Jump to content

Bakır Rengi Nasıl Kombinlenir?..


Renan

Önerilen Mesajlar

Bakır Rengi Nasıl Kombinlenir?

image.png.51abab6dc00e4b2370761c3555a6c38f.png

Son yıllarda en moda renklerden biri bakır rengidir. Kahve tonları, kırmızı ve yaldız renklerinin birleşiminden oluşan bir renktir. Özellikle kadınların saçlarına uygulamayı seçtiği bu renk pek çok kıyafet ve aksesuarlarla da tercih edilir. Bakır renginin en çok yakıştığı renk altın sarısıdır. Bunun yanında siyah, haki yeşili, krem ve kot renkleri ile de uyumlu bir renktir.

Tek parça kıyafetlerde bakır rengi rahatlıkla tercih edilebilir. Bakır rengi uzun bir elbisenin üzerine altın sarısı pullar ya da altın sarısı bir kuşak kullanılabilir. Bu kombin bakır rengi klasik bir ayakkabı ve altın sarısı bir çanta ile tamamlanabilir. Bakır rengi kumaş kalın askılı mini bir tulum üzerine siyah deri detayları çok şık durur. Altına siyah kısa bez ayakkabılar tercih edilebilir. Krem rengi abiyelere bakır rengi dantel detaylar kullanılabilir.

Bakır rengi üst parçalarda kullanılmak istenildiğinde krem, siyah, beyaz ve haki yeşili ile kombinlenebilir. Bakır rengi bir kazağın altında dar koyu renk jean pantolonlar tercih edilebilir. Siyah bot ve sırt çantası ile tamamlanabilir. Yine bakır rengi bir bluzun altına krem rengi etek giyilebilir. Altına krem rengi bir ayakkabı ya da ten rengi bir ayakkabı seçilebilir. Gömleklerde bakır rengi haki kumaş pantolonlarla, jean pantolonlarla, siyah kalem ya da evaze eteklerle kombinlenebilir. Şifon bakır rengi bir gömlek altına siyah diz altında kalem etek, siyah stiletto ve altın sarısı çantalarla kombinlenebilir.

Bakır rengi pantolon ve eteklerde kullanılabilir. Bakır pantolon üzerine krem rengi kısa bir kazak tercih edilebilir. Bakır rengi kısa eteklerin üzerine siyah askılı bluzler, uzun eteklerin üzerine altın sarısının hakim olduğu gömleek ya da bluzler tercih edilebilir.

Kaban olarak bakır rengi  kullanışlı olacaktır. Her kombinin üzerine tercih edilebilir. Pudra pembe bir kazak altına siyah bir pantolon ve siyah botlarla beraber bakır rengi kabanlar seçilebilir.

Aksesuar olarak küpe ve bilekliklerde sıkça kullanılan bir renktir. Kalın bakır rengi bir bileklik siyah elbiselerle çok şık durur. Kemer ya da kuşaklarda kullanılan bakır rengi, haki yeşili elbiselerde, krem rengi eteklerde, buz mavisi tuniklerde şık duracaktır. Bakır rengi çantalar ile de kombin tamamlanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...