Jump to content

Bacaklarınızı İnce ve Uzun Göstermenin Püf Noktaları...


Renan

Önerilen Mesajlar

Bacaklarınızı İnce ve Uzun Göstermenin Püf Noktaları

 

bacaklari-uzun-gostermek-icin.jpg

 

Eğer minyon veya ortalama uzunlukta bir kadın iseniz bacaklarınızın uzun ve ince görünmesi için bazı ipuçlarını bilmeniz gerekir. Genetik değişiklik yapamazsınız ama bacaklarınızı uzun ve seksi göstermek için kullanabileceğiniz bazı hileler bulunuyor. Etek boyu, bel ve ayakkabı konusunda akıllı seçimler yaparak istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün.

 

- Pantolonu veya çorap ile ayakkabıyı eşleştirin. Örneğin, siyah topuklu ayakkabı ile siyah çorap giymeyi deneyin. Böylece bakıldığında ayakla bacak bir bütünlük oluşturacak.

 

- Çizme veya ayakkabı ile aynı renk aralığında pantolon seçin. Eğer renkleri tam olarak eşleştiremiyorsanız, kesintisiz bir çizgi oluşturmak için mümkün olduğunca yakın renkleri seçin. Örneğin, sevdiğiniz siyah çizmelerin içine koyu renk kotu sokabilirsiniz.

 

- Tek renkli giysiler giyin. Ayakkabı ile çorap rengini eşleştirmek gibi giysi ile ile ayakkabı eşleştirmek yani tek bir renk giymek sizin bacaklarınızın ötesinde vücudunuzu uzun göstermeye yarayacaktır.

 

- Koyu renklerle bacaklarınızı örtün. Siyah ve diğer koyu renk tonlar sizin bacaklarınızı olduğundan daha ince gösterecektir.

 

- Ten rengi ayakkabılar seçin. Böylece ayağınızın teniyle bütünleşeceği için ayağın nerede başladığı ve bittiği çok farkedilmeyecektir. Bu da bacağınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

 

- Dikey çizgili pantolonlar giyin. Dikey çizgiler giyildiği bölgeyi daha uzun gösterir.

 

- Etek veya elbise giydiğiniz zaman tercihiniz kalem veya A-line etek olmalıdır.

 

- Etek boyu uzun elbise veya etek yerine mini etek veya elbiseyi tercih edin. Böylece bacaklarınızın görünen bölümü daha fazla olacak ve topuklu ayakkabı ile birleştiğinde daha uzun görünecektir.

 

- Asimetrik etek boyu deneyin. Göz pürüzsüz bir şekilde aşağıya doğru hareket ettiğinde asimetrik etek boyu bacak uzunluğunuzu arttıracaktır.

 

- Kesinlikle yerleri süpüren bir etek boyu veya pantolon giymeyin. Bu bacaklarınızı olduğundan daha kısa göstermekten başka bir işe yaramayacaktır.

 

- Şort ve kapri pantolon giyin. Şort herhangi bir gardıropta bir zorunluluktur. Şortlar da kısa etekler gibi bacaklarınızı uzun ve seksi gösterecektir.

 

- Yüksek belli pantolon ve etek giyin. Gözün taraması sırasında beli de bacak bölümüne ilave edecektir ve bacaklarınız olduğundan daha uzun görünecektir.

 

- Kemerin içine gömeliğinizi sokun. Bu da belinizin yukarıya çekecek ve bacak kısmınıza ilave edecektir. Gömleği belinize sokmak gövdeyi kısa, bacakları uzun gösterir.

 

- Düşük bel pantolondan kaçının. Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı ne kadar uzatırsa, düşük beller de bacak boyunuzu kısaltır.

 

- Hiçbir zaman bilekten bağlı ayakkabıları tercih etmeyin. Etekle bot giymeyin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...