Jump to content

Lütfen Devamlı Olarak Gördüğüm Bu Rüya Ne Demek Oluyor?


urum
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

ben aylardır arada bir rüyamda hep aynı krem rengi bir köpek görüyorum. bu köpek her defasında beni parçalayacak gibi saldırıyor ama bişiy yapamıyor. bazen de bu köpek rüyamda sessiz sessiz yanımda duruyor benden çekiniyor. bu köpek rüyasından hariç sürekli gördüğüm ikinci rüya ise. rüyamda kocaman çok öfkeli bir kaplan. her defasında parçalamak, yemek için beni dört dönüyor. ama bişiy yapamıyor. biişiyler engelliyor onu. arada bir görüyorum. hep aynı kaplan hep de aynı aç haliyle. çok korkuyorum ben aklımdan bir türlü çıkmıyor bu rüyaların anlamı nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abdestli yatmıyorum, yanımdakiler derken ailemden uzakta öğrenciyim ben. çevremde kimse yok öyle ama çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum. bir de benim rüyalarım Allah izin verirse çıkar. yani boşuna görmem. bu beni daha da çok tedirgin ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben rüya tabirleyemem ama kendi rüyalarımdan ve yaşadıklarımdan yola çıkarak benzer olanları işine yarar diye anlatayım. Ben yıllar önce yılanlar gördüm ve aynen yılanların biçimine şekline göre düşmanlarım olduğunu farkettim. Ama öyle sıradan yılan aslan rüyası değillerdi. Ben onların hayatımdaki anlamlarını iyi biliyorum. Sonra kaplan gördüm, annemi yesin beni bıraksın diye geçirdim içimden rüyamda. Kaplan eve girdi ben kapıya dayanak engel birşeyler koymaya başladım. Annem hiç yardım etmedi. Rüyamda annem nefsim ya da vicdanımdı, nefsim bana dünyada yardım etmezdi. Kaplansa belki günahlarım belki düşmanlarım. Ben kaplanın senin günahların olduğunu, eğer farketmezsen sana zarar vereceğini düşünüyorum. Tevbe etmen gerekiyor, ya da gittiğin yoldan geri dönmen gerekiyor olabilir. Naçizane fikirlerim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...