Jump to content

ÖSYM'den KPSS Adaylarına 09.45 Uyarısı


Önerilen Mesajlar

ÖSYM'den KPSS adaylarına 09.45 uyarısı

 

KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'na girecek adayların, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işleminin tamamlanacağı uyarısında bulundu

Perşembe, 11 Mayıs 2017

 

 

 

8311678.jpg

 

 

 

ÖSYM, 21 Mayıs'ta saat 10.00'da başlayacak 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı'nın Genel Yetenek-Genel Kültür oturumu ile aynı gün saat 14.30'da başlayacak Eğitim Bilimleri oturumu için adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığını açıkladı.

 

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesini T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14.30'dan itibaren edinebilecek.

 

SAAT UYARISINA DİKKAT!

 

Genel Yetenek-Genel Kültür oturumunun saat 10.00'da başlamasından dolayı sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işlemlerinin tamamlanacağı ve saat 09.45'ten sonra adayların sınav binalarına alınmayacağı uyarısında bulunuldu.

 

Eğitim bilimleri oturumu için de 14.15'ten sonra adayların sınav binalarına alınmayacağı belirtildi.

 

Kaynak: ÖSYM'den KPSS adaylarına 09.45 uyarısı

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Benzer Konular

    • Uzmanlardan Bahar Depresyonu Uyarısı...

      Uzmanlardan bahar depresyonu uyarısı   Gaziantep Zirve Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Dr. Gülümser Sertbaş, mevsimsel değişikliğin psikolojik sorunlara yol açabileceğini ifade etti, bahar depresyonuna karşı dikkatli olunması önerisinde bulundu.   Bahar yorgunluğunun sıklıkla bahar depresyonunun bir parçası olarak insanın karşısına çıktığını dile getiren Sertbaş, "Bahar depresyonu bir duygu-durum bozukluğudur, mevsimsel özellikler taşıyan bir depresyondur. Strese

      , Yer: Ruh Sağlığı

×
×
  • Yeni Oluştur...