Jump to content

Kedinizin Sizi Sevdiğini Anlatan 8 Hareket...


Renan

Önerilen Mesajlar

Kedinizin Sizi Sevdiğini Anlatan 8 Hareket

 

kediler.png

 

Başını bacaklarınıza sürmesi

Kediler sahip oldukları koku bezleri kendi yanakları, kafaları başta olmak üzere vücutlarının belirli bölgelerinde yoğunlaşmıştır. Kediniz size başıyla sürtünürse size kokusuyla işaretler ve aileden biri olduğunuzu ilan eder. Bu koku kedi için konfor ve aşinalık kaynağıdır.

 

Bakım seansları

Kedilerin topraklarını işaretlemek için kokularını yaymalarının başka bir yoludur. Birden fazla kediniz varsa, bunları birbirlerini yalayarak temizlik yaparlar. Sizinle birlikte olmak için ortak bir kokuya sahip olurlar.

 

Gözlerini kısıp size bakıyorsa

Kediniz size baktığında gözlerini yavaşça kısıyorsa buna “kedi öpücüğü” denir. Bu bakışların bir başka yorumu ise kediniz size “sana karşı savunmasızım, sana tam anlamıyla güveniyorum” demektir.

 

Göbeğin ortaya çıkması

Kedilerin, rahat ve huzurlu olduğunun bir başka göstergesi de karın kısımlarını açarak yatmalarıdır. Karın bölgesi açık yatıyorsa “sana güveniyorum, huzurluyum ve mutluyum” anlamına gelir.

 

Yoğurma

Kedinizin kucağınıza gelip sizi yoğurmaya başlaması rahat oldukları anlamına gelir. Kedi yavruları bu hareketi annelerinden süt emerken memedeki akışı kolaylaştırmak için yaparlar. Büyüdüklerinde size yapmaları mutlu oldukları anlamına gelir.

 

Kediniz sizi takip ediyorsa

Kediniz evinizde nereye giderseniz gidin sizi takip edip, size çok yakın mesafede durmak istiyorsa bu sizi sevdiğini gösterir. Kediler sevdikleri insanlara yakın olma ihtiyacı duyarlar.

 

Kuyruk pozisyonu

Kedinizin kuyruğu onun nasıl bir ruh hali içinde olduğunu gösterir. Düz havada tutulan kuyruk “kedinizin sizi görmekten dolayı mutlu olduğu” anlamına gelir. Uzmanlar, kedilerin sevgilerini anlatmanın en net yolunun bu olduğunu belirtiyorlar.

 

Hırıltı

Kediniz kucağınızda veya bacaklarınıza sürtünürken hırıltı çıkarıyorsa sevgi dolu ve mutlu olduğunun göstergesidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу
Renan, 1 dakika önce yazdı:

Kubilay, sokakta sahiplenilmeyi bekleyen o kadar çok kedi var ki, bir tanesini alabilirsin. Yıllardır kedi kedi deyip duruyorduk. Nihayet bu sene bir kedimiz oldu. İnanılmaz bir şey. Keşke daha önce alsaymışız...:)

Ablam benim sorunum babamla. Evde kedi olmaz, sağa sola pisler diyor. Yahu kum var ona yapıyor diyorum. Yok ona güven olur mu diye karşılık veriyor. Kedi alamadığım için kuş aldım -daha doğrusu kuşlar- fakat benim değer verdiğim bir şeye evdekiler aynı değeri vermeyince kuş da uçup gidiyor. Babamda Karadeniz inadı, annemin de aklı bir karış havada olduğu müddetçe ben eve hayvan sokamam ne yazık ki. 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу, 24 dakika önce yazdı:

Ablam benim sorunum babamla. Evde kedi olmaz, sağa sola pisler diyor. Yahu kum var ona yapıyor diyorum. Yok ona güven olur mu diye karşılık veriyor. Kedi alamadığım için kuş aldım -daha doğrusu kuşlar- fakat benim değer verdiğim bir şeye evdekiler aynı değeri vermeyince kuş da uçup gidiyor. Babamda Karadeniz inadı, annemin de aklı bir karış havada olduğu müddetçe ben eve hayvan sokamam ne yazık ki. 

 

 

Bahcede besleyebilirsin ki

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Dinlediğinizde Sizi En Çok Etkileyen Şarkı?

   senden uzakta hep birşeyler eksik, gönlümde derman yok inan bir nefeslik ne bir avuntu nede biraz ümit ne yaptım sana nedir bu sessizlik içimde birşey kopuyor sen gelinde aklıma yerime sevemem geriye dönemem olmuyor denedim yinede yerine sevemedim herşeyim...

   , Yer: Forum Oyunları

  • Sevdiğini Kendine Bağlamak için Yapılcak Kuvvetli Bir Terkib

   Arabi Ayin Ilk Cuma Günü 25 Cm Kiriş Alinir Sirkeye Batirilir Tenha Bir Mekanda üzerine Okunmaya Başlanir 7 Düğüm Atilir 1.düğümde:ma Ağna Anni Maliyeh 2.düğümde:heleke Anni Sultaniyeh 3.dügümde:huzuhu Fe Gulluhu Sümmel Cehiyme Sallahü 4.düğümde:izessemaün şakkat 5.düğümde Ve Ezinet Lirabbüha Hukkat 6.düğümde:ahiyyen şerahiyyen 7.düğümde:kevser Suresi Okunur Düğümler Bitince :ya Rabbi Falan Bin Falanin Aklini Fikrini 366. Damarlarini Muhabbetle Kendi üzerime Bağladim ,biran Bensiz Duram

   , Yer: Büyü

  • 7 Sülalesi Sizi Sevsin

   بسم الله الرحمن الرحيم أو من كا ن ميتا فأ حييناه و جعلنا له نو ر ايمشي به في النا س ق ل مو س جئتم به السحر إن الله سيبطله إن الله لأ يصلح عمل المفسد ين*والقيت ۵۴۷*عليك ۱۳۰ محبة ۶۵۰ مني*وكان عند الله و جيها*لوأنفقت ما في الأرض جميعا ما ألفت بين قلو بهم *وإنه لحب الخير لشد يد* ولكن الله ألف بينهم إنه عز يز حكيم*فلمارأينه أكبر نه ۰ فلما ر أ ينه أكبر نه۰ فلما ر أينه أكبر نه*عسى الله أن يجعل بينكم و بين الذين عاد يتم منهم مودّة والله قد ير والله غفر رحيم*وأّلف قلوب العالمين جميعها علي وأعطني لقبل بشل

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir-Uyumasın Sizi Düşünsün

   Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir.Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır.Uyku uyuyamaz.Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar.Onu görmek, ona kavuşmak ister.Okunacak esmalar:   Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan

   , Yer: Büyü

  • Sizi En Çok Ne Kızdırır?

   Sizi En Çok Ne Kızdırır?

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...