Jump to content

Vaaz


sessiz nehir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Papazın biri vaaz verecekmiş ama çok heyecanlanıyormuş. Gitmiş baş papaza, papaz efendi ben vaaz vereceyim ama çok heyecanlanıyorum demiş.Papaz,o zaman git biraz şarap iç heyecanın geçer demiş. Adam,şarabı içmiş sonrada vaazı vermiş. Vaazdan sonra gitmiş papaza,demiş nasıldı papaz efendi beğendiniz mi? Papaz , "Güzeldi yavrum ama bazı hataların var."

1)Merdivenden yürüyerek ineceksin tırabzandan kaymayacaksın.

2)Duaların sonunda oleeeey değil, Amin diyeceksin.

3)En önemlisi de İsa Tanrı’nın oğlu sütçünün çocuğu değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Vaaz Eden Tilki

   Bir tilki,   Kamburu çıkmış, eli ayağı tutmaz olmuş,   Ama bilgili,   Çenesi, mantığı kuvvetli,   Başlamış çölde vazetmeğe.   Ağzında güller açıyor,   Hikmet saçıyormuş çevresine.   Üç şey üstünde duruyormuş:   Sadelik, iyilik, dürüstlük,   Bunlarla insan, parasız pulsuz   Mutluluğa eriyormuş;   O mutluluk ki, neler bahasına,   Aranır da bulunmaz yalan dünyada.   Gel gelelim, hava almış tilki:   Kimseler gelmiyormuş dinlemeğe   Bir kaç sofu geyikle   Beş altı dağ

   , Yer: Masallar

  • Rüyada Vaaz Dinlediğini Görmek

   Rüyada Vaaz Dinlediğini Görmek Çok zor olduğu düşünülen ve yapılması çok zarar getireceği söylenen bir işe girileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına ve uzun süreden beri devam eden sorunların sona ereceğine yorulur.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Vaaz Dinlemek

   Rüyada Vaaz Dinlemek Zor geçen bir dönemden ötürü çok hayırlı bir işe daha sıkı sarılmaya, bu işte çok büyük başarı kazanmaya, bolluk ve bereket içinde olmaya, sevinçli ve hayırlı haberler almaya, sorunsuz günler yaşamaya, üzerinde uzun zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak çok güzel adımlar atmaya ve ferahlık içinde olmaya rivayet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Vaaz Veren Hoca Görmek

   Rüyada Vaaz Veren Hoca Görmek Hayırlı bir iş konusunda yardımcı olan, çalışma konusunda büyük deneyime ve bilgiye sahip ve sorunların ve sıkıntıların çözümünden çok iyi anlayan bir kişinin varlığına ve bu kişinin büyük desteklerinin ve yardımlarının görüleceğine tabir edilir. Ayrıca, sağlıklı bir ömür geçirileceğine ve çok mutlu bir aile hayatına sahip olunacağına delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Vaaz Vermek

   Rüyada Vaaz Vermek Sevilen kişilerden birinin canını sıkan ya da başını ağrıtan bir sorundan kurtulmasına yardımcı olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, hayırlı ve kazançlı bir işe girilip bu iş içinde çok özel bir noktaya gelineceğine yorumlanır.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...