Jump to content

Yazın Kâbusu Koltuk Altı Terlemesine Yeni Çözüm...


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yazın kâbusu koltuk altı terlemesine yeni çözüm

 

fft2mm7890035.jpg

 

Yazın gelişiyle birlikte terleme problemleri de başladı. Hepimizin yaz aylarında en çok yaşadığı, giydiğimiz kıyafetlerde de iz şeklinde beliren sıkıntılardan en önemlisi hiç şüphesiz koltuk altı terlemesi.

 

Uzm. Dr. Dilek Peker, koltuk altı terlemesinin yeni çözümü Secret Altın İğneteknolojisi ile ilgili bilgiler verdi. Uzm.Dr Dilek Peker, 5 cm çapındaki terleme izlerini normal kabul ettiklerini ancak 15 cm'nin üzerindeki ter izinin patolojik sayılabileceğini söylerken Secret Altın İğne uygulamasının koltuk altı ter sorununu kısa zamanda çözümlemesi ve etki süresinin botoks gibi diğer çözümlerden fazla olması nedeniyle son dönemlerde çok fazla tercih edilen bir yöntem olduğunu dile getirdi.

 

NASIL UYGULANIYOR?

 

Yaklaşık 3 -3.5 milimetre derinliğinde cilt altına ucundaki 25 adet altın iğne aracılığı ile inerek o bölgede aşırı ter bezi aktivasyonunun sınırlandırıldığını belirten Uzm.Dr. Dilek Peker, uygulama şeklinin ise genel olarak aynı bölge üzerinden 3 farklı derinlikte ve 3 farklı radyofrekans değeri ile tekrar tekrar geçme üzerine dayandığını söyledi. Yapılan uygulama ile ter bezlerinin 60-80 dereceye kadar ısıtıldığını ve bu sayede etkinliklerinin azaltılmasının hedeflenmesi ile daha normal oranda terleme sağlandığını dile getiren Uzm.Dr Dilek Peker, bir ay arayla yapılabilen uygulamanınen fazla 3 seans uygulandığını söyledi.

 

Secret Altın İğne uygulamasının cerrahi bir yöntem olmaması, çalışanlar için yemek molasında yaptırılabilecek kadar kolay bir uygulama olması nedeniyle tercih edilen bir yöntem olduğunu anlatan Uzm.Dr Dilek Peker, "Uygulama kolaylığı ve etkinliğinin oldukça iyi olması, diğer uygulamalara üstünlük sağlamaktadır" dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...