Jump to content

22 Ağustos Gecesi Yaşanan Uykusuzluk


berresu

Önerilen Mesajlar

22 Ağustos Gecesi Yaşanan Uykusuzluk

 

Dün geceyi ülke olarak uykusuz geçirdik. Türkiye’nin her ilinden binlerce insan uykusuzluk problemiyle boğuşup nedenini havadaki neme, pazartesi sendromuna, pazar uyumalarına bağladı. Ama nedeni tahmin ettiğimizden daha korkutucuydu.Bizler millet olarak Türk örf ve adetlerine bağlı bir yaşam tarzı sürdürmekteyiz. Bu yüzden haftalık rutinlerimizin içinde uyku önemli bir yeri kaplamaktadır. Dün gece milletçe uyuyamadık. Gece bir çoğumuz yataklarına geç gitti.

Gece 00.00 civarlarında memleketin her köşesinde patlak veren bir takım olaylar oldu. Bursa,İstanbul,Mardin,Bitlis… Hemen hemen her köşesinde. Akşam 20:00 ve sonrasında dışarıda olan insanlar durumu farketmiştir. Hava bir basınç ve metalik bir koku vardı. O saatlerde dışarda olanları etkisi altına almaya başladı. Meteorolojinin kaç gündür yaptığı son dakikalar bir türlü gerçekleşmedi. Sağanak yağış ve fırtına uyarısına rağmen yurdun hiçbir yerinde bir damla yağmur yağmadı. Son dakikalarla beraber havada bulutlar gezmeye başladı. Şekilleri bize korkutucu gelen devasa bulutlar. Akşam saatlerin verilmeye başlanan dozla insanların öfke kontrolleri ellerinden alındı. Bu sebeple bıçaklanmalar,yaralanmalar,kavgalar,öfke nöbetleri,kazalar meydana geldi.

Aslında bir çoğumuzun yataklarına geç gitmelerinin sebebi bu mink çaplı kaos idi. Evde olanlar en yakınlarıyla tartıştılar,tahammülsüzlükler oldu.Sokaktakiler komşularıyla,dışarda oturanlar belki bir akşam yemeği yiyip evine dönecek olanlar yan masasındaki insanı bıçakladı.

Dün gece hepimiz bir bulutun içine girdik. Kaç gündür son dakika diye servis edilen fırtına bulutlarından birinin içine.Sempatik ve otonom sinir sistemimizde bozulmalar ve hasarlar meydana geldi. Kimyasal ve biyolojik silahların en tehlikelisi 3 gündür ülkemizde deneniyor ve bunun kimse farkında değil. Hemen hemen herkes farketmiştir. Sabah uyandığınızda evinizin balkonu sanki farklı bir boyuta açılmış gibi gelmiştir. Geceleri korkup battaniye altına girenlerimiz bile korkusuzca gece evlerinin içinde gezmiştir. Dolaşım ve boşaltım sistemimiz de bu durumdan nasibini almış bir şekilde yataklarından kalkan binlerce insan var.

Ülkenin çeşitli yerlerinde zaman zaman elektrik kesintileri yaşandı. Bu insanların nabzını ölçmek adına yapılmış bir şeydi.Uzun süreli kesintiler olmadı ortalama 1 saat sürdü. Eğer gece boyunca elektrik kesintisi yaşansaydı bu deney daha çok bir kaosa dönüşecekti. Silahın dozundan daha fazla etkilenen insanlar uyuduklarında bir kabus eşliğinde yaşayacakları olaylar gösterildi ve bunlara hazırlıkı olmaları sağlandı. Uyuyamayan çoğunluk ise deneyden en az hasarla çıktı. Şimdi nabzımız ölçülüyor. Kaç kişinin uyuyup kaç kişinin hazırlandığı gözleniyor.

Bir gerçek var ki dün gece hepimiz ağır radyasyon altında kaldık. Bir takım zihin ele geçirme projelerine alet olduk. Ülkenin her yerinde kaos ortamı hakimdi. Bizler bunun üstesinden nem çok idi o yüzden uyuyamadık diye gelmeye çalıştık.

Her zaman olduğu gibi sevgili ülkem ve bu ülkenin insanları. Gece nemden değildi bu olanlar. Üzerinize düşen o radyasyon yüklü buluttandı. O radyasyon yüklü bir bulut kime çarpsa parçalar…

 

Alıntı...........

 

safe_image.php?d=AQDODruiRSstXt1N&w=487&h=255&url=https%3A%2F%2Fcdn-images-1.medium.com%2Fmax%2F1200%2F1%2A_B_L4wsuPsgoKep9If4h9g.jpeg&cfs=1&upscale=1

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sayın medium;

Radyasyon konusunu bilgilerinize arz ederim..Dipnot olarak bigbang sonucu ortaya çıkan radyasyonun izine rastlanmıştır.Yani radyasyon yok edilemez.

Buyuk devletleri Nükleer silahları kullanmaktan Alı koyan radyasyonun kendilerine de zarar verecek olması..Dolayısıyla radyasyon bulutu tezi elenmiş oluyor..

 

Depğerli önsezemeyişiniz MAVİ AKIM projesini andırıyor ama onunda temelinde algı operasyonu var..

Saygılarımla sayns ezgi..Yani ne diyem SCIENCE ne göre biraz tutarsız olmuş:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok rahat uyudum:)

Algı operasyonu böyle bir şey.Eğer sen bu yazıyı okumamış olsaydın o gece sadece senin için sıkıntılı bir gece olarak kalacaktı.Ama Bu yazıyı gördün algın değişti kafan gereksiz yere karman çorman...

Nickinin başına bilim i ekleyen birinden beklenmeyecek bir performans diyebilirim..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende uyudum üstelik erken uyudum biraz karışık rüyalar görmüştüm ama sabah hatırlayamadım yani daha uyuyamadığım zamanlarda olmuştu geçen haftalarda.. bu son bir kaç günde değil dün akşam dışarıda çıkmadım kimseyle de tartışmadan çalıştım hep.. artı girdiğimiz o bulut satürn ve marsın kavuşmasının bulutu olabilir diye düşünüyorum... hayırlısı artık ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...