Jump to content

Gümüş Mor Alev (GMA)


denmeh1
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

GÜMÜŞ MOR ALEV (GMA), (Silver Violet Flame, SVF)gumus_mor.jpgGümüş Mor Alev, binlerce yıllık bir spiritüel enerjidir. GMA; ruhsal olaylardan bilinçaltına, fiziki virüslerden ilişkilere kadar olumsuz olan her şeyi değiştiren temizleyici bir enerji frekansıdır GMA ile ilgili bilgiler John Armitage olarak da tanınan Hari Des Melchizedek tarafından bize ulaştırılmıştır.ALEV; lavanta, leylak, en koyu menekşe renkleri içerir ve düşük titreşimleri dönüştürür, çözer ve uzaklaştırır.GMA uygulamaları;


  [*=left]Yaşamdaki bencillikleri aşabilmeyi sağlayacak erdemi ve gücü kişiye kazandırır.
  [*=left]Fizik beden dahil tüm enerji bedenlerdeki negatifi değiştirme gücüne sahiptir. Bu negatif enerji; hastalık, şüphe, stres, korku gibi çok çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir.
  [*=left]Özgüveni ve neşeyi artırır, şefkat ve bağışlayıcılık özelliklerini güçlendirir.
  [*=left]Kişinin karmasını, şimdiki veya geçmişteki travmaların negatif yükünü hafifletir, enerjisini temizler ve şifalandırır.
  [*=left]İlişkilerdeki sorunların veya acı hatıraların negatif enerji izlerini de dönüştürür ve şifalandırır.

Uyumlama (el verme) gerektiren bu enerji sisteminde, uyumlandıktan sonra kişi kendisine veya bir başkasına, bir olaya ya da soruna, bir mekana veya dünyaya arındırma çalışmaları yapabilir.

Alıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Gümüş Mor Alev Enerjisi : GMA

   Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel ener¬jidir. Yükselmiş Ustat Saint Germain tarafından yeniden orta¬ya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlaya¬cak erdemi bize kazandırır. Bu bilgilerin bize ulaşmasına kanallık eden Hari Des Melchizedek olup, John Armitage olarak da tanınır. Saint Germain yükselmiş üstatlar denilen,

   , Yer: Enerji Sistemleri (Reiki, Feng Shui vb)

×
×
 • Yeni Oluştur...