kişilerle muhatap olabilirsiniz, ama siz ağırlığınızı korumalısınız. Ay sonunda, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz, çocuklarınızı ilgilendiren konular veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanan sorunlar sonlanabilir ve olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

 

ASLAN

23 Temmuz - 23 Ağustos

 

Ayın ilk haftasında, yetişmeniz gereken çok sayıda iş ve üstesinden gelinmesi lüzumu olan çok sayıda sorumluluğunuz olabilir. Bu durum sizi biraz zorlayacaktır. Zira psikolojik açıdan daha geniş ve başı boş hareket etme ihtiyacında olabilirsiniz. Ay genelinde hem iş de hem sosyal yaşamda koşuşturmalarınız artıyor.

 

3 Haziran civarında, yanıltıcı olaylara ve parasal konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren başlıklarda yorucu etkiler var.

 

6, 7 Haziran civarında, size işlerinizde yardımcı olmak isteyen kişiler söz konusu olabilir, ama siz bu kişilerle ilerlemek istemeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunların çözüldüğünü görmeye başlayabilirsiniz. Sosyal açıdan yenileyici ilişkilere açık günlerdesiniz.

 

8 Haziran civarında, ortaklık gerektiren konularda karışıklıklar veya genel anlamda aksilikler söz konusu olabilir. 20 Haziran civarında ise, size hayranlık duyan veya sizinle ilerlemek isteyip kendisini gizlediği için bağlantı kurmaktan çekinen kişilerin farkına varabilirsiniz. Bu kişiler her gün görüp farkına varmadığınız veya sizi uzaktan takip eden kişiler olabilir. Ancak, sosyal hayatınız maddi başlıklı konulara dayalı sıkıntılara ya da hayal kırıklıklarına açık görünüyor. Enerjinizi ve sağlığınızı korumak için çaba sarf etmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz.

 

24 Haziran civarında, gereksiz nedenlerle bazı fırsatları kaçırabilirsiniz, daha temkinli hareket etmenizde fayda var. 26 Haziran, maddi anlamda desteklendiğiniz veya bazı kişiler sayesinde maddi açıdan farklı koşullara kavuşmaya başladığınızı görebileceğiniz tarihler. Rüyalarda artış var, iştahınız açılıyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

BAŞAK

24 Ağustos - 23 Eylül

 

 

Ayın ilk günlerinde sevdiğiniz kişilerin aldatıcı veya yanıltıcı tavırları sıkıntı yaratabilir. 5 Haziran civarında rutinin dışına çıkmak, yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlara ve bitişlere açık günlerde olacaksınız. Olumlu düşünmenize rağmen, sevdiklerinizle veya ailenizle ilişkilerde bazı sonlanmalar veya problemler yaşanabilir.

 

9 Haziran civarında işlerinizde size yardım etmek isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Haklı olduğunuz konularda kendinizden ödün vermemelisiniz. 13 Haziran civarında gayretlerinizin karşılığını almak, çalışmalarınızın fark edildiğini görmek isteyeceksiniz. Ancak, ufak tefek tatminkar geri dönüşler olsa da, tam olarak istediğinizi alamayabilirsiniz. Yine de, maddi açıdan olumlu durumlar oluşabilir.

 

17 Haziran sonrası yeni çevrelere girebilir veya arkadaşlık ilişkilerinizi yenileyebilirsiniz. 18 Haziran civarında, uzun süredir ilişkilerde yaşanan sorunlar kendini bir kez daha ve kuvvetli şekilde hissettirebilir veya sevdiklerinizin sağlık sorunları zamanınızı alabilir. 20 Haziran civarında sözlerini tutmayan, söylenilen zamanda söylenilen yerde olmayan veya işlerini yapmayan kişilere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz.

 

24 Haziran civarında, kendinizi yenilemeniz, ortama veya yeniliklere uyum sağlamanız gerektiğini anlamanıza neden olabilecek olaylar yaşanabilir. Rutin işlerinizin, yöntemlerinizin veya hareketlerinizin test edilmesi, değişime ayak uydurmanız için iyi bir bahane olabilir. Yeni işlere ve yöntemlere açıksınız.

