Jump to content

CHP'li Ağbaba: PKK İle İşbirliği Arıyorlarsa İmralı Cezaevi'ne Baksınlar


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

[h=1]CHP'li Ağbaba: PKK ile işbirliği arıyorlarsa İmralı Cezaevi'ne baksınlar[/h][h=2]CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Eğer PKK'yla, terörle, işbirliği arıyorlarsa İmralı Cezaevi'ne baksınlar. Şu anda Türkiye'nin en rahat cezaevi Öcalan'ın kaldığı İmralı Cezaevi . Öcalan'ın koğuşuna benim evinde olmayan, hiçbir cezaevinde olmayan 87 ekran LCD televizyon koyanlar, PKK'yla iş birliği yapıyor" dedi[/h] <!--Component ID : 87 --> <!--Component Order : 20 --> fft2mm7851898.jpg

 

 

<!--Component ID : 51 --> <!--Component Order : 30 --> <style> #_middle_content_bottom_child1{display:none} </style> 12 Haziran 2016

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’da düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı eleştirdi. Ağbaba, "Günlerdir bir fırtına kopartılıyor. Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere AKP’liler ve son olarak Adalet Bakanı, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerini hedef gösteriyor, terör örgütü üyelerini ziyaret etmekle suçluyor ve resmen iftira atıyor. Cumhurbaşkanı da biliyor ki yalan, Bakan da da biliyor ki yalan. AKP’ye bağlı havuz medyası da bu konuyu şişirerek anlatıyor. Resmen Cumhuriyet Halk Partililer hedef gösteriliyor" dedi.

 

BAKAN, CHP’LİLERE YALAN SÖYLEDİ, İFTİRA ATTI

 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın CHP milletvekillerinin 2016 yılında 81 PKK’lı mahkûmu ziyaret ettiğini iddia ettiğini hatırlatan Veli Ağbaba, "Bu konuyla ilgili Adalet Bakanı hakkında dava açacağız. Yalan söyledi, Cumhuriyet Halk Partililere resmen iftira attı. Böyle bir şey olmadığını kendisi de biliyor. Kendi kayıtlarında mevcut . Bu iftiraya karşı Cumhuriyet Halk Partisi grubu olarak milletvekili arkadaşlarımızla birlikte hukuksal anlamda girişimde bulunacağız" diye konuştu.

 

’IŞİD KATİLLERİNİ SERBEST BIRAKANLAR TERÖRLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR’

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, "Eğer PKK’yla, terörle, işbirliği arıyorlarsa İmralı Cezaevi’ne baksınlar. Şu anda Türkiye’nin en rahat cezaevi Öcalan’ın kaldığı İmralı Cezaevi. Öcalan’ın koğuşuna benim evinde olmayan, hiçbir cezaevinde olmayan 87 ekran LCD televizyon koyanlar, PKK’yla iş birliği yapıyor. Öcalan’ın odasına 3’lü misafir koltuk takımı alanlar, terörle işbirliği yapıyor. İmralı’yı Türkiye’nin tam otel konforunda bir cezaevine dönüştürenler, terörle işbirliği yapıyor. Öcalan’ın cezaevini 5 yıldızlı otel yapanlar, terörle işbirliği yapıyor, PKK’yla işbirliği yapıyor. Ayrıca IŞİD katillerini polislerimizi şehit eden IŞİD katillerini salıverenler terörle işbirliği yapıyorlar" diye konuştu.

 

’BÖYLE İFTİRALARA PABUÇ BIRAKACAK DEĞİLİZ’

 

Ağbaba, AK Parti milletvekilleriyle yaptıkları cezaevi ziyaretlerinden fotoğrafları da basın mensuplarına göstererek, şunları söyledi:

"Günlerdir CHP sanki tek başına cezaevi ziyaretleri yapıyormuş gibi bir hava oluşturulmak isteniyor. Size birkaç fotoğraf göstermek istiyorum. Bu insan Ayşe Türkmenoğlu AKP Konya Milletvekili, cezaevi alt komisyon başkanı. Bu da Mehmet Metiner, AKP Adıyaman Milletvekili. Şu an Cezaevi Komisyonu Başkanı. Burası da cezaevi. Hani diyorlardı ya ’Kimle görüşüyordunuz?’ Bakın Ayşe Türkmenoğlu, Mehmet Metiner, Murat Bozlak. Bunlar da mahkûmlar. Cezaevindeki fotoğraflar, buyurun bunu da yalanlayın. Bakın işte size PKK’lı mahkûmlar. Kim görüşüyormuş? Bakın Mehmet Metiner, Ayşe Türkmenoğlu. Böyle iftiraya pabuç bırakacak değiliz. Eğer terörle iş birliği yapan varsa, aynaya baksınlar."

 

Kaynak: CHP'li Ağbaba: PKK ile işbirliği arıyorlarsa İmralı Cezaevi'ne baksınlar - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulke gundemini 4-5 gunden beri mesgul eden sacmaliklar entrikalar yalanlar..

Sormak lazim tbmm cezaevi arastirma komisyonu neteleri denetler kimlerle muhattaptir..

Lunaparklari denetleyip anaokulu ogrencileriyle gorusmuyordur degil mi.

Cezaevlerini denetler cezaevi gorevlileri ve sucu her ne olursa olsun mahkumlardir muhattaplari..

Mert olana hic yakismaz tv lere cikip halki yanlis bilgilendirmek yalan soylemek..Ama ona yakisti bu hareket..Kendine yakisani yapti ve goz gore gore makam mevkisine bakmadan yalan soyledi ..

 

Akabinde gelisen sehit cenaze toreni provakasyonlari da onutulmatacak..Iki zibidinin basbakanla gorusup kucaklasip 5 dakika sonra kilictarogluna saldirmalari unutulmayacak..Bir gun adalet hukum surdugunde herkes verecek hesabini..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunları okumayan anlamayan düşüncesi işgal edilmiş kesime anlatmak mümkün değil kafaları o kadar çalışmıyorki ,getçeğe değil ,kafalarına sokulan yalana aşıklar adeta afyonlanmış gibiler

 

Ben yinede bir sansimi deneyeyim.chp baskani kilictaroglu bir tv yayininda meclis cezaevi denetleme komisyonundayken hic ayrim yapmadan tun tutuklulari ziyaret ettigini soyler.ayni gunun sabahinda chp pkk li teroristleri ziyaret etti yaygarasi koparilir ayni gun matbaa basimi afisler asilir.sehit cenazesinde basbakanla gorusen iki kisi bes dakika sonra provakasyona baslar.bazi satilmis kanallar algi operasyonu yapar chp yi pkk li gibi gosterir.cum.bas

Tv ye cikip halki kiskirtici seyler soyler.ama bomba ellerinde patlar.ayni cum.bas dun tv ye cikar gercegi aciklar..

Dogru yoldan sapanlarin cezalari elbet birgun kesilecektir.

 

Bu arada ben chp li degilim..Ama yapilan ahlaksiz bir provakasyondur..halki galeyana getirmek yalan dolan beyanlar vermek naserefle istigaldir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...