Jump to content

Bilinçaltının Gücü kitabından


DenizT
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

"Bilinçaltı, kendisine söyleneni muhakeme etme ya da tartışma yeteneğine sahip değildir. Ona yanlış bilgi verirseniz, bunu doğru kabul eder. Sonra bu bilgiyi gerçek kılmaya çalışır. Telkinlerinizi, bunlar yanlış olsa bile koşullara deneyimlere ve olaylara dönüştürür.

 

Yaşadığınız her şeyi, inançlarınız aracılığıyla bilinçaltınıza ilettiginiz düşünceler nedeniyle yaşarsınız. Bilinçaltınıza yanlış ya da çarpıtılmış kavramlar iletmişseniz, bunları acilen düzeltmeniz çok önemlidir. Bunu yapmanın en kesin yolu bilinçaltınıza sürekli yapıcı, uyumlu düşünceler aktarmaktır. Bu düşünceler sık sık tekrarlandıkça bilinçaltınız onları kabul eder. Böylece bilinçaltınız alışkanlıkların bulunduğu yer olduğu için yeni ve sağlıklı düşünce ve yaşam alışkanlıkları geliştirebilirsiniz."

 

 

13407128_1134926993260532_4762856533322914238_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Bilinçaltının Gücü Kitabından Olumlamalar..

      Bilinçaltının Gücü Kitabında dikkatimi çeken olumlamaları paylaşmak istedim. Olumlamalar fikir vermesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Önemli olanın kendi bilinçaltınızı ikna edecek size özel olumlama olduğunu unutmayın.   Belleğinizi koruma telkini; Bugünden itibaren, hafızam her açıdan gelişiyor. Her an, her yerde bilmem gereken her şeyi hatırlayacağım. Aldığım etkiler net ve kesin olacak. Bunları kendiliğimden kolayca aklımda tutacağım. Hatırlamak istediğim her şey, zihnimde do

      , Yer: Pozitif Düşünce

×
×
  • Yeni Oluştur...