 

26 Haziran civarında, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından desteklendiğiniz tarihlerdesiniz. Ayın son günlerinde sosyal hayatınız canlanıyor veya arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

TERAZİ

24 Eylül - 23 Ekim

 

 

Ayın ilk günlerinde, sosyal anlamda hareketlisiniz ve sosyalleşme olanaklarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ancak, iş hayatınızda veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde işler istendiği gibi gitmeyebilir ya da artan görev ve sorumluluklarınız sizi bunaltabilir. Aile ilişkileride zorlayıcı görünüyor.

5 Hazirandaki yeni ay, seyahatler, eğitim, hukuk, dış ticaret, bilişim, yabancılarla ilişkiler ve yurtdışı başlıklı işler konularında yeni başlangıçları ve yenilikleri akla getiriyor. 9 Haziran civarında ise, kendinizle ilgili tereddütlü olduğunuz konular ön plana çıkabilir, ama sizi ilgilendiren konular sizde kalmalı, size ait hoşnutsuzlukları kimseyle paylaşmamalı ve karakterinizin sadece güzel taraflarını görmelerine izin vermelisiniz. Aynı zamanda maddi başlıklı konuları içeren problemlerde gündeme gelebilir.

13 Haziran civarı, medya, yabancılarla bağlantılı işler, yayıncılıkla ilgili konularda görüşmeler artabilir veya sevdiklerinizle çıkacağınız seyahatler gündeme gelebilir. Ay ortası geldiğinde sadece eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek(belki flört etmek?) istiyor olacaksınız. Bir taraftan espriler yaparken, diğer taraftan sadece eğlendiren kişilerle olmak isteyebilirsiniz. 18 Haziran sabır gerektiren stresli bir gün olabilir.

20 Haziran civarında bencilleşebilir veya kendi içinize dönebilirsiniz. Bu esnada diğerleriyle ilişkilerinizde tamamen körleşmemek için, yeri geldiğinde yanlış anlaşılıp anlaşılmadığınızı kontrol etmeniz veya gerektiği yerde özür dilemeyi unutmamanız önem taşıyor.

22 Haziran civarında umulmadık kanallardan gelen fırsat ve olanaklar söz konusu olabilir. Sizi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Diğerlerini düşünmeniz ve yardımsever yapınız imajınızı güçlendirmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Aile ilişkilerinizde düzeliyor. Ayın son günlerinde sosyal anlamda veya iletişim kanallarını kullanma konusunda yine çok iyisiniz. Bazı arkadaşlarınızı biraraya getirebilir veya birbirleriyle tanışmasına vesile olabilirsiniz, ama bu esnada çok dikkatli olmalısınız.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

AKREP

24 Ekim - 22 Kasım

 

4 Haziran civarında, gerginlik yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi rayına sokabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde sınırları aşmak isteyebileceğiniz veya aşabileceğiniz günlerde olacaksınız. Sahip olamayacağınız şeyler sizi çekebilir. Ancak, özellikle parasal başlıklı konularda sorunlara açık ve ortak kaynak kullanımı gerektiren iş ve ilişkilerde problemlerin yaşanabileceği günşlerdesiniz bilginiz olsun.

 

8 Haziran civarında yaratıcılığınız ve hayalgücünüz yüksek, ama gerçekçi düşünüyor ve somut işlerle uğraşmak, gerçekçi planlar yapmak, maddi başlıklarda çözüm üretmek istiyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde gerginliğinizi karşı tarafa hissettirmemenizde fayda var.

 

17 Haziran civarında, önemli teklifler, önemli bir pozisyona getirilme olanağı, işle ilgili olumlu olanaklar v.b olaylar göğsünüzü kabartabilir. Etkileyici bir kişi olmanıza rağmen yine de çok çalışmanız gerekiyor olacak. 18 Haziran, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz veya çocuklarınızı ilgilendiren konularda hayal kırıklıklarına işaret ediyor.

 

20 Haziran dolunayı maddi başlıklı konularda sonuçları veya sonlanmaları devreye sokabilir. Risk almamak ve yüksek meblağlı harcamalardan kaçınmak doğru olacaktır. 21 Haziran civarında, yeni eğitimler, farklı kültürlerle tanışma fırsatları veya yeni şeyler öğrenme ihtiyacınız artabilir.

