Jump to content

Ahu Tuğba'nın Eski Sevgilisi Meriç Erkan'dan Flaş İddialar


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

кυвiŁαу

Ahu Tuğba'nın eski sevgilisi Meriç Erkan'dan flaş iddialar

Bir dönem Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına katılan ve burada kendine eş arayan Meriç Erkan, dönen dolabı bir bir anlatarak "Türk halkından özür diliyorum" dedi

 

23 Ekim 2017, Pazartesi
 
Ahu Tuğba'nın eski sevgilisi Meriç Erkan'dan flaş iddialar
 
 
Evlilik programları çıktığı ilk dönemde herkes tarafından merakla izleniyor ver takip ediliyordu. Kimi isim programın reytingini yükseltmek için kavga çıkardı. Kimi ise şekilden şekle girerek sosyal medya fenomeni oldu. Son zamanlarda iş daha da büyüdü ve dizi piyasasında oyuncu kalmamışcasına bu programlarda evlenmeye gelen kişiler oyunculuğa soyundu.

Peki bu izdivaç dünyasının gerçekleri neydi nasıl şöhret olunuyordu. İzdivaç programına katılan Meriç Erkan programdan ayrıldıktan sonra tüm gerçeği gün yüzüne döktü.

MERİÇ ERKAN HER ŞEYİ BİR BİR ANLATTI 

Geçen akşam Bakırköy'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen Ahu Tuğba'nın unutulmaz aşkı Meriç Erkan, katıldığı evlilik programına dair herkesi şoke eden itiraflarda bulundu. Meriç Erkan'ın bu itirafları adeta buz dağının sadece görünen kısmı dedirtti.

8482936.png

"YÜZDE DOKSANI KURGU" 

Esra Erol'un sunuculuğunu üstlendiği "Esra Erol'da" programına katılan ve programdan olaylı bir şekilde ayrılan Meriç Erkan, programın mutfağını gözler önüne serdi. Meriç Erkan evlilik programları adı altında oradaki gözde ve revaçta olan oyunculara haftalık para ödendiğini ve insanların evlilik programı adı altında yüzde doksanının kurgu olduğunu tamamen dizi konseptine geçmiş oyunlarla halkı kandırarak gerçekmiş edasında servis edildiğini söyledi.

"REYTİNG UĞRUNA İNSANLARI KULLANIYORLAR" 

Meriç Erkan sözlerine şu şekilde devam etti "Biz de show adamıyız evlendirilmemiz düşünüldü ilk başta ciddi bir şekilde lanse edildim. Reytinglerin düştüğü zamanlarda benden eski ekran kimliğimden esintiler istendi. Dans etmem çılgın çılgın hareketlere bürünmem söylendi. Olayın akışında bu mekanizmanın bir parçası oldum" dedi.

"EVLİLİK İHTİMALİM VARSA BİLE ORTADAN KALKTI''

Meriç Erkan, 50 yaşına geldiğini belirterek bu türlü programlarda evlilik ihtimalinin varsa bile ortadan kalktığının farkına vardığını söyledi. Bu kurgunun içerisinde yer aldığı için pişman olduğunu ve eve gidinde huzurlu uyuyamadığını belirtti.

"TÜRK HALKINDAN ÖZÜR DİLİYORUM" 

Meriç Erkan "Allah bir tövbeyi o günahı tekrarlamamak kaydıyla yaptığında seni affediyor. Ben de bu tarz programlarda asla bir daha yer almayacağıma Türk halkı önünde söz veriyorum ve Türk halkından af diliyorum. Belki bana kızacaklar ama artık kafamı bu haberden sonra yastığa rahatça koyabileceğim.. Üzüldüğüm tek şey Türk halkının Türk milletinin bu şekilde kutsal bir müessesiyi baz alarak insanların kandırılması. Oysaki içeride hakikaten evlenen çiftlerin geri plana atılıp revaçta olan ve her hafta para alan çiftlerin öne çıkarıldığı bir program yapılması ve insanların zamanını boşa tüketiyor olması. Bu örgünün içerisinde yer aldığım için çok pişmanım" şeklinde konuştu. 

8483059.jpg

''İNTİHARA KADAR GİDEN OLAYLARA SEBEP OLABİLİR''

Meriç Erkan "Üzüldüğüm bir diğer konu ise, bu programa gelen arkadaşların çoğu işsiz ve bir donanımı yok. Tam donanımı olmayan insanları sadece ekranda göstererek, ufak tefek tartışmaların içine sokarak sanki bir televizyon yıldızı halinde sunmaları onların uzun soluklu olarak bazı sorunlar yaşamalarına neden oluyor. Bu kişiler ayrıca sosyal medya profilleri üzerinden yoğun bir ilgi görmeye başlayınca ve doğal olarak takipçi sayıları da inanılmaz bir şekilde artınca kısa süre içerisinde kendilerini şöhretli ve ünlü sanmaya başlıyorlar. Program sayesinde ekranda gözükmeleri ve geçici şöhretleri bu kişileri farklı bir psikolojiye sokuyor. Kendilerini ünlü sanıp normal işlerde çalışamaz hale geliyorlar, iş beğenmiyorlar ve sonrasında da onlara olan ilginin azalmasıyla birlikte çöküntü yaşıyorlar. Kendilerinde sanatçılık oyunculuk özelliklerinin olmaması sebebiyle işssiz kalmaları, özellikle manevi yanı güçlü olmayan kişilerde ilerleyen zamanlarda bunalıma ve intihara kadar giden olaylara sebep olabiliyor" dedi.

