Jump to content

Bu Estetikler Erkekler İçin...


Renan

Önerilen Mesajlar

Bu estetikler erkekler için

 

bu-estetikler-erkekler-icin-9357343.Jpeg

 

Estetik cerrahinin günden güne ivme kazanan yükselişi, erkeklere özel estetik vücut planlamasının yapılmasına da vesile oluyor. Op. Dr. Bülent Cihantimur, jinekomasti ve karın kası estetiği hakkında bilgiler verdi.

 

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, erkeklerdeki meme büyümesine bağlı olarak gelişen sorunu Jinekomasti operasyonlarıyla çözdüklerini açıkladı.

 

Jinekomasti operasyonu artık çok kolay

Op. Dr. Bülent Cihantimur , “ meme büyüklüğü sorunu yaşayan erkek hastalarımıza eskiden, bu alandaki tüm dokunun çıkarılması işlemi yapılırdı ve bu da çökmelere ve estetik dışı görüntülere sebep olurdu. Fakat artık jinekomasti operasyonlarında noktasal girişlerle, içerideki yağı eritip, dışarıya alıyoruz. Eğer memede kistik bir doku varsa, minimal kesintilerle çıkarılabiliyor. İz kalmadığı gibi hastamız hemen ertesi gün sosyal hayatına dönüş yapabiliyor” açıklamasında bulundu.

 

Baklava karın kasına kavuşmak mümkün

Baklava karın olarak da anılan karın kası estetiği, liposculpture tekniği kullanılarak yapılıyor diyen Cihantimur “ mevcut kasların kıvrım yerleri üzerindeki yağ tabakasına işlem yapıyor ve bu alanı inceltiyoruz. Bu, kasların belirgin hale gelmesi sağlanıyor ve baklava gibi dilimler oluşturuyor. Eğer karın bölgesinde yağlanma oranı fazla ise, yüzeysel yağın bir bölümü alındıktan sonra yine aynı şekilde kıvrım yerlerine karın kası tasarımı gerçekleştiriyoruz” ifadesinde bulundu.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...