Jump to content

2017 İlkbahar - Yaz Gözlük Trendleri...


Renan

Önerilen Mesajlar

2017 İlkbahar - Yaz gözlük trendleri

 

2017 ilkbahar–yaz gözlükleri trendsetterların beğenisine sunuldu bile. Önümüzdeki yazın koleksiyonlarında çok havalı ve çok kullanışlı bir görünüm vaat ediyor.

 

1043207_620x360.jpg

 

Büyük çerçeveler, hafiflik, kristal detaylar, western etkisi, hat sanatından ilham alan ayrıntılar, nakış işleme, 3D renk efektleri, Swarovski şıklığı, mat ve neon etkisiyle 2017 ilkbahar-yaz gözlük trendleri çok renkli. Gözlerimizi güneşten korumanın ötesinde, güneş gözlüklerimiz artık yaz-kış kullandığımız, kıyafetlerimizin en önemli tamamlayıcıları...

 

2017’de gözlükler iddialı, hafif ve günlük kullanımda şıklık yaratacak özellikte... Her markanın imzası haline gelen detayları elbette tasarımlara yansıyor ama ötesinde hafiflik vaat ediyor. Düz lenslerin olduğu koleksiyonlarda adeta tek başına bir aksesuvar olarak tamamlayıcınız olacak şık kristallerle bezenmiş modeller, sezonu renklendirecek ve kıyafetlerinizi tamamlayacak...

 

Kristal şıklığı

 

Yaz büyük çerçeveli gözlüklerin hâkimiyetinde. Kimisi kristal taşlarla süslenmiş. İkonik kalp motifini yuvarlak hatlarla kullanan Miu Miu, 3 kat lensin birleştirilerek tasarlandığı ve soft renklerin kullanıldığı bu modeliyle romantik bir şıklık sunuyor. Öte yandan kalın volümler ve taş süslemelerle dikkat çeken cat-eye formundaki modelleri de sezonun iddialı modelleri arasında yer alıyor.

 

1043207_5a3a24d17ed2dbed66fd6f4c9d5e9c8e.jpg

 

Western şıklığı

 

Bu sezon western filmleri de gözlüklere ilham veriyor. Asetat ve yuvarlak malzemeden üretilen yuvarlak çerçeveli Sicilian Western serisi, Dolce & Gabbana’nın en iddialı modellerinden biri. Sicilya danteli üzerine, kristallerle bezenmiş gül goncalarından oluşan Flower Lace serisi de sezonun dikkat çeken gözlüklerinden olacağa benziyor.

 

Hat sanatıyla süslü

 

Gözlükte el yapımı modası çok revaçta. Yüz ve göz yapınıza uygun olduğunda kendi modanızı yaratabilmenize olanak sağlayan el yapımı gözlükler, İtalyan şıklığıyla buluşuyor. Geleneksel el sanatlarından olan hat sanatından alıyor ilhamını. Hafif ve şık çerçeveler, hat sanatına gönderme yapan ince detaylar, zevk sahibi beylere hitap ediyor.

 

Mükemm el görüş önemli

 

Gözlükler artık üstün tasarımlarıyla kullanım alanlarımızı genişletiyor. Gözlüklerin ortak noktası, hafiflik ve mükemmel görüş kalitesi.

 

Nakış işlemeler

 

Feminen bir profil, süslemelerde zenginlik, retro detaylar ve modern dokunuşlar yeni sezonda pek çok koleksiyonda yer alıyor. Geniş kıvrımlı siluetler, metal detaylarla vurgulanırken, kalın volümler ve değerli nakış işlemeler gözlük saplarını renklendiriyor.

1043207_5f0ce4b2797098db082b3d08013f5c72.jpg

 

 

Swarovski şıklığı

 

3D renk efektleri ve sofistike süsleme detayları da sezonun yenilikçi trendlerinden. Üçlü avangart köprüler, ince metal çerçeveler, Bond süsleme detaylar, kozmopolit kadınların renkli ruhunu yansıtıyor. Ayrıca kendini özel hissetmek isteyen kadınları Swarovski kristalleriyle süslenen klasik tasarımlar bekliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...