Jump to content

Göz Çevrenizi Yenilemek İçin Doğal Hindistan Cevizi Yağı Kremi Kullanmak...


Önerilen Mesajlar

Göz Çevrenizi Yenilemek İçin Doğal Hindistan Cevizi Yağı Kremi Kullanmak

Göz Çevrenizi Yenilemek İçin Doğal Hindistan Cevizi Yağı Kremi Kullanmak

Göz çevresindeki cilt, yüzünüzün en narin ve hassas bölgelerinden biridir. Bu aynı zamanda erken kırışıklıkların oluşumuna en yatkın alanlardan biri olduğu anlamına geliyor.

Bu alan çok miktarda yağ bezi içermez ve orada az miktarda kollajen ve elastin vardır. Bu nedenle göz çevrenizdeki cilt, diğer bölgelere göre yaşlanma belirtileri göstermek için daha büyük bir eğilime sahiptir.

Dahası, güneşe ve atmosferdeki toksinlere en çok maruz kalan alanlardan biri. Bu nedenle kusurların burada erken ortaya çıkmaya başlaması şaşırtıcı değildir.

Bu da yetmezmiş gibi, uyku eksikliği, stres, zayıf diyet ve cildinizin sağlığını etkileyen diğer alışkanlıklar gibi faktörlerden de etkilenen bir alandır.

Bununla birlikte, iyi haber; cilt hasarına karşı koymak ve kusurları görünmeden önce önlemeye yardımcı olabilecek bir dizi ürün ve tekniğin olmasıdır.

Birçok ticari seçenek, aşırı derecede pahalıdır. Şans eseri, herkesin erişebileceği %100 doğal alternatifler de var. Bu yazıda, benzersiz özellikleri sayesinde cildin gençleştirilmesi için mükemmel bir ev yapımı Hindistan cevizi yağı kremi için bir tarifi paylaşacağız.

Deneyin!

Göz çevresi için ev yapımı Hindistan cevizi yağı kremi

Hindistan cevizi yağı kremi, dünya çapında hayran kitlesi kazanmış bir üründür. Bunun nedeni cildinizin sağlık ve güzelliğini artırabileceği birçok özelliğe sahip olmasıdır.

Bu doğal ürün, ticari satış mağazalarında satılan seçeneklerden daha az el yakar. Artı, bununla ilgili en iyi şey, istenmeyen yan etkilere neden olmamasıdır.

Hindistan cevizi yağı yararları ile birlikte, aynı zamanda E vitamini yağından en iyi şekilde yararlanacağız. Bu, güçsüzlüğü ve yaşlanmayı önlemeye yardımcı olmak için derinin en derin katmanlarını besleyen antioksidan özelliklere sahip bir maddedir.

Aklınızda bir şüphe kalmadığından emin olmak istediğimiz için aşağıda en önemli özelliklerini özetledik.

Hindistan cevizi yağı

hindistan cevizi yağı

Şu an bulunan en sağlıklı doğal nemlendirici krem olduğu düşünülen Hindistan cevizi yağı, cildiniz tarafından kolaylıkla emilen uygulanışı basit bir yağdır. Cildinizin genç, nemli olmasına ve korunmasına yardımcı olur.

Orta zincirli yağ asitleri ve antioksidanlar anti-mikrobik ve mantar önleyici etkilere sahiptir. Bu, onları, enfeksiyonların riskini azaltmada güçlü bir araç haline getirir.

Hindistan cevizi yağı, hücresel yeniden yapılandırmayı teşvik ederken cildinizin doğal pH seviyesini düzenler. Yüksek oranda laurik asit içerir.

Doğal özellikleri sayesinde genç, sağlam bir cilt için gerekli olan iki maddeyi, kollajen ve elastini yeterli seviyede tutar.

Aynı zamanda, serbest radikallerin olumsuz etkilerini de azaltır. Bunlar cildin zayıflamasına ve erken kırışıklıklara neden olduğundan dolayı en kötü suçludur.

Son olarak, göz çevresindeki hassas ciltler için idealdir. Bunun nedeni derin nemlendirme sağlaması ve güneşin UV ışınlarının zararlı etkilerini azaltmasıdır.

E vitamini yağı

Son birkaç yıldır, E vitamini “yaşamın ve gençliğin vitamini” olarak bilinir. Bu, hücre yaşlanmasını hızlandıran her şeyle mücadelede etmedeki etkinliği sayesinde olmuştur.

Bu nedenle, kusurlar geliştirmiş olsa dahi, cildin kalitesini artırmak isteyen herkes için – dahili ve harici olarak- kullanımı çok önemle önerilir.

E vitamini esansiyel yağı, cildi yumuşatır ve göz çevresini nemlendirir. Buna ek olarak, gözlerin etrafındaki bazen “kaz ayakları” diye bilinen küçük çirkin kırışıklıkların gelişmesini engeller.

Bu doğal Hindistan cevizi yağı kreminin hazırlanışı

Bu doğal kremi uyguladığınız zaman en iyi sonucu elde etmek için %100 organik Hindistan cevizi yağını almanızı öneririz. Sonuçta, rafine edilmiş versiyonların besleyici kalitesi aynı olmayacaktır.

