Jump to content

Esmaül Hüsna ile Gerçekleşen Dilekler


Önerilen Mesajlar

özellikle benim denediğim ve gerçekleşen esmalardan bahsedeceğim.ya latif sayıya takılı kalmadan 10 gün kadar zikrettim tayin olma işim çok zordu ama hiç ummadığım bir anda hem de tam istediğim yere tayin oldum. ya rahman ya rahim bir dönem çok borçlanmış ve sıkışmıştım sabah namazına kalkıp okudum en fazla 1 ay okumuşumdur rüyamda da görerek borçlarımı ödedim.şimdi şans açıklığı işlerimin iyi gitmesi vs.için bir esma zikrine başlamak istiyorum birkaç esma arasında netleşemiyorum yardımcı olan olursa sevinirim arkadaşlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar şu ana kadar bu siteyle tanışalı en çok dileğinize etki eden esmalar hangileri oldu?Ya Kadir Ya Allah...diye devam eden esmaların çok etkili olduğu söyleniyor.Ben bi ara çok okuyodum ama okuduğum süreçte karşımdaki insanı sanki daha çok düşünür olmuştum neden bilmiyorum.Hatta ara sıra rüyalarıma girdiği oluyodu beni aradığını felan görüyodum.Sizlerin tecrübeleri nedir bu konuda?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
rüyalrında göstermişle işte daha ne istiyon kime sorcan allah sana yolu göstermiş..

bide esmalara etki aracı değilde allah rızasını kazanma amacı ile bakarsak daha faydalı olur gibi geliyor

saygılarımıarz ederim (bu sözde cok tuhafıma gidiyo) :D

 

Ya arkadaşlar bilmiyorum işte ara sıra rüyalarıma giriyo evet ama sadece bu kadar.6 aydrır ayrıyız.Lütfen acaba bu esmaları çok sık çeken ve etkilerini görenleriniz varmı?Yani okuduğunuz kişiyi sizleri nasıl etkiliyo?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben esmalari cok severim

bazi günler olmustu eve gidimde aksam olsa bende esma okusam diye düsünürdüm

ben burda okumustum birisi yazmisti

Ya Allah Ya Ilah Ya Rab diye

bunu okudugumda icimden aglamak geliodu gözlerim sulaniyodu

cok güzel istersen sende bu esmayi oku

insanin icindeki Allah sevgisi büyüyoo :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Hıdırellez Günü Dilekler Deneyimler

   Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi hıdırellez geldi çattı. Yaptığınız ve olduğuna inandığınız dilek ritüellerini öğrenmek istiyorum, çok bilinen gül ağacı altına dilek gömme işlemini biliyorum bir tek. Benim oturduğum çevrede malesef gül ağacı yok denize dilekleri atayım desem malesef o da yok dolayısıyla başka bildiğiniz yaptığınız güzel dilek uygulaması varsa yazar mısınız inşaAllah hem ben hem de okuyanlar yararlansın. Şimdiden teşekkür ederim :)

   , Yer: Dilek Duaları

  • Esmaül Hüsna İle İlgili Tüm Celp Muhabbet Uygulamaları Paylaşım Alanı

   tam anlamadim ben bunu, simdi ya rahman yazcaz bide azam yazcaz ve sevdigimizin adini hepsini harf harf kescekmiyiz? ve dua okuduktan sonra o kagitlari ne yapcaz?

   , Yer: Havas & Hüddam Soru ve Yardım

  • Dilekler İçin Muhammed Suresi

   Arkadaşlar gulcan1970 arkadaşımızın hocası dilekler için bir uygulama önermiş   Konuyu sizler için açmak istedik.İnşallah hayrını gören olur...   Muhammed süresini Perşembe gecesi yani bu akşam okunuyor.. her ayetin sonunda salavat çekiyorsunuz ve dileğinizi söylüyorsunuz tekrar besmele çekerek kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.. tüm sure o şekilde okunuyor bitene kadar...   yani bir ayet+bir salavat+dileğiniz şeklinde bitecek.....   Arkadaşımıza Dileğin olana kadar yapabılırsın,cok

   , Yer: Dilek Duaları

  • Esmaül Hüsna Nedir

   Esmaül Hüsna nedir? Esmaül Hüsna kelime anlamı itibari ile en güzel isimler demektir. Bu isimler ise Kuran’ı Kerim’de veya hadis-i şeriflerde Allah’ı tanımlayan, O’na ait olan sıfatlar ve isimlerin bütünüdür. Esmaül Hüsnanın etkilerini evrende ne şekilde görüyoruz?   Esmalar yaratıcı Rabb’in sıfatları olduğu için evrenin her zerresinde esmaları tezahür edebiliriz. Zira Yaratıcı, yaratımları esnasında tıpkı bir sanatkarın sanatının esaslarını eserine aktarması gibi sıfatlarını tecelli e

   , Yer: Havas & Hüddam

  • 16641 Ya Latif (Bütün Dilekler için)

   Beynel-İslam tecrübe edilen meşhur dualardan biriside 16641 kere Ya Latıyf ismi şerifini okumaktır.   1-Rızık için okunuyorsa her 129 da bir kere:   Allahü latıyfün bi ibadihi yerzüku men yeşaü ve hüvel kaviyyül azıyz(sura süresi ayet 19) okunur.   Allahümme inni eselükeen terzukni rizkan vasian tayyiben min ğayri ta'bin ve la nesabin inneke ala külli şeyin kadir.     2-herhangi bir muradın husulu için okunuyorsa her 129 da bir kere:   Ela yalemu men haleka ve hüvel letıyfül habir(mül

   , Yer: Havas & Hüddam

×
×
 • Yeni Oluştur...