Jump to content

Bahçıvan Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?..


Renan

Önerilen Mesajlar

Bahçıvan Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

image.png.58276170870a295d29af8a4484bfb1eb.png

Rahatlıkla birlikte spor bir şıklığı hedefleyenlerin gözdesi bahçıvan pantolonlar vücut kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. Yaz-kış severek kullanacağınız, renk alternatifi bol bu pantolonlarla bakışları üzerinize toplamak oldukça kolaydır.

Bahçıvan Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Bahçıvan model pantolonlarla yapılabilecek ilk kombin içine giyilen beyaz tişörtlerle olandır. Göbeği açıkta bırakan beyaz bir büstiyer de oldukça şık durur. Bahsedilen kombin olabildiğince özgür ruhlu, spor bir tarzdır ve altına açık renkli (hatta sadece beyaz) spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Çanta tercihinde ise çok büyük olmayan sırt çantaları idealdir. Aksesuar olarak büyük kadranlı bir saat yeterlidir.

Daha serin günlerde balıkçı yaka kazaklar bu kombini tamamlamaya adaydır. Balıkçı kazaklarda kullanılacak her renk bahçıvan pantolonun tamamlayıcısı olabilir. Bordolar, bebe mavileri, pudralar hepsi güzel bir kombine aday renklerdir. Soğuk günler için bahçıvan pantolonların altına ayakkabı tercihi kısa botlar olmalıdır. Sadece kahverengi ve siyahla sınırlı kalmamak, aksine renkli botlar kullanmak bahçıvan tarzı pantolonu hareketlendirmeye yardımcı olur.

Ekose gömlekler de bahçıvan pantolonlara renk katar. Özellikle oduncu gömlek denen kareli ve kalın kumaş gömleklerin her renk tonu bu pantolonların içine yakışır.

Son dönemlerde kumaş özellikli bahçıvan pantolonlar da yükseliştedir. Yaz aylarında canlı renklerle şenlenen bahçıvan pantolonlar kış aylarında lacivert, haki, siyah gibi koyu renklerle öne çıkar. Farklı renklerdeki bahçıvan pantolonlar sıcak havalarda zıt renkli basic tişörtlerle uyum yakalarken soğuk havalarda balıkçı kazaklarla kombin tamamlanabilir. Bu kazakların vücudu saran özellikte olması önemli bir ayrıntıdır. Balıkçı kazaklar yerine düz renkli gömlekler de tercih edilebilir. Kumaş bahçıvan pantolonun altına spor babetler, converse modeldeki ayakkabılar ve kolej tipi ayakkabılar kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...