 

24 Haziran civarında ise, meydana gelen olaylarla bizzat ilgilenmeniz, risk almanız veya belli şekilde harekete geçmeniz gerekebilir. Ayın son günlerinde işinizi bozmaya çalışan ya da sizi sinirlendiren kişiler olabilir. Belli konularda ılımlı davranır gibi görünmenizde sakınca yok, yeter ki dağılmayın. İş seyahatleri, yurtdışı bağlantılı çalışmalar ve yabancılarla ilişkiler artıyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

YAY

23 Kasım - 21 Aralık

 

Haziran ayı ikili ilişkilerinize, iş birliklerinize ve ortaklıklarınıza dikkat etmeniz ve dengeyi sağlamanız gereken bir ay. 5 Haziran civarında herkes psikolojinizin bozulmaya başladığını ya da sıkıldığınızı daha net olarak görebilir. Aynı şeyleri yapmak istemiyor ve hayatı yakalamak ve doyasıya yaşamak istiyorsunuz. Ancak, bu kararı sizden başka kimse veremez unutmayın. Sonlanma ve yeni başlangıçlar yapma enerjileri devrede.

 

9 Haziran, iş hayatınızda veya birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız. 10 Haziran civarında, farklı ve güzel haberler alabilirsiniz. Olanakları değerlendirmek istiyorsanız, uzun uzun düşünüp vakit kaybetmemenizde fayda var. 8 Haziran civarında, belli ilişkilerinizde sorunları telafi etme ve keyifli vakit geçirme fırsatları doğabilir.

 

17 Haziran civarında ise, engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aslında harekete geçmek ve risk almak istiyorsunuz, ama güvenceli alandan çıkmanız zor olacaktır.

 

18 Haziran, ev veya aile başlıklı konularda türlü zorluklara açık günlerden biri olabilir. 20 Haziran civarında, yakınlığınız, duyarlılığınız, bonkörlüğünüz veya insanlığınız muhatap olduğunuz herkes tarafından takdir edilebilir. Ancak, özel ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açıksınız.

 

27 Haziran civarında, bazı başlıkları veya parçaları atlamanız nedeniyle belli başlı olayları çözmekte zorlanabilirsiniz. Geri dönüp ya da yeniden düşünüp eksikleri tamamlamanız gerekiyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

OĞLAK

22 Aralık - 20 Ocak

 

 

Bu ay, iş hayatınız veya üzerinde yoğunlaştığınız işler ön plana çıkıyor. Farklı farklı görüşlerin tam ortasında kalabilirsiniz veya herkes sizi başka bir tarafa çekebilir. Özel yaşamınızdaki kişilerin ve ailenizin ortasında kalmak hoşunuza gitmeyebilir. İlİşkilerde genel anlamda sorunlar yaşanabilir ve hareket kabiliyetiniz azalabilir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

 

5 Haziran civarında, iş hayatınız, halletmeniz gereken işler veya iş de kullandığınız yöntemlerde yeniliklere açık olacaksınız. İşle ilgili kararlar alabilirsiniz.

 

8 Haziran civarında, kendinize özel alan yaratmakta zorlanabilirsiniz. Grupsal hareketler veya belli bir topluluğa uyma zorunluluğu sizi sıkabilir. Özel hayatınızda veya sosyal yaşamınızda kontrollü davranmalısınız.

 

16 Haziran civarında, bazı konularda ilerleme sağlamanız zor olabilir, güven sorunları veya hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Nedenleri üzerine düşünüp zaman kaybetmemenizde ve enerjinizi sonuç getirecek işlere yoğunlaştırmanızda fayda var. 18 Haziran çevresi, pazarlama, bilişim, yazılı sözlü iletişim, medya, yayıncılık alanlarında sorunlara açık tarihlerden.

 

22 Haziran civarında, bazı işler yoluna girmeye başlayabilir ve sıkıntılarınız hafifleyebilir. İnsanlar istikrarınızın, enerjinizin ve gücünüzün farkındalar. 23 Haziran civarında, farklı işlerle ilgili yeni olanaklar yüzünü gösterebilir veya bazı teklifler gündeme gelebilir. Şanslı günler. Ayın son günlerinde ise, karlı alışverişler ya da pazarlıklar söz konusu olabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

KOVA

21 Ocak - 18 Şubat

 

 

4 Haziran civarında planlarınızda değişiklikler yapılması gerekebilir, ama harekete geçer geçmez her şeyi halledebilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz, endişelenmeyin. Her tür ilişkinizde dikkatli olun ve artan sorumluluklar nedeniyle telaşlanmayın yeter ki!

