Jump to content

Evlilikte Sağlıklı ve Rahat Bir Uyku İçin Feng Shui...


Önerilen Mesajlar

Evlilikte sağlıklı ve rahat bir uyku için Feng Shui

 

1000518_785c0245d759c4774dd2f33cc2c4512a.jpg

 

Eşinizle aynı yastığa uzun yıllar başınızı koyacaksınız. Birisiyle beraber uyumaya alışık değilseniz ve eşinizi uykusuzluğunuzla rahatsız etmek istemiyorsanız Feng Shui tam size göre.

 

Feng Shui bulunduğumuz ortamda (bu iç ya da dış mekan olabilir) uyum içinde yaşama bilimidir ve bu uyumu sağlamak için de her ortam için değişik teknikler kullanılır. Sizin de yatak odanızı Feng Shui'ye göre düzenlemeniz için birkaç ipucu.

 

Rahat bir uyku tüm hayatınızı değiştirebilir.

 

Feng Shui yaşam kalitesini arttırmanın yollarını önerirken, son derece basit uygulamaları kullanır. Bunun için ilk organize edeceğiniz yerlerden biri, güvenlik hissi, huzur ve mutluluk enerjisi ile uyuyabileceğiniz yatak odasıdır. Yatak odası mahreminizdir. Ve maskelerden kurtulduğunuz, sadece sizin olduğunuz bir alandır. Yanınızda partneriniz olsa bile, sizin siz olduğunuz nadir mekanlardan biridir.

 

1- Evinizde uyuduğunuz yerin şartlarını yeniden değerlendirin.

 

2- Yatağınızın altı dolu ise, altı boş bir yatak alın ya da eşyaları boşaltın.

 

3- Yatağınız kapının karşısında ya da kapıdan girer girmez ilk hedef olarak görünüyorsa yerini değiştirin.

 

4- Yatak odasını dolaplar ile doldurduysanız, başka bir odayı dolap odası yapın, eşyaların enerjilerinden kurtulun.

 

5- Yatak odası aydınlatmanız sadece tavandan ise, hemen yatak başlarınıza ışık alın. Hatta bu ışıkların her ikisini de hem yattığınız yerden ve hem de kapı girişinden idare edebilmelisiniz.

 

6- Yatak odanızda bitki bulundurmayın.

 

7- Havayı iyonize eden ve nemlendiren bir iyonizer alın ve iyonizer açık olarak uyuyun.

 

8- Yatak odanızın ışık almasını sağlayın. Perdelerinizin kalınlığını düşürün ya da oda değiştirin.

 

9- Metal başlıklar, metal elementine ait tüm eşyalar statik elektrik biriktirir. Yatağınızın başlığı metal ise, ya da yatağınız eski sistem bir somya ise hemen değiştirin. Ağaç malzemeye geçin.

 

10- Odanızdan aynayı çıkarın. Kendinizi tam boy görebileceğiniz bir şekilde bir kapının üzerine ayna uygulayabilirsiniz. Ya da ayaklı bir aynayı bulundurabilir, üzerini her geçe şık bir tül ile örtebilirsiniz.

 

11- Yatak odası kimin odası karar verin. Çocukların mı, eşinizin mi, sizin mi? Bir yabancının odasında uyuduğunuzu düşünüyorsanız, kendinize ait sevdiğiniz şeyleri yatak odasında bulundurmaya başlayın, ağırlığınızı koyun.

 

12- Işığı yutan ve karanlık yaratan renkleri yatak odanızdan çıkarın. Sevdiğiniz renk koyu renklerden biri ise, bunu çok az eşya üzerinde değerlendirin. Mutlaka duvarda uygulamak isterseniz, sadece bir duvarda kullanın.

 

13- Yatak odanızda müzik yayını olmasını sağlayın. Hatta sabahları müzik ile uyanın.

 

14- Elekrik sortileri ve prizler, çıkışları kapalı olması gereken yerlerdir ve negatif üretim merkezleridir. Bunlara yakın bölgelerde yatmayın. Özellikle baş tarafınızda bunların bulunmasına izin vermeyin.

 

15- Televizyon yatak odanızda ise, kapatırken sadece kumandadan kapatmayın, mutlaka tam kapatın.

 

16- Feng Shui’de çokça kullanılan kırmızı rengine dikkatle yaklaşın. Kırmızı, uyarıcı ve yorucu bir renktir. Uyku rengi değildir. Uyumak ve huzurla uyanmak istiyorsanız kırmızı doğru bir seçim değildir.

 

17- Kırmızı soğuk kış gecelerinde, sıcaklık enerjisi yaratan ve dönem dönem kullanılabilecek, sürekli, kalıcı bir mekanı işgal edecek bir renk değildir. Frekansı uyku için çok yorucu değerler getirir. Tercih etmeyin.

 

18- Yatak, baş tarafınızın hemen üzerinde bulundurduğunuz ve duvara astığınız şeylere dikkat edin. Cam veya ağır malzemeler kullanmayın. Tablo asacaksanız, duvara gömmeye çalışın. Hatta arkasından ışık gelmesini sağlayın.

 

19- Yatak başınızın, sizin duvar ile temasınızı keseceğini unutmadan, seçeceğiniz malzemenin yumuşak ve dokunması keyifli olan, rahatsız etmeyen, sevdiğiniz renkte olmasına gayret edin. Başkalarının önerilerini dinlemeden önce, her gün seçiminiz ile birlikte uyuyacağınızı unutmayın.

