Jump to content

Yumruk Sıkma Biçimine Göre Karakter Analizi


Melâl

Önerilen Mesajlar

Belkide ikkatinizi hiç çekmeyen yumruk sıkma biçiminiz sizin karakteriniz hakkında oldukça isabetli bilgiler veriyor.

 

İşte yumruk şekilleri ve kişiliğinizdeki karşılıkları…

 

14660575680.14105700.jpg

 

[h=4]1 - Fedakarsınız[/h] Biri sizden yardım istediğinde yardım etmek için elinizden geleni yaparsınız. Sürekli yeni bilgi ve deneyimler için çaba gösterirsiniz. Fazlasıyla enerjik ve biraz sabırsızsınızdır. Sizin gibi insanlara maceraperest ve gözüpek denir. Aynı zamanda çoğu insan sizin ne sıklıkta sinirli olduğunuzu, ne kadar yardıma ve korumaya ihtiyacınız olduğunu anlamaz. Sizin nezaketinizden yararlanan insanlara sık sık maruz kalırsınız. Güçlü omurganız, gevşemenize ve insanlardan vazgeçmenize izin vermez. Bir miktar daha dikkatli olmaya çalışarak ihtiyacı olanları savunmaya ve korumaya devam edersiniz.

 

14660576240.86132600.jpg

 

[h=4]2 - Yaratıcısınız[/h] İnsanlara sempatik ve çekici gelen birisinizdir. Arkadaşlarınız sizi samimiyetinizden ve keskin zekanızdan dolayı seviyorlardır. Kendine güvenli, özsaygısı güçlü birisinizdir. Gayretli ve dakik oluşunuz arkadaşlarınız arasında bağ kurmanızı, sizi iyi bir iş lideri olarak görmelerini sağlar. Ancak başarısızlık korkunuz genellikle büyük ölçüde cesur kararlar alma konusunda sizi durdurur. Tüm bunlarla birlikte etrafınızın başarılı olmanızı kıskanan insanlarla çevrili olması mümkündür.

 

14660576690.46352700.jpg

 

[h=4]3 - Cezbedicisiniz[/h] Esprili ve güzel konuşan birisiniz ama biraz utangaç olduğunuzdan bu özelliklerinizi tam olarak yansıtamıyorsunuzdur. Bu nedenle pek çok kişi sizi suskun ve iletişim kurmaya kapalı biri olarak düşünür. Düşünceli ve titiz oluşunuz, bazen kendinizden aşırı derecede ödün vermeniz anksiyete yaşamanıza yol açar. Vizyonu olan birisinizdir ve iç uyumunuzu bozacak hiçbir şey için çabalamazsınız. Size yakın olan insanlar sizinle kendilerini çok rahat hissederler. Bazen ilişkiler kurmak, yeni bir ekibe katılmak ya da bir topluluk insanı haline gelmek sizi fazlasıyla üzer. Tek yapmanız gereken biraz daha esnek ve arkadaş canlısı olmak, böylece size yaklaşmaktan korkan insanlar sizinle ilişki kurma konusunda hemen harekete geçebilirler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...