Jump to content

Nike Otomatik Bağcıklı Ayakkabısı Kaç Para?..


Renan

Önerilen Mesajlar

Nike Otomatik Bağcıklı Ayakkabısı Kaç Para?

 

nike-otomatik-bagcikli-ayakkabisi-kac-para.jpg

 

Nike tarafından geliştirilen yeni ayakkabı modelinde özellikle otomatik bağcık yapılması dikkat çekmişti. Üstelik ayakkabının fiyatı da artık daha net bir şekilde açıklandı.

 

Son dönemlerde teknoloji giyilebilir ürünlere de eklenirken Nike tarafından yapılan çalışmalarda otomatik bir şekilde bağlanan bağcıklar oldukça dikkat çekti. Konu ile ilgili yapılan tanıtımların ardından uzun bir süre boyunca Nike'ın piyasaya sunacağı yeni model konuşurken yapılan son tanıtımlar ile birlikte etiket fiyatları da paylaşıldı.

 

Yeni Ürün Cep Yakacak!

Otomatik bağcıklı ayakkabı için 720 dolarlık bir etiket fiyatı belirlenirken bir ayakkabı için bu kadar yüksek ücretin ödenip ödenmeyeceği de merak edilmeye başlandı. Öyle ki ayakkabıda otomatik bir şekilde bağcık bağlanmasının dışında herhangi bir farklı kullanım bulunmuyor.

 

Özellikle ilk tanıtım itibariyle ayakkabının 1.000 TL’yi aşan etiket fiyatı ile sunulması beklenirken Nike tarafından yapılan resmi açıklamalarda etiket fiyatının 720 dolar olarak belirlenmiş olması bu konuda daha iyimser bir durum yarattı. Fakat buna karşın bir ayakkabı için 720 dolarlık bir ücretin ödenip ödenmeyeceği şu anda oldukça merak ediliyor.

 

28 Kasım’da Satışa Çıkıyor

Nike tarafından satışa çıkartılacak olan ürünün satış tarihi 28 Kasım. Bu bakımdan 28 Kasım tarihi itibariyle Amerika'daki vatandaşlar bu yeni ürün için satın alma işlemlerini yapabilecek.

 

Satış işlemleri sonrasında ise gelecek raporlar merak ediliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...