Jump to content

Zihninizin Psişik Güçlerini Açan Bitkiler.


denmeh1

Önerilen Mesajlar

Bitkilerin ne kadar güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Gıdaların besleyici özelliğini artıran, bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu güçlendiren bitkiler, vücudunuzdaki enerji merkezlerini destekleyerek sizi ruhunuza yakınlaştırır.

Uplifers olarak hem psikolojik hem de psikosomatik yolculuğunuzda size yardımcı olmak amacıyla doğal ve güçlü özellikleriyle ön plana çıkan altı bitkiyi bir araya getirdik. Ancak buna geçmeden önce bitkilerin gücüne inanmanın bakış açınızı genişleteceğini ve zihninizi aydınlatacağını unutmayın. İşte “üçüncü göz” de denilen pineal bezin (beyin epifizi) açılmasını sağlayan bitkiler:

[h=5]1. Zencefil[/h]Zencefil bedeninizi spiritüel bir kanala çevirir ve bu kanaldan enerjinin açık ve serbest bir şekilde akmasını sağlar. Endişelerinizden kurtulmanızı sağlayan zencefil, ruhunuzu özgürleştirir. Zencefil ayrıca bedeninizde dolaşan kan ve ruhunuzda özgürlük ve olumlu düşüncenin hayat bulmasını sağlar, çakralarınızı açar.

2. Kurbağaotu

Kurbağaotu boğaz çakranızı güçlendirir ve böylelikle içten gelen işitsel veya görsel mesajları almanızı kolaylaştırır. Bu sayede sıradan şekilde zaman ve uzayın sınırlarının ötesine geçen titreşimlere ulaşabilirsiniz. Kurbağaotu aynı zamanda kalbinizden gelen titreşimleri açması ve belki de fiziksel olarak göremeseniz veya dokunamasanız bile sevdiklerinizle konuşmanızı kolaylaştırmasıyla bilinir.

bitki-03.jpgZencefil bedeninizi spiritüel bir kanala çevirir ve bu kanaldan enerjinin açık ve serbest bir şekilde akmasını sağlar.[h=5]3. Gotu kola[/h]Ebegümeci familyasından bir bitki olan gotu kola bedeniniz, zihniniz ve ruhunuzun aldığı mesajları anlamlandırmasını kolaylaştırır. Özellikle de psikolojinizin büyük ve güçlü ruhani yükleri işlemesiniz ve daha sonra ortaya koymasını sağlar.

4. Ginko

Ginko da kurbağaotu gibidir, özellikle işitsel ve görsel gücünüzü artırır. Görüntülerin daha net ve anlaşılır olmasını sağlar. Bunun önemini hafife almayın. Unutmayın ki psikolojik güçler, net ve anlaşılır olduğu ölçüde güçlüdür.

[h=5]5. Mürver ağacı[/h]Şeytangözü olarak da bilinen mürver ağacı, derin bir rahatlama sağlaması ve olumsuzluklara karşı koruyucu kalkan oluşturmasıyla bilinir. Önemi yüzyıllardır bilinen mürver ağacı, bazı ritüellerde de kullanılır.

bitki-02.jpg

Ginko özellikle işitsel ve görsel gücünüzü artırır.[h=5]6. Takke çiçeği[/h]Psişik yetenekler etrafınızdaki mesajları alma, görme ve duymanın ötesindedir. Bu yeteneğinizi geliştirmek ve yoğunluğunu artırmak için öncelikle zihninizi sadeleştirmeniz gerekir. Zihninizin kendi egonuzdan gelen mesajlarla psişik olanları ayrıştırabilmesi çok önemlidir. Meşgul bir zihin, içsel çakranızla dıştaki ruh arasındaki iletişim akışını engeller. Takke çiçeği de işte tam bu noktada devreye girer. Bu bitki zihninizi sakinleştirir, bilginin açık ve serbest bir şekilde akmasını ve anlaşılmasını sağlar.

Alıntı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...