Jump to content

Theta Healing Uygulamaları.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Atalet fizik bilinci olarak "eylemsizlik hali" , kişisel gelişim terminolojisinde ise "amaca yönelik eyleme geçmeme" anlamına gelir. Yıllardır başarılı olmak için hayalller kuran, hedefler koyan, planlar yapan ama bir türlü ilk adımı atamayan kişilerin sorunu atalet halinde yaşıyor olmalarıdır. Atalet halinde yaşayan kişiler genellikle çok yavaş hareket ederler. Tembellik, yılgınlık, bezginlik, miskinlik, üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi hareket etmek, yumurta kapıya gelmeden harekete geçmemekbaşlıca karakteristik özellikleridir. Görevlerini yaparken sık sık yapması gereken yada aklındaki işleri erteler, sürekli mazeret beyan ederler. Hayata bakışları sitemkar, umursamaz, reaktif, kötümser, eleştirel ve daima kaygılıdır. Bu nedenle de yaşama seviçleri ve hayat enerjileri çok çok düşüktür.Pozitif olmayıda polyanacılık olarak algılar ve reddeder, etrafındaki insanları eleştirerek kendi frekanslarına çekmeye çalışırlar.

Atalet halinde yaşama zorunluluğundan serbest kalmak ve amacınıza yönelik eyleme geçmenin nasıl bir olduğunu bilmek istermisiniz?

Evet dediğinizde bu his sizinde bilinçaltınıza yüklenecek.

 

Theta healıng tekniğinde inanç değişiklikleri bireysel yani birebir olması gerekir.Oysa his yüklemesinde aynı kural geçerli değildir.His yüklemelerinde herşeyin yaratıcısının o hissi yarattığı andaki tanımı tekrar kişinin DNA' sına ve bilinçaltına hatırlatıldığı için aynı anda yüzlerce kişiye yükleme yapılabilir.

Theta uygulayıcısı hangi hissi yükleyeceğini yükleme yapacağı kişilere bildirir ve yüklemeyi alacak kişilerde iletinin altına "EVET yazarak onay verdiklerini bildirdiği andan itibaren o his alıcıya yüklenir.Burada saat, yer, mekan yada uzaklığın bir önemi yoktur. Kişi, yükleme yapan kişiden kilometrelerce uzakta dahi olsa hangi hissin yükleneceğini bilmesi ve onay vermesi yeterlidir o hissi artık kendi hayatınıza çekmiş ve kullanabilir durumda olursunuz yani kişinin aldığı his o kişiye ait oluyor.....!!! Beden aklını kullanmanın ve aktif etmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutlu ve neşeli olmanın nasıl bir his olduğunu bilmek istermisiniz?

Evet diye cevapladığınız takdirde bilinçaltına bu his hatırlatılacak ve mutlu, neşeli olmanın nasıl bir his olduğunu hayatınızda görmeye başlayacaksınız.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ama bi değişiklik olmadı bende :)

 

Bunlar his yüklemeleri. İnanç değişikliği yapılmadan his yüklemeleri sadece sizin bilinçaltınızı etkiler. Sizin somut hissedeceğiniz bir sonuç oluşmaz. Ama, his yüklemesi yapılan konu ne ise onunla ilgili olarak, her zaman tepki verdiğiniz bir şeye daha ılımlı yaklaşırsınız. Çok sinirlendiğiniz birşeye sinirlenmez daha sakin bakarsınız. Bununda bilinçli olarak farkında olmayabilirsiniz.

 

 

Sevgi açlığı yüzünden dünyayı yeme zorunluluğundan kendinizi serbest bırakmanın nasıl bir his olduğunu bilmek istermisiniz?

 

Bilinçaltınızın sağlık ,mutluluk ve ideal kiloya tekrar programlanmasının nasıl bir his olduğunu bilmek istermisiniz?

 

Yeme zorunluluğu hissetmeden duygularınızı rahatlıkla ifade etmenin ,çözmenin ve üstesinden gelmenin nasıl bir his olduğunu anlamak ,bilmek istermisiniz?

 

Mutluluğu yemekte arama zorunluluğundan serbest kalarak algıyı farklı uğraşlara çekmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

 

Kilo vermeyi seçmenin ve buna hazır olmanın nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

 

Konu konu gidelim. Bir süre kiloya odaklanalım. Sesli okuyup evet derseniz etkilerini görürsünüz arkadaşlar.

Şunu da göz ardı etmeyelim. Bu bir büyü ya da sihir değil. Okuduğunuzda hemen manken gibi olmayacaksınız. Sadece bilinçaltınızı düzenliyoruz. İnanç istenen sonuç için olmazsa olmazımız. Yapabileceğinizi bilinçaltınıza yerleştirip bilinçli davranışlarınızı değiştireceğiz.

 

İncecik bir vücuda ve sağlıklı bir bedene sahip olmanın kolay, mümkün ve güvenli olduğunu bilmek ve anlamak ister misiniz?

İdeal kiloya ulaştıkça gençleşmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ve anlamak ister misiniz?

Hayatımı kısıtlamadan yaşamanın nasıl bir his olduğunu bilmek ve anlamak ister misiniz?

Yaradanın tanımıyla ideal bedene sahip olmanın nasıl bir his olduğunu bilmek ve anlamak ister misiniz?

İdeal kiloya ulaşmamın ve ideal kiloda sabitlenmemin kolay mümkün ve güvenilir olduğunu biliyor ve anlıyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...