Başladığınızda, etkileri hemen görmemenin tamamen doğal olduğunun farkında olmak da iyidir. Farkı fark etmeye başlamak için onu uygulamaya devam etmeniz gerekecek.

Malzemeler

6 ½ çorba kaşığı organik Hindistan cevizi yağı (100 g)

3 kapsül E vitamini yağı

1 hava geçirmez şişe

Yapılışı

Önce, Hindistan cevizi yağını düşük sıcaklıkta ısıtın. Daha sonra, E vitamini yağının üç kapsülünü ekleyin.

Her ikisi de iyice karıştığı zaman ocaktan alın ve soğuması için birkaç dakika bekletin.

Karışımı hava geçirmez şişeye boşaltıp sertleşene kadar bekleyin.

Herhangi bir ısı kaynağından uzak, serin, gölge bir yerde saklayın.

Krem nasıl uygulanır

Az miktarda kremi elinize alın. Gözlerinizin çevresini ovmak için nazik masaj hareketleri kullanın.

Cildinizi temiz ve her türlü kozmetik ürünlerden uzak tutmayı unutmayın.

Uyumadan önce bunu her gece tekrar edin.

Denemeye hazır mısınız? Bu şaşırtıcı kremi evde hazırlayın ve paranızı çok fazla harcamaksızın cildinizi korumanın bu muhteşem yolunu keşfedin!

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • İş HayatınıN KötÜ Gitmesİ İçiN

   hindistanda artık kullanılmayan bir uyguılamadır çünkü herkez tarafından artık biliniyor bu uygulama eskiden bir oyun olarak hediye edilirdi santraç gibi ilerlemeli bir oyun 17 idi adı ama bu oyuna gizlenmiş bir büyüdür. hediye edilen kişiye birde oynaması için fildişi bir kale hediye edilirdi. kalesi her uynadığında bir kaleye geldiğinde bir olmsuzluk yaşardı. öfke para kaybı hastalık gibi.   örnektir yapsanızda bir işe yaramaz

   , Yer: Büyü

  • Düşmanı Helak Etmek için

   Bir Arabi Ayin Son çarşamba Günü Bakire Bir Kiza Hamur Yoğutturulur Ve Bunu Nohut Miktarinca Küçük Parçalara Böldürülür 1001 Tane Olacak 1001 Defa Ya Kahhar Okunur üzerine üflenir O Hamur Deneleri Güvercinlere Saçilir Kuşlar Onlari Yerken Tevekkelü Ya Birkan Bi Helaki Fülan Bin Fülan Bi Hakki Hazihil Esmaişşeriyfeti Hiyel Acel Denir Oradan Arkasina Hiç Bakmadan Uzaklaşilir .

   , Yer: Büyü

  • Sevilmeyen Düşman Olunan Bir Kişiye Zarar Verdirmek için Yapılması Gerekenler

   Bir kimsenin üzerine bela gelmesini yahut hastalığa yakalanmasını istiyorsanız o kişi için şunları yapmalısınız.Cumartesi gününe girilen ilk saatlerde Cumartesi günü ayın son günlerine denk gelirse daha etkili olacaktır.Bir kurşun levha almalı ve bu kurşun levhanın üzerine dar yazmalıdır.Daha sonra bu levha üzerindeki yazıya bakışlar sabitlenerek 110 defa arka arkaya dar denir.Sonra zarar görmesi istenen kişinin zarar görmesi için dua edilir . Yine bu levhanın kişinin evinin ya da iş yerinin iç

   , Yer: Büyü

  • Sırlı Yasin Okuması (Hacetler İçin)

   Uygulama:Cuma gecesi Yasin suresi bir defa okunur.     1.ayet 1000 defa (Yasin harfi)     Yasini uzatarak okursanız daha tesirli olur.Yaasiiin (islam anahtarı)     58.ayet 313 defa, 82 ve 83.ayetler 313 defa tekrarlanır.     sonra aşağıdaki sırlı esma duası 100 defa okunur.     " Yâ Hû sirrullah Yâ Hû şifatullah Yâ Hû Zâtullah Yâ Hû vücudullah Yâ Hû ef'alullah "     Fazileti     Bereket,rızık ve olmasını istediğin hacet ve ciddi zafer için çok etkilidir.   alıntı

   , Yer: Dilek Duaları

  • Sihir,Büyü ve Musallattan Kurtulmak İçin

   Arkadaşlar bugün bir yerde okudugum bir uygulamayı paylaşmak isterim.ünlü bir hocanın tavsiyesi imiş ve çok kişi şifa bulmuş inşallah sizlerde bulursunuz. üzerinizde sihir,büyü veya cin oldugundan şüphe ediyorsanız herhangi bir gün sabah ezanında kalkıyorsunuz ve ezan okunurken bir bardak suya 11 ayetel kürsi,11 fatiha süresi 11 felak,11 nas ve 11 kez la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin 11 kezde la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim     okuyup nefes edin.saba

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...