 

5 Haziran yeni ayı aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda yenilikleri ve yeni başlangıçları devreye sokabilir. 12 Haziran civarında, analitik düşünmeniz gerekebilir veya siz detaylara çok fazla önem verebilirsiniz. Detay gerektiren işlede çalışanlar için verimli günler olacaktır. Kısa mesafeli yolculuklar, seyahatler veya ziyaretler ya da farklı ve keyifli aktiviteler de söz konusu olabilir.

 

18 Haziran civarında huzur arıyor, iç sesinize kulak veriyor ve duygularınızı görmezden gelemiyorsunuz. Duygusal günlerde olacaksınız. Günlük hayatınızda ve ilişkilerinizde ufak tefek sıkıntılar oluşabilir.

 

20 Haziran dolunayı gelecekle ilgili problemleri ön plana taşıyabilir, bu süreçte radikal kararlar almamanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günler. 24 Haziran civarında herkesin dahi ve özgün fikirlerinize ihtiyacı olabilir. Fikirlerinizi paylaşmanızda fayda var. Bu sayede imajınızı olumlu etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

 

27 Haziran civarında birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkileriniz veya iş hayatınız maddi anlamda daha olumlu olaylara açık ya da para kazanma ihtimaliniz var. 29 Haziran civarında, çok fazla ödün vermek anlamına gelse de, sevdiğiniz kişileri mutlu edebilmek için yapamayacağınız şey yok. Özverili ve iyi kalpli yapınız herkesin takdirini kazanmanızı sağlayacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

BALIK

19 Şubat - 20 Mart

 

 

Ayın ilk günlerinde, sizi çok etkileyen kişilerle tanışabilir veya etkileyici olaylar yaşayabilirsiniz. Farklı olaylar sizi büyüleyebilir. Ancak, diğer taraftan da gereksiz sonuçlar çıkartabileceğiniz veya peşin hükümlü olabileceğiniz günlerdesiniz ve yanıltıcı kişilere ve olaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

 

4 Haziran civarında, gayrimenkul başlıklı konularda çok dikkatli olmalısınız. Evde yapılacak işler, dekorasyon, tadilat, evi güzelleştiren alışverişler söz konusu olabilir. Ancak, ev alım satımı veya kiralık ev ya da kiracı bulmak için uygun tarihler değil. Ya da aile üyelerinden bazılarının sağlık sorunları zamanınızı alabilir.

 

8 Haziran civarında sevgi temalı ilişkileriniz ve aile hayatınız uçuşa geçiyor, hayallere dalabilirsiniz ya da bu hiç beklemediğiniz türden bir şey de olabilir. Yaşadığınız yer veya evinizle ilgili belli problemlerde yeni kararlar devreye girebilir.

 

12 Haziran civarında, aile ilişkilerinizde ödünler verebilir veya aileden kişilere yardımlar yapabilir veya yardımları kabul edebilirsiniz. 15 Haziran civarında değişiklikleri kabul etmeli veya değişiklik yapılması gerekiyorsa , yeniliğe yer açmak için eskilerden kurtulmalısınız. Size destek olan kişiler olacağı için bu alanda veya süreçte çok fazla endişelenmeniz de gerekmeyecektir.

 

Ancak, 20 Haziran dolunayı, kariyerinizi, imajınızı veya ait olduğunuz topluluklar içerisindeki duruşunuzu ilgilendiren alanlarda, sizi hayalkırıklığına uğratabilecek veya hoşunuza gitmeyecek olaylara işaret ediyor.

 

27 Haziran civarında, imajınızı yenilemek veya dış görünüşünüzde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevreniz ve aşk hayatınız açısından destekleyici ve hoş etkiler altındasınız. Ayın son günlerinde sezgileriniz çok kuvvetli ve sizi yanıltmayacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • 23 - 29 Haziran Haftası Burç Yorumlarınız!

      KOÇ 21 Mart - 19 Nisan   Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana   Haftanın ilk günleri, Kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilir yol ayrımları Yaşayabilir oldukça radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakı

      , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
  • Yeni Oluştur...