Jump to content

Yorumlarsanız Mutlu Olurum..


Leylaa

Önerilen Mesajlar

Hayırlı Akşamlar.. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah..Kumsal deniz kenarı gibi ferah geniş bir yerdeyim ama hava biraz bulanık. Yanıma bir Komutan geliyor yüzünü görmüyorum sarılıyoruz. Az biraz yürüyor yürümüyoruz gibi bir kabristanın önünde duruyoruz içinde ağaç olan bir kabristan. Iki mezar taşı görüyorum bu uzun ince siyah taştan olan mezar taşlarından. Bu iki mezar taşının üstünde de birer beyaz sarık var. Üzerim oraya uygun olmayan askılı beyaz bir elbise var ve dua okuyorum sanırım sadece fatiha yı okuyorum. Sonra yürümeye devam ediyoruz komutanla. Bikaç kişilik bir grup var yürüyen deniz kenarında onlara yetişiyoruz derken arkadan köpek gibi bir hayvan boz renkli tüyleri biraz uzun koşarak yanımızdan kimseye birşey yapmadan geçiyor.Hayvanın ağzı yok bu arada.

Zaman ayırıp yorumlarsanız sevinirim..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi kardeşim Deniz görmek maddi manevi huzurunun olacağına,istediklerinin gerçekleşeceğine işarettir.rüyada asker görmekte aynı yorumla yorumlanabilir.sen üst rütbeyi görmüşsünki bu beklenmedik hayatının her anlamda yolunda gideceğine işarettir.köpek dost derler belkide bir dostunun bu yaşadığın güzelliklere şahit olmasıdır.o iki mezar ve sarık onlarında yorumu kötü değil.bence en kısa zamanda size yakın bir türbe ziyareti yapıp dua edebilirsin,belkide istediklerin o mübareklerin yüzü suyu hürmetine kabul olur birşey kaybetmezsin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
KatnissEverdeen

Deniz ilimdir, bence ilim almak istiyorsun , bu zikir olabilir ya da benzeri tasavvufi ilimler. Ibadet yapmak , öğrenmek , ruhen kendini geliştirmek. Gördügün komutan da ilim almanda sana yardimci olacak kişi, mezarlar din alimleri, köpek ise şuanda nefsini temsil ediyor. Bunları yapman için ortamın çok musait olmayabilir ama yapacaksın inşallah fatiha okuman buna işaret çünkü " bizi sıratı mustakiym e ulaştır (doğru yola ) "deriz fatihada. Fatiha Allahın yoluna ulaşmayı dileyen bir duadir. Bunlar benim düşüncelerim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...