Jump to content

Atatürk'e Hakaret Eden Gelin Adayından Yeni Açıklama: Ben AK Partiliyim


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

кυвiŁαу

Atatürk'e hakaret eden gelin adayından yeni açıklama: Ben AK Partiliyim

 

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılan 'Yağmur' adlı gelin adayı Atatürk'e hakaret eden videosunun ardından gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı

 

Cuma, 25 Kasım 2016

8125042.jpg?w=844&h=475

 

Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoya ilişkin olarak Instagram hesabından açıklama yaptı. Daha önce hesabının çalındığını ve Atatürk üzerinden kendisine saldırıda bulunulduğu iddia eden Yağmur isimli gelin adayı, "Ben vatanıma milletimi bayrağıma bağlı bir insanım, evet ben AKP'liyim AKP'yi de çok seviyorum bu Atatürk düşmanı olduğum anlamına gelmez. Atatürk olmasaydı Türkiye Cumhuriyeti olmazdı" ifadelerini kullanarak kendisini savundu.

 

ATATÜRK İÇİN NE DEMİŞTİ?

 

Star TV’de yayınlanan programının takipçileri, programa katılan Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoyu ve çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

 

Sacitaslan.com sitesinin haberine göre, Periscope uygulamasından çekildiği görülen görüntülerde, Yağmur Avcı, Atatürk için “O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun” ifadelerini kullanıyor.

 

Bu görüntülere tepki gösteren birçok kişi Star TV’ye çağrıda bulunarak Yağmur’un bir daha programa çıkarılmamasını istedi.

 

Kaynak: Atatürk'e hakaret eden gelin adayından yeni açıklama: Ben AK Partiliyim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ak partiliyim dedi diye yaptğı ayıbı kapatmaya çalışmasın. Beni anıtkabire gömün şu kadar metrekare yere yerleştirin demedi Atatürk o milletin ona verdiği saygı ve sevginin eseri. Koca ülkeyi kazanan bir insan içinde mezarının metrekaresi tartışılmaz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atatürk, 780 bin kmkare vatan toprağını, senin gibi huzur düşmanları 78 miligram beyinleriyle göründükleri her ekranda, oturdukları 78 cmkare'de yaptıklarını sergilesinler diye kurtarmadı. Senin gibilerin aklı, O'nun ve O'nun gibilerin yattıkları toprakların yüzölçümünü hesaplayamaz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataturke hakaret edenler, cezalarini zaten icinde biriktirdikleri ofkenin, kendilerine iyice bulasmis olmasi ile cekiyorlar ...

 

tahrike kapilmak ancak iclerine ofke bulasik olan kisileri cezbeder ...

 

Ataturk bu gibi kisilere kendi doneminde de aldiris etmezdi ... bu ustun zeka belirtisidir

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hatun kesinlikle Akparti'li :D

Bir arkadaşım vardı, sevgilisinden ayrılmıştı, bir tenhaya çekmiş, ayrılık acısından içiyormuş aracında:p şikayet olmuş sanırım, polis gelmiş ehliyet vs derken, polis buna "utanmıyor musun kandil günü içmeye?" demiş, bu da " ben hristiyanım" demiş, bu da aynı mesele:D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atatürk bu ve bunun gibi düsünen beyinsizler için Türkiyenin kaç metre karesini düşmanlardan kurtardi,ve kurtardigi topraklarda yatmasimi göze batıyor. "babasi bağı bağışlamış,oğlu bir salkım üzümü çok görmüş " sözüne dönmüş.

Haa birde ben yapmadım başkası hesabımı çalmis derlerya oda ayrı bir trajedi zaten

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...