Jump to content

Öldüğü Açıklandıktan Sonra Uyananlar...


Renan

Önerilen Mesajlar

Öldüğü açıklandıktan sonra uyananlar

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349402.Jpeg

Morgda 3 gün geçirdikten sonra uyanan yaşlı kadın

 

Doktorlar Lyudmila Steblitskaya'nın ölümünü 2 kez ilan etti ancak ikisinde de hayata geri döndü. Üstelik bunlardan bir tanesinde otopsiye dakikalar kalmıştı. 61 yaşındaki Rus kadın, buz gibi morgda 3 gün geçirdikten sonra uyanarak doktorları, ailesini ve arkadaşlarını korkuttu.

 

Steblitskaya kendisine ne olduğunu hatırlamıyor. Sadece hastanede olduğunu ve morgda uyandığını hatırlıyor.

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349396.Jpeg

Öldükten 6 gün sonra mutfakta öğle yemeği hazırlayan büyükanne

 

95 yaşındaki Li Xiufeng yatak odasında "ölü" bulunduktan sonra cenazesi ayarlanana kadar evde tutuluyordu. 6. gün doktorların açıklamasına göre "yapay ölüm"den uyandı ve tabutundan çıktı.

 

Cenazesinden bir gün sonra eve gelen akrabaları ve arkadaşları tabutun boş olduğunu fark etti. Bütün eve baktıktan sonra Xiufeng'i mutfakta yemek yaparken buldular. Yaşlı kadın köylülerine, "çok fazla uyudum. Uyandığımda karnım çok açtı. Yiyecek bir şeyler hazırlamak istedim" dedi.

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349400.Jpeg

Kızı morgda veda ederken nefes almaya başlayan anne

 

Brezilya'da 60 yaşındaki bir kadın akciğer enfeksiyonundan öldükten sonra plastik bir poşete sarılıp morg çekmecesine koyuldu. Acılı kızı Rosangela Celestrino annesine son bir kez sarılıp veda etmek için morga geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Annesi nefes alıyordu.

 

Doktorlar ilk başta şaka yaptığını zannetti ancak incelediklerinde kadının hayatta olduğunu anladılar. Morgdan çıkarılan kadın acilen yoğun bakıma alındı.

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349399.Jpeg

Öldüğü söylendikten 12 saat sonra morgda ağlarken bulunan bebek

 

Luz Milagros Veron ismi "Mucize Işığı" anlamına geliyor. Luz Milagros gerçekten mucizevi bir doğumla dünyaya geldi. Doktorlar 3 ay erken doğan bebeğin hiçbir yaşam belirtisi göstermediğini söyledi. Morga gönderilen bebek 12 saat sonra kilitli tabutun içinde ağlamaya başladı. Vücudu buz gibi soğuktu ancak hayattaydı.

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349401.Jpeg

Tabutunda doğrulup su istedikten sonra tekrar yatan çocuk

 

Brezilya'da bir internet sitesinin haberine göre Kelvin Santos zatürreden hayatını kaybetti. Cesedi plastik bir poşet içinde ailesine teslim edildi. Açık bir tabut içinde cenaze törenini bekleyen Kelvin bir anda kalktı ve "baba, su verir misin?" dedi. Herkes bir anda çığlık atmaya başladı, kimse gözlerine inanamıyordu.

 

Aile oğlullarının mucizevi bir şekilde hayata döndüğünü sanıyordu ancak küçük çocuk tekrar yerine yattı ve bir daha uyanmadı. Doktorlar inceledikten sonra Kelvin'in hiçbir yaşam belirtisi göstermediğini söyledi. Ailesi tekrar uyanabilir umuduyla cenazeyi bir süre erteledi.

 

oldugu-aciklandiktan-sonra-uyananlar-9349398.Jpeg

Astım krizinden sonra morgda yardım çığlıkları atan adam

 

Güney Afrikalı bir adam ailesine ölüm haberi verildikten bir gün sonra morgda uyandı. Astım krizinden ölen adam morgda kilitli bir bölmeye konuldu. Birkaç saat sonra morg çalışanları birinin yardım istediğini duyunca bir hayalet olduğunu sandılar.

 

Morg sahibi yaptığı açıklamada, "çok korkmuştum ancak çalışanlarıma bunu belli edemezdim." diye konuştu. Hemen polisi aradı. Adam soğutucudan çıkarıldığında bembeyazdı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...