 

20- Cep telefonlarınızı yatak odası dışında bırakınız. Telefonunuzu çalar saat olarak kullanıyorsanız, kesinlikle başka bir seçim yapmalısınız. Telefonun yayacağı rahatsız edici enerji, geri kazanılmayacak kayıplara neden olur. Uyku, gün içinde hücrelerin kendini yenilediği bir evredir. Bu evreye hücreleri baskılayan, zarar veren, hatta ölümlerine neden olan bir enerji ile başbaşa bırakamazsınız.

 

21- Işık kaynaklarınızın ışık değerini ayarlanabilir yapın. Gece saatlerinde kısabilmelisiniz.

 

22- Yatak odanızda, sadece ayıp olacak diye başkalarını misafir etmeyin. Yatağınız sizin enerjiniz ile dolu. Başkalarının gece boyu enerjisini bırakacağı bir şeye izin vermeyin. Sevdiğiniz bir insan veya aile üyelerinden biri olsa bile, başka bir yatak önermelisiniz.

 

23- Yatağınızın baş tarafında tepenizden geçen dolap uygulamalarından vazgeçin. Tüm ağırlığı ile size enerji yükü getirecektir. Üzerinizde bir dolapla veya yüksek dolapların arasında uyumaktan vazgeçin.

 

24- Yatağınız, makyaj masanızdan veya dolabınızdan daha önemlidir. Dışarıdan bakıldığında ne gördüğünüz değil, yatağınızın içinde iken ne gördüğünüz önemlidir.

 

25- Yatak odanızda ilaç bulundurmayın. Özellikle sevmediğiniz yada içinizin ısınmadığı hediyeleri yatak odanızdan çıkarın. Sadece gerçekten çok sevdiğiniz eşya, renk ve kumaşlar ile yaşayın. Yatak odanız size ve sevdiğiniz insana ait olsun.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • İş HayatınıN KötÜ Gitmesİ İçiN

   hindistanda artık kullanılmayan bir uyguılamadır çünkü herkez tarafından artık biliniyor bu uygulama eskiden bir oyun olarak hediye edilirdi santraç gibi ilerlemeli bir oyun 17 idi adı ama bu oyuna gizlenmiş bir büyüdür. hediye edilen kişiye birde oynaması için fildişi bir kale hediye edilirdi. kalesi her uynadığında bir kaleye geldiğinde bir olmsuzluk yaşardı. öfke para kaybı hastalık gibi.   örnektir yapsanızda bir işe yaramaz

   , Yer: Büyü

  • Düşmanı Helak Etmek için

   Bir Arabi Ayin Son çarşamba Günü Bakire Bir Kiza Hamur Yoğutturulur Ve Bunu Nohut Miktarinca Küçük Parçalara Böldürülür 1001 Tane Olacak 1001 Defa Ya Kahhar Okunur üzerine üflenir O Hamur Deneleri Güvercinlere Saçilir Kuşlar Onlari Yerken Tevekkelü Ya Birkan Bi Helaki Fülan Bin Fülan Bi Hakki Hazihil Esmaişşeriyfeti Hiyel Acel Denir Oradan Arkasina Hiç Bakmadan Uzaklaşilir .

   , Yer: Büyü

  • Sevilmeyen Düşman Olunan Bir Kişiye Zarar Verdirmek için Yapılması Gerekenler

   Bir kimsenin üzerine bela gelmesini yahut hastalığa yakalanmasını istiyorsanız o kişi için şunları yapmalısınız.Cumartesi gününe girilen ilk saatlerde Cumartesi günü ayın son günlerine denk gelirse daha etkili olacaktır.Bir kurşun levha almalı ve bu kurşun levhanın üzerine dar yazmalıdır.Daha sonra bu levha üzerindeki yazıya bakışlar sabitlenerek 110 defa arka arkaya dar denir.Sonra zarar görmesi istenen kişinin zarar görmesi için dua edilir . Yine bu levhanın kişinin evinin ya da iş yerinin iç

   , Yer: Büyü

  • Sırlı Yasin Okuması (Hacetler İçin)

   Uygulama:Cuma gecesi Yasin suresi bir defa okunur.     1.ayet 1000 defa (Yasin harfi)     Yasini uzatarak okursanız daha tesirli olur.Yaasiiin (islam anahtarı)     58.ayet 313 defa, 82 ve 83.ayetler 313 defa tekrarlanır.     sonra aşağıdaki sırlı esma duası 100 defa okunur.     " Yâ Hû sirrullah Yâ Hû şifatullah Yâ Hû Zâtullah Yâ Hû vücudullah Yâ Hû ef'alullah "     Fazileti     Bereket,rızık ve olmasını istediğin hacet ve ciddi zafer için çok etkilidir.   alıntı

   , Yer: Dilek Duaları

  • Sihir,Büyü ve Musallattan Kurtulmak İçin

   Arkadaşlar bugün bir yerde okudugum bir uygulamayı paylaşmak isterim.ünlü bir hocanın tavsiyesi imiş ve çok kişi şifa bulmuş inşallah sizlerde bulursunuz. üzerinizde sihir,büyü veya cin oldugundan şüphe ediyorsanız herhangi bir gün sabah ezanında kalkıyorsunuz ve ezan okunurken bir bardak suya 11 ayetel kürsi,11 fatiha süresi 11 felak,11 nas ve 11 kez la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin 11 kezde la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim     okuyup nefes edin.saba

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...