Meriç Erkan, evlenen çiftlerin ne kadar kısa bir süre sonra ayrıldıklarına değinerek, orada evlenen insanların reyting uğruna ve ceplerine 3-5 kuruş sıkıştırılıp bir takım jestler yaparak evlendiklerini belirtti.

"KARŞI CİNSLE GÖRÜŞMEYECEKSİNİZ" 

Meriç Erkan "Bu programda her şey ilgi gören çiftler üzerinden dönüyor. Geçen sene sözleşme yapılan tipler vard, bu sene programda yer alacaklardı, bu isimler bazı tatil bölgelerinde kampa alınarak hiç bir karşı cinsle görüşmeyecekseniz siz evlilik programındasınız dediler. Ama konsept değişince bu sözleşmeli arkadaşları yeni yayın döneminde programa alamadılar. Ekrana şimdi teker teker reyting kaygısına düştükleri zamanda bu kişilerden medet umuyorlar, ama halkın çoğu uyandı tabi" şeklinde konuştu.


8483061.jpg

"HER ŞEY GERÇEK DIŞI" 

Kimseden çekinmediğini belirten Meriç Erkan, "Allah'tan korkuyorum bu dünyayı böyle kurgular ile atlatabilirim ama Allah'ın önüne çıktığımız zaman ben hesap veremeyeceğimi düşündüğüm için halkımdan özür diliyorum. Bu programların gerçekle hiç bir alakası yoktur" açıklamasında bulundu.

"ŞU ANLIK SUSUYORUM" 

Bu açıklamalarından sonra bazı kişilerin televizyon ile alakasının kesmeye çalışacağını belirten Meriç Erkan, kendisinin o programda bambaşka yerlere çevrildiğini söyledi. Meriç Erkan, sözlerine şöyle devam etti: "Eğer bundan sonra bir televizyonda programında yer alırsam eğer benim gerçek yüzümü lanse edecek bir program olmalı. Böyle bir projede onur ve gurur duyarak yer alırım."

Meriç Erkan, herkesten özür dilediğini ve anlatacak çok şeyin olduğunu ama şu anlık daha fazla detaylara girmeyeceğini açıkladı. (Ömercan Altay-Sözcü)
 
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz buna uyanalı çok olmuştu.. İzdivaç programlarının Türk televizyonlarında patlamasından önce Ahu Tuğba ve Meriç Erkan'ın yer aldığı bir şov programı vardı, programda türlü rezillikler yaşanmıştı, Meriç Erkan'ın maymunluklarına şahit olunmuştu, orada yaşananları da izleyicilere gerçek gibi yedirmeye çalışmışlardı, velhasıl saçmalamanın dibini iyice sıyırınca haliyle programı bitirmek zorunda kalmışlardı.. Akabinde şimdi de olduğu gibi Meriç Erkan açıklama yapmış, söz konusu programda yaşananların kurgu olduğunu söylemişti.. Gelinen noktada Meriç Erkan'ı gibi bir şov adamını programına dahil etmesi Esra Erol'un Türk izleyicisinin zekasıyla alay ettiğine delalet eder..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу
berresu, 18 dakika önce yazdı:

Aaaa ne kadar ne kadar şaşırdım ??. Ne kadar gerçek zannediyordum.

Ablam evlendirme programından ayrılan bir gelin adayı kendi YouTube kanalında herşeyin düzmece olduğunu söylüyor fakat iki dakika sonra yeni bir soru geliyor, "Falanca ile filanca evlenecek mi?" diye. Bazıları bu programlara kendini fazla kaptırıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 senedir tv  bakıyorum vaktim yoktu tv izlemeye,  tv bağımlısı olmamın sebebi de  Rahmetli Annemdi o bakar bizde mecbur izlerdik. Esra Erol un ailesini de bilirim öyle insanlar değillerdi,  (bilirim dediğimde 1-2 defa annesi ile konuşmuşluğumuz vardır, Annesi ben Esra Erol un annesiyim dedi bende int. araştırdım E.Erol kim diye öyle öğrenmiştim.onlar beni bilmezler.)hayat değiştiriyor insanları demek ki  Meriç ide Esra Erol da tanıdım... detaylı bilgim yoktu?B| benim için çokta tın,şimdi tv bıraktım kafamda çok rahat ne halleri varsa görsünler çünki ben öyle yapıyorum, Seda Sayanı da çok severim o başka...

Ne halim varsa onu görüyorum:)

MaşşAllah herşeyide biliyorsunuz teşekkür ederim öğreniyoruz bizde.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Meric oraya kendini gösterip para kazanmaya geldi ciddiyetinin olmadigi sifatindan belliydi.. Adam ünsüz kadinla asla evlenmez veya servetli kadina talip kesin olsaydi talip olurdu..

Siz bakmayin onlarin evlenmek istemediklerine.. locada oturanlarin cogu zengin avcilaridir..

 

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...