Jump to content

Yatak Odası Dekorasyonunda Yapılmaması Gereken Hatalar...


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yatak Odası Dekorasyonunda Yapılmaması Gereken Hatalar

yatak-odasi

Yatak odaları kutsal mekanlardır. büyüklüğü ne olursa olsun, nasıl dökeşmiş olursa olsun, yatak odasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu yazımızda sizlere yatak odalarında yapılmaması gereken dekorasyon hatalarını ele aldık.

Yanlış boyutta kilimler

Yatak odanızda kullandığınız halı ve kilimlerin doğru boyutta olması çok önemlidir. İhtiyacınız olduğu anda halı veya kilime basmalısınız. Bunun için halı veya kilim ne küçük ne de büyük olmamalıdır.

Dağınık bir masa

2

Özellikel ev -ofis olarak evinizde çalışıyorsanız bunu yapmak biraz zor olabilir. Ama yatak odasındaki masa her zaman düzenli olmalıdır. Zihninizin dinlenmesi için bu şarttır.

Kalabalık bir dolap

1

Uzun bir haftadan sonra dolapların için kasırga görmüş gibi olur. Yatak odanızda bulunan dolaplarınız her zaman düzenli olmalıdır.

Çerçevesiz posterler

4

Çerçevesiz posterler yatak odanıza üniversite yurdu havası verir. Yurt odası için doğru olabilir ama artık yatak odanızda sanatı yükseltmeniz gerekir.

Kirli çamaşırları tutmayın

5

Evinize aniden bir arkadaşınızı veya sevgilinizi davet etmek zorunda kalabilirsiniz. Yatak odanızda hiçbir zaman kirli çamaşırlar ve giyilmiş ayakkabıları bulundurmayın.

Çok fazla kordon olmasın

6

Yatak odasında bulunmaması gereken malzemelerin başında kordonlar bulunuyor. Çok fazla ve uzun kordon kullanmamaya özen gösterin.

Kitap ve dergi yığınları

7

Odanızda favori dergilerin bulunması tabiki hoştur. Ama dergi ve gazeteleri biriktirmek, yatak odasını dağınık gösterir.

Eski çicekleri tutmayın

8

Yatak odasında taze bir gül hoş bir hava verir. Ama çicekleri bir kaç gün içinde yatak odasından çıkarın. Çünkü odaya kötü koku verebilir.

Uyumlu yastıklar kullanın

9

Yatak odasında, renkli ve kabarık yastıklar keyifli ve eğlencelidir. Ancak yastık kılıflarının temiz, lekesiz olmasına dikkat edin. Yastıkların mümkün olduğunca birbirleriyle uyum içinde olması önemlidir.

Doldurulmuş hayvanlar

10

Çocukluğunuzdan bu yana sevdiğiniz hayvanları saklıyor olabilirsiniz ama yatak odasında bu pelüş doldurulmuş hayvanları bulundurmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya abla en güzeli yatağın karşısında bir ekranın olması Pc yada Tv farketmez. Yılların verdiği alışkanlık uyıyamıyorum illaki ekran olacak. 

Diğerleri ise kiracı için önemsiz nereye ne denk gelir ise koyuluyor valla. Ev sahibi olunca farklı kiracı olunca farklı valla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...