Jump to content

Sizi Arayıp Soran Size Hoşgeldin Diyen Sanal Sevgili Karşınızda!..


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sizi Arayıp Soran Size Hoşgeldin Diyen Sanal Sevgili Karşınızda!

 

sizi-arayip-soran-size-hosgeldin-diyen-sanal-sevgili-karsinizda-1482148162.jpg

 

Yalnız bekar erkekler için dizayn edilmiş anime karakteri Azuma Hikari, büyük bir ilgi görüyor.

 

Echo akıllı ev asistanı milyonlarca satıldıktan sonra Japon firmalar da çalışmalara başladı. Sanal robot ile bir sanal sevgili tasarladılar. Anime karakterine benzeyen bu sanal sevgili kızımızın adı Azuma Hikari!

 

Azuma, sizinle sohbet ediyor, siz dışardayken size mesaj atıyor ve sesli arama yapabiliyor. Gayet ilgili güzel dilli olan bu sanal sevgili robotumuz 5 kilo ağırlığında olup şuan için Android ve iOS cihazlara destek veriyor. Git gide sanallaşan hayatımızın bir parçası olmak isteyen sanal sevgili dışardan bakıldığında görüntü itibariyle birazcık ürpertici görünüyor ancak gün içerisinde yalnızlığınızı paylaştığı için vazgeçemeyeceksiniz.

 

Tanıtım reklamında da görüldüğü gibi gerçek bir insan gibi gbi yalnız bırakmıyor her yerde yanınızda olmaya çalışıyor. 18'li yaşlarda olan bu kızımız pek bir minnoş. Bu nedenle 4 yaşındaki çocuk zekası belirtileri gösteriyor. Abartılı sevinç gösterileri dışında cihaz içinde zaman zaman zıplıyor sahibiyle iletişim kuruyor. Japonya ve ABD'da satılan anime hologram cihazı zamanla daha geniş özelliklere sahip olacak.

 

Sanal sevgili asistanımızla mesajlaşıyoruz. Bazen eve erken gelmemiz konusunda bile uyarı yapıyor. Sanal sevgili asistanı Azuma, ilk açılığında sevgi sözcükleriyle karşılıyor. HD çözünürlüğe sahip olan sanal asistanın fiyatı ise 2700 dolar olup ön siparişte bir hayli firmayı mutlu etmiş.

 

Dilerseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek yalnız erkekler için hazırlanmış özel sanal arkadaşı daha yakından tanıyabilirsiniz..

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...